Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunistyczne pomniki do rozbiórki. Nieporozumienie w Ostrowie Lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Czy nie powinienem skierować sprawy do prokuratora o działanie wojewody na szkodę mojego kraju. czytam " W ubiegłym tygodniu w Puławach rozebrano pomnik przedstawiający sylwetki polskiego i radzieckiego żołnierza – „bohaterów wspólnych walk o wyzwolenie Puław To już pomnik polskiego żołnierza nie ma prawa stać w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ironia losu - Instytut Pamięci Narodowej przyczynia się do niszczenia ważnych rozdziałów historii Polski. Może powinien zmienić nazwę, bo ta obecna jakoś do nich nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ja uwielbiam kwik czerwonych swiń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby po nas obecnie żyjących niczego nie niszczyli w przyszłości. Tyle obecnie wrogości w narodzie, nawet z powodów politycznych w rodzinach, że mogą w przyszłości pojawiać się zakusy aby i po nas usunąć pomniki lub inne obiekty. Nie sądzę aby temu co teraz jest niszczone ktos oddawał część, ale jedno jest pewne to zapisy naszej historii, która była różna. Ja obecnie posiadam kilka rzeczy z epoki PRL. Mam kilkanascie monet w klaserze numizmatycznym oczywiscie z godłem bez korony, czy również mam je wyrzucić???, chyba nie! I zaznaczam za młody jestem aby nazwać mnie czerwonym..., i moja rodzina nic z władzami PRL nie miała wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wojnie rozbieraliśmy pomniki sanackie, potem - Stalina, teraz - komunistyczne, przyjdą też czasy, gdy będziemy rozbierać pomniki Lecha! Dla mnie głupota, bo to po prostu nasza historia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...