Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie zadowalająca frekwencja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonic te sekte larzą po domah i piepszo gupot ja na ih psem pszeganiam tak samo klehuw.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zadowalająca frekwencja!
Powiem więcej .... nawet może być komplet publiczności.  :D Żadne zapyziałe i wyliniałe artychy ani cyrkowi sportowcy nie spowodują takich tłumów na stadionie co Jehowa. Dzięki imprezie jehowców zostanie dopisana kolejna cegiełka (jeśli chodzi o liczbę publiki z organizowanych imprez). Każdy członek Jehowy więcej to oddalenie widma zapłacenia wielumilionowej kary za pustki na stadionie. Zwrot fotacji na budowę stadionu (przyznanej z UE) wisi nad nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz tam siedzieli to kost mugl jakąś bombkę spusic na baranki....i ofiara zlożona:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież każdy z was trolle może sobie wunająć stadion, ba nawet znajomych zaprosić. Im nikt tego stadionu za darmo nie wynajął. Pozatym zobaczcie sobie w jakim stanie są obiekty i ich okolice po meczach a w jakim stanie jest obiekt po Ich zgromadzeniach. 5000 osób a papierka ciężko uświadczyć. Można sję czegoś od nich nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile bilety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta śmierdząca. To wszystko to elektorat pisuarów. Powinni strzelać ja w 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie chamy w krawatach. Wystrojeni jak szczur na otwarcie szamba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę się wymądrzał, ale każda religia to sekta. Przeczytajcie informacje na temat sekt religijnych, a znajdziecie tam podobieństwa we wszystkich sektach, w tym katolickiej. Wszystko zależy od tego czy w młodym wieku wysyłali ciebie do kościoła katolickiego, synagogi, meczetu, czy też nie wysyłali ciebie do żadnego z tych przybytków. Krótko mówiąc, wiara sprowadza się do PRANIA MÓZGU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie chamy w krawatach. Wystrojeni jak szczur na otwarcie szamba.   
W niedzielę w kościółkach za to jest inaczej,prawda? :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ile opiewa faktura za wynajęcie obiektu przez tą sektę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne są wpisy kpiące czy obraźliwe w stosunku do Świadków Jehowy.Nigdy katolicy nie dorównają kulturą i znajomością Biblii tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sekta Chrześcijańsko-Katolicka nie wynajmuje stadionu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynajmuje i to Narodowy. :)Inne również by szamani mogli odstawiać swoje szopki. :D Widziałam to przedstawienie z udziałem rzeszy ogłupiałych katolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie zainteresowanie jakim się cieszą Świadkowie Jehowy,ale smuci mnie brak wiedzy ludzi z poza grona Świadków Jehowy.W końcu nie bez powodu księża nazywają nas parafianami,ciekaw ilu z was wie co to znaczy??? bo mnie o tym uświadomił właśnie świadek Jehowy no i słownik języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka oni maja kulture ? Zadnej !! Uczą czego innego a zachowują sie zupelnie inaczej ! Pieniadze ich nie obchodza a za złotówke ojca i matkę by sprzedali ! Znam takiego co zwolnił fakturzystke ktora pomylila sie na 1.80 zl :) ( jeden złoty, osiemdziesiąt groszy). Szydzą z ludzi ktorzy sie kształca i mowia ze stdia sa nie potrzebne a własne dzieci wysylaja na uczelnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ludzie są różni,różni są też Świadkowie,oni tego nie ukrywają w końcu to tylko ludzie.Dla mnie jest ważne to czego się uczą,nie przekręcają nauk biblijnych,a dla mnie biblia jest wzorem więc ich podziwiam Ta organizacja występuje w każdym kraju w każdym języku.Czy znasz taką drugą religie??? Albo choćby ich głoszenie,ewangelie mówią że prawdziwi naśladowcy Jezusa będą chodzić i głosić dobrą nowinę o królestwie od domu do domu wszystkim narodom czy jest ktoś taki prócz nich???. Po trzecie w kościele za biblie musiałem za zapłacić, a Świadkowie mi dali za darmo i jeszcze spytali -a w jakim języku panu dostarczyć??? czy tak nie powinno być,że biblia jest dostępna dla każdego??? i to w originale mówię o tym że Przywrócili imię boga Jahwe w pierwotne miejsce Czy jest ktoś inny niż Świadkowie Jehowy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak wszędzie są mądrzejsi i głupsi,kulturalni i chamscy.Co oznacza słowo parafianin wiem doskonale,ale nie jestem prostakiem,głupkiem,niedouczonym katolikiem i nie przywiązuję wagi do drobiazgów. ;) Pozdrawiam moich znajomych świadków Jehowy,którzy sa ludźmi o wysokiej kulturze osobistej i cudownego ks.proboszcza również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze że nie ładnie obrażać inne religie,bo gdy pomyśle o kościele to robi mi się przykro,smutno i chce mi się wymiotować. już nie będę komentował.... mam nadzieje że żadnego Świadka Jehowy nie obraziłem jak i Katolika. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus ostrzegał: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem' i 'wyznaczony czas przybliżył się' (sens: 'blisko jest'). Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). Mateusz poinformował za kogo mieli podawać się ci oszuści: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: 'Ja jestem namaszczony' i wielu zwiodą" (24:5). Jezus nie ostrzegał tu przed fałszywymi mesjaszami, co sugeruje większość przekładów. Ci oszuści religijni mieli przyjść w imieniu Jezusa. Mieli więc podawać się za jego przedstawicieli. Nie mieli więc występować w roli Mesjasza (Chrystusa). Przymiotnik "χριστος" = "namaszczony". Ci oszuści religijni mieli też ogłaszać, że "czas jest blisko". Zgodnie z powyższą zapowiedzią Jezusa wielu dało się zwieść. To są rzeczywiście oszuści. Podam tu jeden przykład. W przekładzie Nowego Świata tekst z Księgi Daniela 1:2 rozpoczyna się słowami: "Z czasem Jehowa wydał w jego rękę Jehojakima". Zwrotu: "Z czasem" nie ma, ani w tekście hebrajskim, ani w żadnym innym przekładzie. Dlaczego wstawiono go tutaj? Otóż z tego tekstu wynika, że siedemdziesięcioletnia niewola babilońska dla Daniela rozpoczęła się już w trzecim roku królowania Jehojakima. To z kolei wskazuje, że Jerozolima została zburzona w roku 587 p.n.e. Na tej dacie oparta jest fundamentalna nauka o roku 1914. Jeśli fundamentalna nauka oparta jest na fałszu, to co można sądzić o takiej religii? Poza tym według Biblii "czasy pogan" to nie 2520 lat, lecz 42 literalne miesiące przyszłego ucisku symbolicznej Jerozolimy (Łukasza 21:24; por. Objawienie 11:2).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...