Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kondukt pogrzebowy przejechał ulicami Lublina (relacja)

Utworzony przez Wacek, 18 lutego 2011 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Teodor napisał:
Życiński był niewierzącym co wypowiedzial na promocji swej książki "Samotny wśród liberałów" twierdząc, że "GDYBY CHRYSTUS DZISIAJ ŻYŁ, TO przypowieść byłem głodny a nie nakarmiliscie mnie....." uzupelnił by "byłem oczerniany a nie obroniliście mnie" (po czym zaczął urągać na teczki i ich czyteklników). Ponieważ jego zycie polegało głównie na wykorzystywaniu wiary innych więc był filozofem nauki podobnym do K. Marksa uznającego pasozytnictwo za prawdziwe i naukowe życie. Marks choć z rodziny zuydowskiej jednak formalnie był "antysemitą" zaś tworczy filojudaizm Życńskiego był tak wielki, że nie mogł przxeżyć wypowiedzi hionorowego goscia Dnia Judaizmu ks Pawlowskiego z Izraela stwierdzajacego brak antysemityzmu wśród Polakow i radzacego wielce przez abp umiłowanemu Grossowi by zajał się żydowskimi policjantami w gettach jacy wydali kryjówkę jego rodziny (ur sie jako Hersz Gringer w Zamościu)
Ach co za bzdury wypisujesz ulomny czlowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izrael wzmaga wysiłki, by odnaleźć i odzyskać żydowski majątek utracony w czasie holokaustu, zwłaszcza w Europie Środkowej i Wschodniej - informuje piątkowy "Haarec". W tym celu powstał specjalny program o ogólnoświatowym zasięgu i komórka do jego wykonania. - zaczyna się się rozgrabianie resztek Polski a rabin pod katedrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby chcieli papieża tak wozić po całym świecie to ciało już dawno by sie rozłożyło!! a czymże sobie arcybiskup zasłużył na taki pochówek co trwa tydzień czasu prawie??? źle sie dzieje w państwie polskim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feler napisał:
Gdzie stypa ? Bo się wybieram !
Stypa na Lubartowskiej, w gmachu "Jeshiwa Hachmej",jak zwykle koszerna pod mace i karp po zydowsku.Wszysko w porzasiu bo dzis sabat,bedzie niezly pochlaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zydzi zegnaja swojego agenta w kosciele katolickim.Bp Zydzinski wniosl wybitne zaslugi na polu niszczenia polskiego kk.Modlily sie goraco przed kilku laty dwie diecezje w Polsce:diecezja tarnowska aby koszerny biskup jak najszybciej od niej odszedl i diecezja lubelska ,aby do niej nie przyszedl.Niestety ,dobry Bog wysluchal Tarnowian i ukaral lublinian.TW"Filozof" przyczynil sie do zazydzenia kosciola ,czyli oslabienia go i niszczenia.Zadanie wykonal na piatke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecność obowiązkowa studenci KUL-u oraz bojówka Radyja i kółka różańcowe. Wyjątkowy tłusty żyd się wyhuśtał, jaka "szkoda" płacze jak po Geremku... jednego żyda mniej. Było tyle tłustego nie żreć to by jeszcze pożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy jutro da się wogóle wjechać do Lublina ??? bo nie wiem czy jechac na uczelnie czy nie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WIECZNĄ WĘDRÓWKĘ: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Na Wieczną Wędrówkę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTOW i ASC całą Drogę wykłada kąKULami *, na trumnie zaś składa Różę Duchowną . Tak jak samemu Karolowi Wojtyle udało się uniknąć 1.IV., tak obecny doceniony przez los ma cały czas mróz. Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) * kąKUL – biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widać na zdjęciach, to większość z tego 'tłumu": stanowili ludzie, którzy musieli tam być: klerycy, młodzież z pocztów sztandarowych, żołnierze, profesorowie uczelni i lubelska władza, której wypadało się pokazać. Dużą cześć na drodze przemarszu konduktu stanowili zwykli gapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to umarł, że takie zamieszanie??? Zwykły śmiertelnik piastujący za życia kierownicze stanowisko w firmie Kościół Sp. z o.o. Zrobiono z niego niemal króla, drugiego Papieża. Za co pytam??? Zmarł, pochować i po sprawie. Po co to całe "Wielkie Halo"??? Wkurza mnie to, że robi się cyrk tylko dlatego, że zamiast "Kierownik Regionalny" miał tytuł "Arcybiskup". O to samo chodzi przecież prawda? Co za ciemnogród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy jutro da się wogóle wjechać do Lublina ??? bo nie wiem czy jechac na uczelnie czy nie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reader LBN napisał:
A kto to umarł, że takie zamieszanie??? Zwykły śmiertelnik piastujący za życia kierownicze stanowisko w firmie Kościół Sp. z o.o. Zrobiono z niego niemal króla, drugiego Papieża. Za co pytam??? Zmarł, pochować i po sprawie. Po co to całe "Wielkie Halo"??? Wkurza mnie to, że robi się cyrk tylko dlatego, że zamiast "Kierownik Regionalny" miał tytuł "Arcybiskup". O to samo chodzi przecież prawda? Co za ciemnogród...
Jeśli będziemy iść takim tropem no to daleko nie zajdziemy. Jeśli ty byłbyś taki jak ś.p Arcybiskup Józef Życiński też bym poszedł na twój pogrzeb (nie życzę Ci tego) i nie wypisywałbym takich durnot w komentarzach. Ludzie chcieli go docenić po przez przyłączenie się do konduktu. Naprawdę to tak ciężko pojąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Jak brakuje autorytetów to się ich kreuje podobnie jak z J.Nowakiem Jeziorańskim , czy niby profesorem -Bartoszewskim , no nie wolno zapominać o Geremku typowym szkodniku dla Polski i Polaków itd. ale to tylko takich niby bohaterów się nam kreuje bo ci są wygodni bo z jednej parafii itd. a zapomina się o wielkich Polakach którzy oddali życie za ten kraj a wśród nich było też sporo Bohaterów Żydowskiego pochodzenia tyle że Ci byli patriotami i walczyli o ten kraj o leprze jutro dla wszystkich obywateli ! tamci idąc przebojem walczyli czy walczą o to co mieli nakazane od swoich mocodawców .I tu ten obywatel wcale od nich nie odbiegał bo to że był żydowskiego pochodzenia to fakt a to czy donosił czy nie ? no cóż strasznie walczył by nie otwierać archiwów IPN-u ja wiem że jestem czysty i dla mnie mogli otworzyć i 20 lat temu a jak widać do tej pory co niektórzy mieli mają i mieć będą strach w oczach więc niewinni się bali i boją ???- dziwne no nie !
Wstyd mi że się podpisujesz Lubelak . To co napisałeś oznacza ,że kompletnie nic nie rozumiesz. Jak można rzucać takie kalumnie na prawdziwych patriotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW byłby dumny gdyby wiedział,że decyzja lubelskiego kuratorium dzieci i młodzież lubelska ma obowiązek uczestniczyć w katoparadzie. I wy narzekacie na komunę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukasz napisał:
Jeśli będziemy iść takim tropem no to daleko nie zajdziemy. Jeśli ty byłbyś taki jak ś.p Arcybiskup Józef Życiński też bym poszedł na twój pogrzeb (nie życzę Ci tego) i nie wypisywałbym takich durnot w komentarzach. Ludzie chcieli go docenić po przez przyłączenie się do konduktu. Naprawdę to tak ciężko pojąć?
Ale już nie ma SB i Łukasz nie może być jak ksiądz i zostać TW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madam napisał:
a czy jutro da się wogóle wjechać do Lublina ??? bo nie wiem czy jechac na uczelnie czy nie;)
Chopie ! Wódz Indian umarł a tobie takie bele ble w głowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Obecność obowiązkowa studenci KUL-u oraz bojówka Radyja i kółka różańcowe. Wyjątkowy tłusty żyd się wyhuśtał, jaka "szkoda" płacze jak po Geremku... jednego żyda mniej. Było tyle tłustego nie żreć to by jeszcze pożył.
He he he he.....zaku***sto dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurna smiech na sali zmarł tw,Filozof
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wIECZNY ODPOCZYNEK DLA NASZEGO BISKUPA ALE....NAPEWNO NIE CHIAŁBY ŻEBY WOZIĆ DO PRZEZ TRZY DNI PO LUBLINIE ... TO CO SIĘ WYPRAWIA PRZY OKAZJI TEGO POGRZEBU TO JAKAŚ KPINA JEST PO PROSTU , TYLU POLICJANTÓW I STRAŻNIKÓW MIEJSKICH CO WIDZIAŁEM NA KRAKOWSKIM TO W NORMALNY DZIEŃ CIEŻKO BY SZUKAĆ PO CAŁYM MIEŚCIE, TE LAWETY I ŚCIĄGANIE SAMOCHODÓW Z KRAKOWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA ZAZNACZE ŻE Z PARKINGÓW, SAMOCHODY NA CODZIEŃ TARASUJĄ WJAZDY DO SZPITALI PRZYKŁAD STASZICA NIKOGO TO NIE INTERESUJĘ , A JUZ NAJCIEKAWSZĄ RZECZĄ JEST WJAZD NA KRAKOWSKIE NA DEPTAK OD STRONY EUROPY, NA CODZIEŃ STOJĄ TAM SŁUPKI ZAGRADZAJĄCE WJAZD NADEPTAK ALE ŚREDNIO KILKANAŚCIE RAZY W ROKU SĄ DEMONTOWANE I MONTOWANE PRZY OKAZJ PRZERÓŻNYCH UROCZYSTOŚCI OCZYWIŚCIE KTO PŁACI WIEMY WSZYSCY AKTUALNIE PRZY ZAMKNIĘTEJ NIECAŁEJ TERAZ TĘDY POMIEDZY SŁUPKAMI PRZECISKAJĄ SIE KARETKI ŻEBY JAK NAJSZYBCIEJ DOTRZEĆ DO SZPITALA OCZYWIŚCIE O TYM NIKT NIE POMYŚLI I ZAKŁADAM ŻE W SOBOTĘ WIECZOREM SŁUPKI ZNOWU ZAGRODZĄ WJAZD .. MOŻE KTOŚ KIEDYS Z WŁODARZY O TYM POMYŚLI I ZAMIAST ROBIĆ TAKĄ FETĘ WPŁACI PARĘ GROSZY WIĘCEJ DLA BIEDNYCH GŁODNYCH POTRZEBUJĄCYCH POZDRAWIAM..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...