Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendantowi straży pali się pod nogami

Utworzony przez Ktoś, 18 grudnia 2007 r. o 08:59 Powrót do artykułu
To człowiek Pruszkowskiego, który jest bezwzględny w swoich poczynaniach. Ilu ludziom w życiu zaszkodził, to tylko strażacy wiedzą, których "spuścił" z czystej nienawiści do ludzi, a zwłaszcza tych mądrzejszych od siebie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nadęty GBUR . Nie trzeba komantować, wystarczy spojrzeć na tą toksyczną twarz, czy wygląda przyjaźnie ?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić ludzie z PIS to nieudacznicy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pojawiają się w nim dodatkowe zarzuty, m.in. o to, że komendant nieodpłatnie wykorzystywał słuchaczy Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia PSP, strażaków oraz sprzęt transportowy i ratowniczy do prac przy budowie swojej willi. Rzecznik Wożakowska-Kawska przekazała, że komendant stanowczo temu zaprzecza." Ale lży komendant. Panie Gregorek! Zapomniał Pan, że dzwig z Puław układał płyty na dojazd do budowy, płyty przywoziła dłużnica ze straży. A co się stało, że zmienił Pan operatora telefonii komórkowej w straży? Czy to jest korzystne? Niech Pan nie zaprzecza, bo są świadkowie, a w straży wszyscy o tym wiedzą. Nie ma co grać głupa. To fakty!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk a teraz Go ponieśli. Typowy PiSowiec, węszył wszędzie.Dla swoich, lojalnych jest super.Tych, których uważa za wrogów lub nieprzyjaciół niszczy bezwzględnie.Obowiazuje zasada, kto z nami temu profity, jako fachowiec wątpliwy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu pociotków zarudnił w straży, między innymi w Opolu Lubelskim, tam to już cała rodzina.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Bardzo proszę zwrócić uwagę, że zakres nieprawidłowości w większości dotyczy poprzednika Pana Komendanta Gregorka czyli pana Komendanta Józefa K.... blisko związanego z Panem Starownikiem - teściem Krzysztofa Ł..... Proszę również sobie przypomnieć, jaki nacisk wywierano na prezydenta Wasilewskigo aby zmienić komendanta straży miejskiej z W.... na K..... Podobnie dzieje się teraz z komendantem straży pożarnej. Czyżby to Pan K..... miał powrócić na swoje poprzednie miejsce?
Ostatnio edytowany 25 grudnia 2007 r. o 16:24
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te płyty - to chyba odrzebana historyjka. Leżą tam już kilka lat. To dziwne, że teraz komuś to przeszkadza. Starażakom jest chyba wszystko jedno gdzie ćwiczą swoje umiejętności? A może ktoś zazdrości, że sam nie ma domu, działki i że nie ma gdzie układać płyt dojazdowych. Czyżby Panowie od poprzednich przetargów tz Jarek K. i Piotrek B. znowu coś knuli? Miłośierdzie Pana Komendanta odbija się mu teraz czkawką. Powinien doprowadzić do postawienia zarzutów poprzedniej ekipie o ustawienie przetargów. Teraz nikt by go nie oczerniał. Przecież ten wspomniany autobus robiła porzednia ekipa "fachowców". Zawiść ludzka nie zna granic.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się poplecznik, któremu zafundowano stanowisko. A kto tu jest w ogóle zawistny, czy ty człowieku nie widzisz, jak twój komendant ludzi wyprowadził z KW o 100 km poza miejsce zamieszkania. Wam teraz to się należy i mam nadzieję że tak się stanie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cz to Ty Jasiu Fasola ?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się peeselowscy stołkarze gotują, już przebierają nóżkami. Byle dorwać się do władzy i do kasy. Nie mogą znieść, że ktoś inny ma pomysł na straż. Tylko oni chcą "gasić" pragnienie wpływów i stanowisk strażackich. Cała wieś cierpi od tych ludowych głąbów i strażackich, zielonych moczymordów. A te oportunistyczne platfusy zgodzą się na wszystko, byle rżąć Ojczyznę w drobny mak. Banda Hunów i Krzyżaków pomieszanych z Zulusami. Kosy na sztorc chłopy i grabić zagrabione z platformą. Pan Gregorek nie zasługuje, by kąpać się z wami w rynsztoku. Wy nawet nie zasługujecie na rynsztok. Proponuję szambo.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy! A...S - może lepiej wróć do zakonu? M....M - musisz się cały czas onanizować w robocie? W....Z - od kombinowania już siwiejesz, S....G - gdybyś choć miał krztynę rozumku, T....B - to jest praca a nie piaskownica, A....P - na papierze toaletowym też się podpiszesz? Niestety już dłużej nie dam rady ukrywać, że jesteśmy bandą i.... Przygotujmy się na najgorsze... Przez święta jeszcze porządzimy, głupio będzie trochę przed Panią Wojewodą odstawiać szopkę ale jakoś spróbujmy.
Ostatnio edytowany 25 grudnia 2007 r. o 16:35
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gregorek sponiewierał Pan wielu wartościowych ludzi. Czas się pożegnać i to szybko.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MSWIA, ani KG PSP nic nie zrobią - Prokuratura też - A.... S. i S... G. to mózgi, na pewno już mają gotową odpowiedź pokontrolną. Do końca tygodnia jeszcze full czasu.
Ostatnio edytowany 25 grudnia 2007 r. o 16:31
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby ludzie w mundurach. Niby oficerowie a gorsi od przekupek na targu. Gdybyście popróbowali bezrobocia (a nie jak teraz pewnej pracy) to zajelibyście się pracą a nie tymi pierdołami. Ile w Was fałszu i obłudy-oszczerstwa i tylko to od dawna.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć tych w mundurach tez była kiedyś bezrobotna, ale udało im się dostać do straży, a to nie takie proste, więc mają teraz prawo się wypowiadać. Ty nie, zazdrośniku!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcjo! Serwujecie odgrzewane tematy i działacie super na zamówienie. Miło wspomnieć, że ostatnio przed wielkanocą opluwaliście p. Gregorka w podobny sposób. Wasz wątpliwej jakości tabloid i tak czytane przez takich którzy chcą steki bzdur czytać spada na samo dno. Weźcie się marni redaktorzy do roboty i nie piszcie w oparciu o anonimy i wybrane słowa rzeczników.Zadnych konkretnych dowodów nie przedstawiacie a nie pofatygowaliście się sprawdzić budowy p.K.... i mieszkania służbowego wyremontowanego z państwowych pieniędzy za 45 tys. PLN. Mało tego jako emeryt pomieszkuje dalej biedaczysko w swoim służbowym i chce go za psie pieniądze wykupić. Inni uczciwcy poprzednio też jak Pan B.... twardo korzystali z pomocy strażaków i sprzętu przy budowach swego. Teraz na innych stanowiskach też nie żałują sobie. Trochę rzetelności i obiektywizmu jak chcecie haczyć i pomocniczyć w roszadach zielonych.
Ostatnio edytowany 25 grudnia 2007 r. o 16:22
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam szanownych czytelników! Nie jestem fanem "Sztandaru Ludu" czy jak obecnie go wołają Dziennika ... . Jak wszystkie peerelowski gadzinówki manipuluje słowem, faktem i czytelnikiem. Cóż do tego go stworzono. Ale do rzeczy. Jakież to zarzuty stawia się temu człowiekowi? Czy zarzutem jest to, że kupił te wszystkie rzeczy? Toż to absurd czystej wody! Czy kupił je dla siebie? Kupił jak mi się wydaje dla pracowników. Przecież to jego obowiązek dbać o pracowników. Chciałbym mieć szefa, który o mnie dba. Piszą, że zakupy dokonano w przetargu, jeśli tak to bardzo prosto jest sprawdzić czy przetarg był uczciwy i nie insynuować nieprawidłowości tylko podać fakty o stanie rzeczy. Jeśli zarzutem jest brak potrzeby takich zakupów to też łatwo sprawdzić. Myślę, że zakup sprzętu dla ekipy strażackich płetwonurków-ratowników, jeśli jest im pomocny i zwiękasza ich bezpieczeństwo to sprawa bezdyskusyjna. Artykół do którego jest odsyłacz ("Nie nurkując, zajrzą na dno") przecież o tym mówi. Ta gazecina pozostaje w sprzeczności ze sobą. Gdzie rzetelność? Czytając forum można dojść do wniosku że artykół został podsuniety jakiemuś gryzipiórze przez strażackich frustratów, którzy utracili stółki albo powstał na ich zlecenie. A gdzie misja niesienia prawdy. Żałosne. Czy poprzednicy tego komendanta są krysztłowi? Czy nie montowali swoich ekip?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostki donosiku i szczegółowe wyliczanki pominęły fakty do których zaliczyć należy to że przetargi w większości realizowane były przez tzw. poprzednich zdolniachów. To szczegół ale bardzo ciekawy, prawda??? Podobnie jak fakt, że budżet został oszukany na 650 tys. w 2005 r. To jest co prawda szczegół ale 2-ch redaktorków nie daje sobie z czymś takim rady?? No nieprawdopodobne. Jkżesz ten p. Gregorek jest be skoro nie wyciągnął tego na światło dzienne. A kamera podwodna dla płetwonurków za 12 tys. która może przydać się wędkarzom jedynie to też szczegół - no ale kupiona w 2005 to też be! No GAZETKO wszyskich lubelaków do roboty - tyle dobrych tematów do obgadania w środowisku strażaków, zacznijcie wreszcie porządnie jątszyć!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola napisał:
To nadęty G... . Nie trzeba komantować, wystarczy spojrzeć na tą toksyczną twarz, czy wygląda przyjaźnie ?
Wiola idź do lekarza albo poznaj bliżej Waldemara
Ostatnio edytowany 25 grudnia 2007 r. o 16:23
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Temat zamknięty. Nie można dodawać nowych postów.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.