Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Amatorszczyzna zgrai tępych niedouków podłej zmiany, na czele z pewnym historykiem na usługach pewnego śpiocha aż razi, zwala z nóg. Zamknę oczy i udam, że mnie nie ma - to cały pomysł na rządzenie. Drogo nas będzie ta piaskownica i beztroska w niej zabawa kosztować. Wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie PiS jest problemem. Ktoś ich wybrał. Jak mawiał klasyk wybrał ich ciemny lud. Jeśli nie pasujemy do cywilizacji zachodniej nie bierzmy kasy. Pieniądze powinien dostać Lublin. Reszta z małymi wyjątkami to społeczeństwo po prlowskie myślące tak jak u Łukaszenki i Putina. Im nie potrzeba kasy ze zgniłej Unii. Życie w trójkącie pole sklep kościół tym ludziom zupełnie wystarcza. Rozwój też niczego nie zmieni. Nie wolno nikogo uszczęśliwiać na siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie PiS jest problemem. Ktoś ich wybrał. Jak mawiał klasyk wybrał ich ciemny lud
Ciekawe rzeczy prawisz, lekkopółśmieszne. Ten lud nie wziął się znikąd. Ktoś przebiegle i chytrze zaserwował temu ludowi końską dawkę opium, za jego własne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej nie było co tłumaczyć po kilka razy skoro jest to nieprawda. Tolerancja w Polsce była zawsze. Ba, nawet w PRL. To u tych nowoczesnych, zachodnich sąsiadów jeszcze w latach 90-tych stosowano karę więzienia dla homo. Tolerancja, a akceptacja wszystkiego to są dwie różne sprawy i nie wolno wyłączać zdrowego rozsądku tylko dlatego, że ktoś ma taki kaprys. Co do dyskryminacji osób LGBT to nie wiem, na czym ona niby polega. Nie wolno im wchodzić do restauracji, nie wolno im pracować, mieszkać, uczyć się, leczyć, itd? Wolno. Nie wolno natomiast zmuszać społeczeństwa, aby bezmyślnie wszystko przyjmowało i zapomniało o granicach, których nie należy przekraczać, bo niczemu dobremu to nie służy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenie złe, PiS złe, tylko LGBT dobre. A ja nadal nie wiem gdzie to prześladowanie homo w naszym wojwództwie. Przykładu nie podano. Za co więc chcą nam odebrać kasę? Za prześladowania, których nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie wiem gdzie to prześladowanie homo
A wiesz chociaż, kto Cię zrobił, czy może w wiatropylność wierzysz, albo inne pączkowanie? A te wszystkie uchwały anty - to jakoś tak same, z niczego się uchwaliły? Czy zgniły zachód nam podrzucił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak to burak, nie zna angielskiego więc ma słuchać tego co Marszałek zleci by przetłumaczyć, a nie tego co urzędniczka mówiła naprawdę. Gdyby to nie była NASZA lektorka, lub gdyby w Lubelskiem dalej rządziło PSL z Sosnowskim, to poszłaby pewnie od razu do dyscyplinarnego zwolnienia. Póki co, musimy ją chronić, bo przekazywała informacje zgodnie z linią partii rządzącej. Za taką patriotyczną postawę się NASZYCH chroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie wiem gdzie to prześladowanie homo
A wiesz chociaż, kto Cię zrobił, czy może  w wiatropylność wierzysz, albo inne pączkowanie? A te wszystkie uchwały anty - to jakoś tak same, z niczego się uchwaliły? Czy zgniły zachód nam podrzucił?
Osobiste przytyki na poziomie na mnie nie działają. Te "wszystkie uchwały" nikogo nie prześladują. Są pozytywne a nie anty. Sprzeciwiają się neomarksistowskiej indoktrynacji oraz seksualizacji naszych dzieci oraz wchodzeniu pedofilów do szkół pod płaszczykiem edukowania. To pozytywne, bo chronią nasze dzieci przed złem. Neomarksizm i pedofilia to czyste zło. Niestety te uchwały nie stanowią prawa. Są tylko uchwałami, które nic nie zmieniają. Neomarksistowska biurwa z UE udaje, że tego nie wie. Woli dawać wiarę tabliczkom o strefach wolnych od LGBT chociaż nie ma takich stref. Nie wiem czego brakuje w tłumaczeniu. Przecież tłumaczka przetłumaczyła sens jej bełkotu. LGBT dobre a PiS złe. Taki jest sens. Czego tam jeszcze brak? Wykład noblistki to przecież nie był. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie PiS jest problemem. Ktoś ich wybrał. Jak mawiał klasyk wybrał ich ciemny lud. Jeśli nie pasujemy do cywilizacji zachodniej nie bierzmy kasy. Pieniądze powinien dostać Lublin. Reszta z małymi wyjątkami to społeczeństwo po prlowskie myślące tak jak u Łukaszenki i Putina. Im nie potrzeba kasy ze zgniłej Unii. Życie w trójkącie pole sklep kościół tym ludziom zupełnie wystarcza. Rozwój też niczego nie zmieni. Nie wolno nikogo uszczęśliwiać na siłę
 Tak. Problemem są ludzie. Nie dorośli do LGBT. Tacy głupi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie wiem gdzie to prześladowanie homo
A wiesz chociaż, kto Cię zrobił, czy może  w wiatropylność wierzysz, albo inne pączkowanie? A te wszystkie uchwały anty - to jakoś tak same, z niczego się uchwaliły? Czy zgniły zachód nam podrzucił?
Osobiste przytyki na poziomie na mnie nie działają. Te "wszystkie uchwały" nikogo nie prześladują. Są pozytywne a nie anty. Sprzeciwiają się neomarksistowskiej indoktrynacji oraz seksualizacji naszych dzieci oraz wchodzeniu pedofilów do szkół pod płaszczykiem edukowania. To pozytywne, bo chronią nasze dzieci przed złem. Neomarksizm i pedofilia to czyste zło. Niestety te uchwały nie stanowią prawa. Są tylko uchwałami, które nic nie zmieniają. Neomarksistowska biurwa z UE udaje, że tego nie wie. Woli dawać wiarę tabliczkom o strefach wolnych od LGBT chociaż nie ma takich stref. Nie wiem czego brakuje w tłumaczeniu. Przecież tłumaczka przetłumaczyła sens jej bełkotu. LGBT dobre a PiS złe. Taki jest sens. Czego tam jeszcze brak? Wykład noblistki to przecież nie był.
 I na czym polega ten neomarksizm? Chciałem zauważyć, że ta uchwała nie chroni żadnego dziecka przed pedofilami. Nadal mogą wchodzić do szkół i przedszkoli i to z przyklaskiem tak dyrekcji jak i rodziców. Według komisji do spraw pedofili, powołanej przez PiS, za 1/3 wszystkich przypadków pedofilii w 38mln populacji odpowiadają księża, których w Polsce jest 10tys. Z pozostałych 2/3 przypadków większość sprawców to członkowie rodziny ofiar. Nie wiem też, w jaki sposób powiązałeś pedofilię z osobami LGBT, skoro 93% wszystkich przypadków badanych przez powołaną przez PiS komisję do spraw pedofilii dotyczyła dziewczynek. Powtarzam więc pytanie. Czym się objawia ten neomarksizm i co ma pedofilia do osób LGBT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiste przytyki na poziomie na mnie nie działają
Oczywista analogia nasuwa się sama. Do świni, której można pluć w oczy do końca świata i jeden dzień dłużej - a ona i tak powie, że deszcz pada. No cóż - po to człowiek ma rozum i wolną wolę, aby dokonywać wyborów. Co komu pasuje....Fachmanami od ustawiania kota ogonkiem do przodu też latoś obrodziło. Nic nowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...