Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za ludzie tam mieszkaja ??? przeszkadza im wszystko!!!!! nie chca telefonów ,parku, schodów, innych normalnie zyjących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcych nie chca? postawili sobie płot.....a dlaczego samochody stawiają na parkingu osiedlowym a nie za płotem ....buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo jacy ludzie tam mieszkaja - wiesniaki ktorzy sie wszystkiego boja, wala konia przy kablowce a w niedziele smiegaja do kosciola rozgladajac sie nerwowo wokol na tzw. "podejrzany element".W miescie sa ulice i chodniki jak wam nie pasuje spier.. na wies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy bloków przy ulicy turkusowej maja absolutną rację i w akcie protestu powinni bojkotować park, gdy ten już powstanie pod ich oknami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie jeździjcie tak po ludziach z Poręby. Nie wszyscy to wieśniaki. Od zawsze mieszkałem w Lublinie i tu się urodziłem. Wiem, że to miasto to wieś, ale nie przesadzajcie. Proszę nie uogólniać wielcy miastowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciłam za wszystko, co zostało zbudowane na terenie Promyka. Za ziemię, chodniki, uliczki, krzewy, drzewka i za płot i furtki również. A teraz ktoś przyjdzie i mi to zdewastuje. Niech nie piszą Ci, których bloki stoją na "miejskiej" ziemi. Ten teren jest nasz, zapłaciliśmy za niego i nie życzymy sobie tu obcych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...