Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może wcześniej media publiczne były upolitycznione ale teraz będą UPARTYJNIONE. Komisarze partyjni nominowanie bez konkursu w stylu Jacka Kurskiego przerobią TVP na TV TRWAM, a PR na Radio M. A my będziemy jeszcze musieli się na to obowiązkowo składać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Defraurzystow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Defraurzystow
Piszesz o fakowym fanpage KOD? Czy gloryfikujesz słynny tercet madrycki z pisowcem Hofmanem? A to tylko czubek góry lodowej PiS-u...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż nie wierzę, że u nas takie klakiery mieszkają. A niech wam zakodowani marzną dupy, jak nie macie innego zajęcia i pasji w życiu. Puknąć się w głupi łeb przed wyjściem z domu.
Nie mieszkamy "u was", mieszkamy u siebie! Sama puknij się w łeb, jak twoja idolka posłanka Pawłowicz : D (Chociaż jej to nie pomogło, niestety). I zmień pasję/zajęcie. Rusz dupę, przewietrz się, zaczniesz może myśleć. Zapraszamy w sobotę, o 14:00 na Placu Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa obsada mediów to jakiś koszmarny żart. Cóż, Bareja miałby pełne ręce roboty, mam nadzieję, że jego następcy już czuwają... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden KOD! to bolszewik   
Bolszewicy napadali w NOCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis zawłaszcza sobie wszystko po kolei liczącchyba że nikt nie zauważy i nie zdąży zareagować ale my kłamstwom polityków nie wierzymy a ostatnie czego chcemy to nachalnej indoktrynacji w stylu radio maryja za obowiązkowy dla wszystkich abonament
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mozna sadzic o manifestantach ,ktorzy zyja z zadymy majace w tym jakis cel Prawdziwy polak patriota nie dymi O co chodzi spokojnemu normalnemu czlowiekowi Nie wierze ze idzie demonstrowac bo czego ma sie obawiac -wreszcie uczciwych wiadomosci Sami dziennikarze o tym mowia i specjalisci prof od mediow ze byly media stronnicze W kazdym programie gdzie mieli dyskutowac politycy ,dziennikarze dobierano tak ze 3osoby byly z opozycji ,atakujace PIS a 1 z PISu Przeciez az sluchac sie nie dalo Dziwia mnie osoby starsze na manifestacji To oni powinni siac milosc nie nienawisc A rozaniec w łapy pod piec i modlcie sie za sianie jadem Polak to dziwak potem idzie do kosciola Jak to nie idzie w parze Co moze Lis Wyborcza Olejnik Urban i wiele wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZYDENT, KTÓRY NIE POTRAFI BYĆ GŁOWĄ PAŃSTWA ,NIE JEST GODZIEN SPRAWOWANIA SWEJ FUNKCJI !!! Przyjdzie czas gdy naród to zrozumie, to zrozumie...!!!
Oby tylko nie za pozno sie mohery ogarnely.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna zrezygnowac z tvp i zostac przy kanalach komercyjnych? Po kij mi tv trwam na 6 kanalach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mozna sadzic o manifestantach ,ktorzy zyja z zadymy majace w tym jakis cel Prawdziwy polak patriota nie dymi O co chodzi spokojnemu normalnemu czlowiekowi Nie wierze ze idzie demonstrowac bo czego ma sie obawiac -wreszcie uczciwych wiadomosci Sami dziennikarze o tym mowia i specjalisci prof od mediow ze byly media stronnicze W kazdym programie gdzie mieli dyskutowac politycy ,dziennikarze dobierano tak ze 3osoby byly z opozycji ,atakujace PIS a 1 z PISu Przeciez az sluchac sie nie dalo Dziwia mnie osoby starsze na manifestacji To oni powinni siac milosc nie nienawisc A rozaniec w łapy pod piec i modlcie sie za sianie jadem Polak to dziwak potem idzie do kosciola Jak to nie idzie w parze Co moze Lis Wyborcza Olejnik Urban i wiele wiele
Mowia nienawisci to akurat domena pisu,czlowieku przejrzyi na oczy bo masz sieczke w mozgu. Polecam kabaret pod nazwa mowa nienawisci -samo zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowia nienawisci to akurat domena pisu,czlowieku przejrzyi na oczy bo masz sieczke w mozgu. Polecam kabaret pod nazwa mowa nienawisci -samo zycie.
Jak można tak mówić przecież wystarczy obejrzeć sprawozdanie z Sejmu jak panowie marszałkowie z PiS przyjaźnie odnoszą się do posłów, nie wyłączają mikrofonów,organizują dyskusję nad każdym problemem bardzo szcegółowo.Panowie Brudziński,Sasin to tacy dobrzy jak chleb z masłem i miodem.Nikomu nie przeszkadzają w wystąpieniach podczas dyskusji w TV.Nie wiem dlaczego się czepiasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni wpis nie pasuje HEJTEROM Z PiS.Ja powielam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...