Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komornik przeoczył samochód. Mini morris z lat 60. XX w. najprawdopodobniej trafi na złom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2018 r. o 11:11 Powrót do artykułu
KAŻDY KOMORNIK TO ZWYKŁY ZŁODZIEJ - PODAJCIE NAZWISKO TEGO BYDLAKA - KOMORNIKÓW RODO NIE DOTYCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak bezczelność tej kasty osiągnie punkt zenitu to dojdzie do wojny domowej i przewrotu ustroju w Polsce . Ta bezkarność kasty i funkcjonowanie poza jakimkolwiek systemem kontroli jest już na granicy upadku i buntu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sam Kukuryk który budował bloki w Turce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak bezczelność tej kasty osiągnie punkt zenitu to dojdzie do wojny domowej i przewrotu ustroju w Polsce .  Ta bezkarność kasty  i funkcjonowanie poza jakimkolwiek systemem kontroli jest już na granicy upadku i buntu społecznego.
 Ale to już właśnie jest ta nowa kasta min Ziobry. Jak po rewolucji bolszewickiej, z nizin i miernoty na stanwiska. Będą wdzięczni do końca zycia za awans społeczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tok myślenia pana Wincentego: skradziono mi 300 zł z portfela, ale gdybym sobie zarobił, to by mi skradziono 40 tys. zł. Prawda jest taka: w garażu stała kupa złomu i poszła na złomowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam kod rabatowy do Taxify: -10 zł na pierwszy przejazd, po wpisaniu w aplikacji: G57UC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE lubię komorniów ale widać po zdjęciach że, odrestaurowanie tego samochodu będzie więcej kosztowało niż 40 tyś zł. Także wartość w chwili licytacji była ZERO zł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten mec. Selwa to znany buldog. Jak się za to wziął do odgryzie sędziemu komornikowi ****.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając fakt ze samochod w tym stanie nie przekraczał koszta naprawy to nic nie zwalnia komornika z dokladnego spisania wszystkiego podkreslam WSZYSTKIEGO co jest w pomieszczeniu ja mi e zajmuje i to nie ma znaczenia czu jest to rama roweru czy wrak samochodu poprostu komornik musi to zewidencjonowac a do tego chyba gość ktory jest dluznikiem musi sie podpisac pod tym protokołem juz nie mówię ze raczej powinien być przy zajmowaniu garażu. Hehe i do tego pismo przyszło dzień po tym jak dokonano zajęcia... Smierdzaca sprawa. Ale wszyscy wiemy jak komornicy działają w tym kraju to są poprostu złodzieje w białych rękawiczkach dzialajacy w imieniu prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać go na zapłacenie 4000 zł zadłużenia a chce odbudować stare auto, co kosztuje kilkadziesiąt tysięcy zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie już bylo. Pan komornik kasę zainkasował roboty nie wykonał, a że ma wlasciwe poglądy to dostał awans od Ziobry do sądu najwyższego. Dlaczego mnie nie dziwi że koledzy sędziowie zamietli sprawę pod dywan aby nie dostać po głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to komornik Tomasz Demendecki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to komornik Tomasz Demendecki?
 Ha ha a co alimenciarzu skroil ci d..pe, ze placzesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa pan Wicek kolejny kolekcjoner, co to slonia mial w karafce.  Tak jak ten od starodrukow z XIX wieku u ha ha. Ciekawe skad by wzial na remont tego trupa, w dodatku niekompletnego, skoro nawet nie placil za wynajmowany garaz. Kolejny cwaniaczek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając fakt ze samochod w tym stanie nie przekraczał koszta naprawy to nic nie zwalnia komornika z dokladnego spisania wszystkiego podkreslam WSZYSTKIEGO co jest w pomieszczeniu ja mi e zajmuje i to nie ma znaczenia czu jest to rama roweru czy wrak samochodu poprostu komornik musi to zewidencjonowac a do tego chyba gość ktory jest dluznikiem musi sie podpisac pod tym protokołem juz nie mówię ze raczej powinien być przy zajmowaniu garażu. Hehe i do tego pismo przyszło dzień po tym jak dokonano zajęcia... Smierdzaca sprawa. Ale wszyscy wiemy jak komornicy działają w tym kraju to są poprostu złodzieje w białych rękawiczkach dzialajacy w imieniu prawa.
 Ale z artykulu wynika, ze jednak garaz byl sprawdzony, w dodatku w asyscie Policji. Ciekawe po co trzeba bylo az policje wzywac ? Czyzby pan Wincenty byl awanturnikiem i kombinatorem ? Rzeczywiscie, sprawa smierdzaca tylko, ze obustronnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podnioslem kiedyś wartość swego auta o 60%, gdy wmontowalem tam radio za 499zł ;) Tak, że ta antyczna rdza rzeczywiscie mogla zyskać na wartosci, gdyby zakitował go toną szpachli i dokupił z 80% brakujacych w nim części. Widać, że złodziej do końca chce grabić. Ino durny jest jak but. Już jeden ciołek chciał sprzedać złom papieski za 300.000zł. Bo naczytał się, że takie auta po tyle chodzą. Niestety niedoczytał, że JUŻ odrestałrowane. A rdza jest w cenie rdzy, chociażby tam pierdział w fotel sam Elvis Presley.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY KOMORNIK TO ZWYKŁY ZŁODZIEJ - PODAJCIE NAZWISKO TEGO BYDLAKA - KOMORNIKÓW RODO NIE DOTYCZY
 Ha ha ha fantastyczny Pan Wincenty. Znamy znamy. Jeszcze moze powie ze mu rower z epoki dinozaurow zajumal urzedas. Blazny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Twoje myślenie? 300 złotych można ukraść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając fakt ze samochod w tym stanie nie przekraczał koszta naprawy to nic nie zwalnia komornika z dokladnego spisania wszystkiego podkreslam WSZYSTKIEGO co jest w pomieszczeniu ja mi e zajmuje i to nie ma znaczenia czu jest to rama roweru czy wrak samochodu poprostu komornik musi to zewidencjonowac a do tego chyba gość ktory jest dluznikiem musi sie podpisac pod tym protokołem juz nie mówię ze raczej powinien być przy zajmowaniu garażu. Hehe i do tego pismo przyszło dzień po tym jak dokonano zajęcia... Smierdzaca sprawa. Ale wszyscy wiemy jak komornicy działają w tym kraju to są poprostu złodzieje w białych rękawiczkach dzialajacy w imieniu prawa.
Ale z artykulu wynika, ze jednak garaz byl sprawdzony, w dodatku w asyscie Policji. Ciekawe po co trzeba bylo az policje wzywac ? Czyzby pan Wincenty byl awanturnikiem i kombinatorem ? Rzeczywiscie, sprawa smierdzaca tylko, ze obustronnie.
 Policja jest zawsze przy eksmisji na wszelki wypadek. A z artykułu wynika, że komornik nawet "nie zauważył" samochodu i innych rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to komornik Tomasz Demendecki?
Ha ha a co alimenciarzu skroil ci d..pe, ze placzesz ?
 Panie Tomaszu D., po co te nerwy? Przywołuję Pana do porządku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...