Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to wszystko zamiast klimatyzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że nowy tabor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko dostaniecie PO wyborach - tych najbliższych lub tych kolejnych;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile taka tablica powisi na tym przystanku. POjace głupie zróbcie to co do tej POry obiecaliście bo narazie to realnie z waszych obiecanek to wyglądają tylko POdwyżki POdatków które macie wprowadzicie. Przez 3 lata finanse państwa doprowadziliście do ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery, mam nadzieję, że wreszcie będą kamery. Bardziej one potrzebne niż wyświetlacze itp, bo chodzi o bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny wyborca pisu napisał:
Ile taka tablica powisi na tym przystanku. POjace głupie zróbcie to co do tej POry obiecaliście bo narazie to realnie z waszych obiecanek to wyglądają tylko POdwyżki POdatków które macie wprowadzicie. Przez 3 lata finanse państwa doprowadziliście do ruiny.
Tabliczki na przystankach niszczą tacy jak ty. To wasz sposób "walki" z nielubianą partią, bo innego nie znacie. A potem chodzicie tacy dumni, że nawet widać to w niektórych nickach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZCIE MNIE JESZCZE NA JEDNĄ KADENCJĘ BO JAK MNIE ODETNIECIE OD KORYTA TO Z GŁODU ZDECHNĘ BO JA TYLKO WIEM JAK OBIECYWAĆ I WODĘ LAĆ ,20 LAT TAKIE BŁAZNY JAK JA RZĄDZĄ I CO ŻLE WAM ,MACIE PĘKNE SZOSY ,DWORCE, LOTNISKA ,PEŁNO WOKÓL NOWOCZESNYCH FABRYK,NIKT NIC ZA NIC NIE ODPOWIADA ,CZYZ NIE JEST PIĘKNIE ,OBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie zwykłe dmuchawy za 40 zł wiejące "na przestrzał" przez autobus, zamiast klimatyzacji. Pod koniec tygodnia upały i znowu łapiąc powietrze prze małe lufciki będziemy chcieli wsadzić w d*** niektórym prezesom 26" super-nowoczesny monitor LCD wyświetlający niezbędne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie cuda w lublinie nie mozliwe ciekawe czy wiaty beda nowe czy tylko nowki ale te same brzydactwa czerwono zielone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który to już raz ZTM chwali się tym samym projektem, piąty? moźe w końcu zaczniecie ich rozliczać, bo na razie oni mówią że zrobią a wy to piszecie i tak w kółko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzeba wymienić WSZYSTKIE stare autobusy na nowe. Po co już pomontowano jakieś idiotyczne monitory w autobusach - co przecież kosztowało. Bo szwagier chce na nich reklamy umieszczać? i jest "zarobek". A pasażerowie nie są ważni? Jak cały tabor będzie nowy to wtedy trzeba myśleć o minimum sensownej wentylacji na upały. A potem mozna się zabawić w monitory i inne zabawy techniczne. Co za głupi pomysł - gps będzie śledził stare wraki na trasie? Bo kolejny szwagier sprzedaje gps'y???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może by tak dało się"wymienić"niektórych pyskatych kierowców na bardziej normalnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
...a może by tak dało się"wymienić"niektórych pyskatych kierowców na bardziej normalnych?
jestem jak najbardziej ZA!!! i co do wymiany wszystkich starych pojazdów też jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...