Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw festyn sportowy na dziedzińcu zamku, teraz kolejna profanacja. Żuk i przyjaciele w postaci kierowniczki na zamku wpisują się na listę polakożerców. Liczcie się z tym "władcy grodu kozich bobków", że ktoś na waszym grobie urządzi dyskotekę....rodzina będzie zadowolona z pewnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Piłsudczycy wiedzą, że ich idol uważał Polaków za idiotów ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet niech się odwali, komuna się skończyła, cenzura też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw festyn sportowy na dziedzińcu zamku, teraz kolejna profanacja. Żuk i przyjaciele w postaci kierowniczki na zamku wpisują się na listę polakożerców. Liczcie się z tym "władcy grodu kozich bobków", że ktoś na waszym grobie urządzi dyskotekę....rodzina będzie zadowolona z pewnością.
  powinieneś czym prędzej udać się do Abramowic, zacofany zdewociały pisiorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rządy PiS nadchodzą wielkimi krokami - cenzura, kneblowanie ust i wsadzanie do więzienia za brak jedynie słusznych poglądów jedynie słusznego prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asnykl! Trzeba z żywymi naprzód iść,po życie sięgać nowe, a nie w uwiędłych laurów liść, z uporem stroić głowę. niech mówią młodzi,to ich czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, kim jest ów Dyzma, chociaż kojarzy się niesmacznie, nie wiem także, kto zasiada w tych mnożących się komitetach! Z całą  pewnością jednak wiem, iż polski system edukacyjny coraz częściej ujawnia swoją niewydolność w kształtowaniu ludzkich intelektów. Brak dystansu do siebie i otoczenia oraz kompletny brak głodu wiedzy owocuje w naszej codzienności takimi kretynami ... Przykro czytać o wyczynach pochodzących z naszego kochanego miasta ludziach niewartych szacunku! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno ten pomnik stoi nielegalnie!? na folii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asnykl! Trzeba z żywymi naprzód iść,po życie sięgać nowe, a nie w uwiędłych laurów liść, z uporem stroić głowę. niech mówią młodzi,to ich czas
A oto cały wiersz; Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe, A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi nie pomogą: Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą! Adam Asnyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie "Belfer"! Proszę nie popadać we frustrację z powodu kilku tzw. patriotów z gębami pełnymi frazesów i kompletną pustką w głowach! To jest "inteligencja" naszych czasów zdolna do wykrzykiwania przemawiających dla pospólstwa haseł .. Szkodliwa to i niesympatyczna hołota, jednakże znajdująca poparcie równie zblazowanego intelektualnie elektoratu! W imię demokracji musimy z tym elementem koegzystować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet niech się odwali, komuna się skończyła, cenzura też
Jak widać, komuna ma się świetnie, plując na Marszałka. Wiadomo wszystkim noirmalnym, ze kacapy (moskale, ruscy, sowieci,), nienawidzą Piłsudskiego od czasy bitwy warszawskiej. Nic sie nie zmienia. Dzisiaj dzieci tych moskalofilów robia sobie "kulture".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIERWSZE PYTANIE CZY POMNIK ZOSTAŁ POSTAWIONY LEGALNIE CZY JEST TO BUDOWLA TYMCZASOWO POSTAWIONA NA FOLII - CZY PAN SMAGA ZAPOMNIAŁ, ŻE TO BYŁY, NA SZCZĘŚCIE, WICEPREZYDENT WOJCIECHOWSKI POSTAWIŁ TEN NIBY POMNIK, BEZ ZGODY NADZORU BUDOWLANEGO I KONSERWATORA ZABYTKÓW. TAKIEMU P_I_S_DZIELCOWI TO JAK WIDAĆ WSZYSTKO WOLNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna instalacja. Przypomina mi się jakaś surrealistyczna animacja (nie pamiętam tytułu) i Monty Python. Choć raz się ta zawalidroga-samowolka budowlana na coś przydała. No i nie mogę zrozumieć dlaczego taki ładny, czysty szkielet obraża czyjeś uczucia? Jakbym była taką pasjonatką "patriotką" dorobiłabym bez problemu własną ideologię - śmierć, mesjanizm, męczeństwo, obdarli nas do kości... O można nawet do krytykowania tej instalacji wykorzystać jej symbolikę - "Tyle zostało z patriotyzmu!" (negatywnie, albo pozytywnie - wciąż mamy kręgosłup). :-) :-) To równie dobrze mogłaby być akcja spod kryptonimu "brzoza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może ktoś powie jak wygląda Marszałek obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że przeiwwagą byłaby instalacja odchodów ludzkich przed Urzędem Miejskim i na fotograficach wysokich urzędników, bo cenzury nie powinno byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluje do władz miasta o usuniecie tej samowoli budowlanej, gdyby nie przydupas Wojciechowskiego Pruszon pomnik by tam nigdy nie stanał. Niech Wojciechowski sobie postawi kasztanke u siebie w ogrodku, gwarantuj mu, ze nikt nie bedzie jej tam "profanował".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak naprawdę to należało by prześwietlic ten komitet czy ma wszystkie klepki rozumu,bo samowola budowlaną to się nie oburza tylko wydumanym problemem widocznych żeber
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw festyn sportowy na dziedzińcu zamku, teraz kolejna profanacja. Żuk i przyjaciele w postaci kierowniczki na zamku wpisują się na listę polakożerców. Liczcie się z tym "władcy grodu kozich bobków", że ktoś na waszym grobie urządzi dyskotekę....rodzina będzie zadowolona z pewnością.
ten festyn był najlepszym pomysłem jaki został zrealizowany,dziedziniec zamku nie jest czymś tabu i takie imprezy są potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Piłsudczycy wiedzą, że ich idol uważał Polaków za idiotów ????
podobnych idiotów w stowarzyszeniu nie brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, kim jest ów Dyzma, chociaż kojarzy się niesmacznie, nie wiem także, kto zasiada w tych mnożących się komitetach! Z całą  pewnością jednak wiem, iż polski system edukacyjny coraz częściej ujawnia swoją niewydolność w kształtowaniu ludzkich intelektów. Brak dystansu do siebie i otoczenia oraz kompletny brak głodu wiedzy owocuje w naszej codzienności takimi kretynami... Przykro czytać o wyczynach pochodzących z naszego kochanego miasta ludziach niewartych szacunku! 
a ja wiem i spuszczam zasłonę milczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...