Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Modern Talking w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Lenka, 6 października 2012 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Super koncert!!! Więcej takich w Lublinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego najczęściej jest Gaszyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezapomniany koncert!!! Love you Thomas!!!!! Love you Band!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeriten Party Jezdza sobie starsi panowie bo gminach i daja koncerty dla plebsu Oj co sie w tej Polsce porobilo, inteligentnej muzyki brak totalny, za to coraz wiecej disco w poluuu i przeroznych absolwentek zawodowek promujacych lokalne solarium...................no i oczywiscei kazda z mega dlugimi tipsami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
innych Pań tam nie było ?tylko ta czarna i dwie blondi ? a Marek G był za Ditera Bolena wokalistą ? Fatalna foto remiza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Ale dlaczego najczęściej jest Gaszyński?
... nie Gaszyński, ale inny Marek ... Sierocki. 53-letni Sierocki to naczelny DJ i zapiewajło dyskotekowy koncertowy, więc często bierze chałtury tak jak ta z "Modern Talking". Z prezentowania muzyki w "Teleexpressie" na waciki i golonki by mu nie starczyło. Trza chałturzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkoncu jakis koncert na tym Globusie zorganizowali,bo nic sie nie dzieje w tym kierunku w Lbn,może pomyślą i sciagna niedługo cos w rodzaju Metallica, Trivium , itp?Napewno hala byłaby zapełniona po brzegi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry występ Andersa kto go krytukuje jest według mnie gburem który uważa ,że ma zajebisty "gust muzyczny" i wszystko co mu się nie podoba nazywa muzyką dla plebsu lub chałturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Emeriten Party Jezdza sobie starsi panowie bo gminach i daja koncerty dla plebsu Oj co sie w tej Polsce porobilo, inteligentnej muzyki brak totalny, za to coraz wiecej disco w poluuu i przeroznych absolwentek zawodowek promujacych lokalne solarium...................no i oczywiscei kazda z mega dlugimi tipsami
prosze o jedno..... podaj definicję "inteligentnej muzyki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zresztą po co ta cała dyskusja...jednym podoba się Modern Talking, Innym Metallica, Behemot, Bach Mozart, Madonna i Queen... i DOBRZE!!! I więcej takich różnych koncertów w Lublinie... I to jest właśnie piękne że jest różnorodność... czy było by fajnie gdyby zawsze podawali tylko schabowego, w kanajpie dostawalibyśmy tylko PERŁĘ, jeździli tylko skodami i słuchali np tylko Modern Talking...i zawsze w wyborach głosowali tylko na (wstaw co chcesz)... MOIM ZDANIEM NIE!!! Ktoś powie - mało inteligentne...OK Ale dla mnie "mało inteligentne" jest że każdy krytuuje...Hmmm np DISCO POLO...ale wybierzcie się kiedyś na wesele nawet w najlepszej knajpie... i zobaczcie co się dzieje kiedy zagrają "jesteś szalona" (chyba zespołu BOYS?).... Co wtedy z tymi "crytykami" którzy na codzień w towarzystwie mówią na to "badziewie" i "dla pospólstwa"... To jest dla mnie żenada i "brak inteligencji" Bo ja się nie wstydze że tam byłem...i przypomniałem sobie jak to było gdy miałem 10 lat:) P.S. Słucham nie tylko takiej muzyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
... nie Gaszyński, ale inny Marek ... Sierocki. 53-letni Sierocki to naczelny DJ i zapiewajło dyskotekowy koncertowy, więc często bierze chałtury tak jak ta z "Modern Talking". Z prezentowania muzyki w "Teleexpressie" na waciki i golonki by mu nie starczyło. Trza chałturzyć.
'XXX' - masz rację....a zobacz co robią nasze krajowe gwiazdy w wakacje... zarabiają pieniądze...na dożynkach w Pcimiu, 500 leciu Poznania.... Dniach Ludwikowa, Lubartowa, Siemienia i innych równie ważnych miast... Moje zdanie - nie kradnę, żadna praca nie hańbi... Niech zarabia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierocki z Andersem? MA tyle fotek ,że koledzy z Bendu są w tyle.Co za fotograf. Zakochany w panu Sierockim. To nie jego koncert .Nie Ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Fajny Koncert ! Jestem Mile Zaskoczona ;D Niestety Organizacja Byla Kiepska Wręcz Fatalna ... Mimo iż na bilecie miałam Czerwoną Pieczątkę Musiałam Stać Prawie Na koncu ;/ a Powinnam Tuż przy scenie. Brakowało Również Opieki Medycznej Ponieważ było tam Strasznie Gorąco. Niestety Lublin Pokazał Wioche ... a Thomas Świetnie Zabawiał Publikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XyXy napisał:
Bardzo Fajny Koncert ! Jestem Mile Zaskoczona ;D Niestety Organizacja Byla Kiepska Wręcz Fatalna ... Mimo iż na bilecie miałam Czerwoną Pieczątkę Musiałam Stać Prawie Na koncu ;/ a Powinnam Tuż przy scenie. Brakowało Również Opieki Medycznej Ponieważ było tam Strasznie Gorąco. Niestety Lublin Pokazał Wioche ... a Thomas Świetnie Zabawiał Publikę
No tak!!! Myślałaś ze loże dostaniesz za czerwona pieczątkę. Taki bilet miało ponad 600 ludzi. Trzeba było przyjść wczesniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thomas to nie M.T. jak nie było Dietera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole koncerty Thomasa bez Dietera :-) Thomas Anders is the best :-)Thomas dal cudowny koncert.Dobrze,ze wreszcie tak czesto koncertuje w Polsce :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
No tak!!! Myślałaś ze loże dostaniesz za czerwona pieczątkę. Taki bilet miało ponad 600 ludzi. Trzeba było przyjść wczesniej.
To chyba już wiem kto się "wpepchał" w moje miejsce ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wepchał*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjny koncert. Prawie dwie godziny na żywo. Długo czekaliśmy w Lublinie na takiego Artystę. Miejmy nadzieję, że w końcu zacznie się coś dziać. Niech żyje Thomas Anders.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trochę zaskakujące oczekiwania. Sektor fan był przecież przy scenie. Jeżeli ktoś ma ochotę stać metr od sceny powinien przyjść wcześniej. Sektor fan przewiduje więcej miejsc niż tylko jedno. Jeżeli chodzi o ratownika to wszyscy byli na swoich posterunkach z tego co widziałam. Rozumiem, że według narzekającego najlepiej byłoby aby ratownicy byli na scenie, wtedy byliby bardziej widoczni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...