Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
protest oznacza że Piłsudski Józef szkieletu nie miał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, kim jest ów Dyzma, chociaż kojarzy się niesmacznie, nie wiem także, kto zasiada w tych mnożących się komitetach! Z całą  pewnością jednak wiem, iż polski system edukacyjny coraz częściej ujawnia swoją niewydolność w kształtowaniu ludzkich intelektów. Brak dystansu do siebie i otoczenia oraz kompletny brak głodu wiedzy owocuje w naszej codzienności takimi kretynami ... Przykro czytać o wyczynach pochodzących z naszego kochanego miasta ludziach niewartych szacunku! 
Skoro masz takie luki w wiedzy wychodzi na to, że jesteś po prostu ignorantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iluminacja pomnika Marii Curie na terenie UMCS. Z kosą. To profanacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co im to przeszkadza? Ciekawa iluminacja, widziałem gorsze pomysły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie smaczne ; Aby zwrócić uwagę bardziej by pasowało by Piłsudskiemu świeciła szabla i wąsy a z pod kopyt konia szły iskry, być morze nadchodzi nowy Piłsudski by rozgonić bandę łupieżców majątku Narodowego i społecznego!!! To morze miało by jakieś odniesienie do sztuki i przekaz w przenośni (czuwam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mózg czy serce wyciągają i bezczeszczą ciało , to nikogo nie bulwersuje jakoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płk.pasza.Ktoś napisał w kom.. że protest oznacza iż Piłsudski nie miał szkieletu??? To autor tego wiadomo że ma jakieś przyrodzenie niech je wyeksponuje i przespaceruje się po rynku !!! ps.(podpisuje się pod poprzednim kom... Nie smaczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co noc powinien tak wyglądać..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 maja 2015 minęła 89 rocznica Puczu majowego – zbrojnego zamachu stanu w Polsce dokonanego w dniach 12–15 maja 1926 w Warszawie przez Józefa Piłsudskiego, w mieście doszło do walk ulicznych 14 maja Piłsudski przejął kontrolę nad Warszawą. W wyniku walk Polaków z Polakami zginęło 379 osób- w tym 164 cywilów, rannych było 920 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...