Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komunikacja publiczna jest tak droga, że często taniej jest jeździć samemu własnym samochodem. Miasto nie robi nic, żeby było inaczej. A jeśli robi, to nie poprzez ułatwienia, zachęcanie do korzystania z komunikacji publicznej, tylko utrudnienia dla samochodów. Beznadzieja. Bananowa republika.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"30-minutowy bilet za 2,80 zł (ulgowy za 1,40 zł) jest najpopularniejszym z tych, które wkładane są do lubelskich kasowników"   "Zarząd Transportu Miejskiego robi przegląd taryfy i tego, co się w niej sprawdziło, a co nie"   Jeśli jest najpopularniejszy to chyba jasne,że się sprawdza? Oczywiste jest,że to będzie ukryta forma podwyżki i nie wciskajcie kitu,że jest inaczej!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi odpowiada bilet godzinny. Na 30ce czasem się nie wyrabiam przesiąść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"30-minutowy bilet za 2,80 zł (ulgowy za 1,40 zł) jest najpopularniejszym z tych, które wkładane są do lubelskich kasowników"   "Zarząd Transportu Miejskiego robi przegląd taryfy i tego, co się w niej sprawdziło, a co nie"   Jeśli jest najpopularniejszy to chyba jasne,że się sprawdza? Oczywiste jest,że to będzie ukryta forma podwyżki i nie wciskajcie kitu,że jest inaczej!
Fajną masz logikę myślenia. " jest najpopularniejszy to chyba jasne, że się sprawdza" . Sprawdza się bo nie ma innej alternatywy. A może 60 bardziej się sprawdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosowaliscie na Zuka i jego mega "inwestycje" - stadion, basen olimp., itd.  to teraz na wszystkim beda podwyzki. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja publiczna jest tak droga, że często taniej jest jeździć samemu własnym samochodem. Miasto nie robi nic, żeby było inaczej. A jeśli robi, to nie poprzez ułatwienia, zachęcanie do korzystania z komunikacji publicznej, tylko utrudnienia dla samochodów. Beznadzieja. Bananowa republika.
Jeździłeś kiedyś autobusem i sprawdziłeś, czy po prostu pomnożyłeś sobie koszt biletu normalnego przez liczbę przejazdów i wysnułeś wniosek?   Każdy, kto regularnie jeździ, korzysta z biletów okresowych. Normalny bilet pięciomiesięczny na wszystkie linie to koszt 340 zł, czyli 68 zł miesięcznie. Jeżdżąc moim biedasamochodem na gaz wydawałem 150 zł miesięcznie na samo paliwo. Gdyby dodać do tego opłaty za parkowanie, itp., to porównania w zasadzie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej rozśmieszyli mnie ci "prawnicy" co zakazuja dopisania nowej kategorii do taryfy. Pewno zabrania tego dyrektywa Unii. Przed wyborami nie można powiedziec wprost o podwyżkach, dlatego kręci sie i kombinuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajną masz logikę myślenia. " jest najpopularniejszy to chyba jasne, że się sprawdza" . Sprawdza się bo nie ma innej alternatywy. A może 60 bardziej się sprawdzi?
Może... Ale czy będzie okazja to sprawdzić?Nie zostaną 30 minutowe tylko wprowadzi się 60 minutowe,droższe.Więc wyboru nadal nie będzie ale będzie drożej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście. A złodzieje z rządu Tuska też nie podwyższyli np. VATu, tylko "przebudowali system stawek podatkowych". W ogóle to w tym kraju nie ma podwyżek, są tylko reformy i optymalizacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U was ta informacja chyba "tylko dzisiaj" a nie "tylko u nas" bo w Nowym Tygodniu już wczoraj było o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadac we 4 osoby taksowka taniej wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto chce wykazać jak jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, ale musi na to mieć środki. Najłatwiej zgromadzić je nakładając haracz na innych pasażerów poprzez likwidację najbardziej popularnych biletów 30-minutowych. To tak mają wyglądać innowacje szumnie zapowiadane przez naszego prezydenta? Jeśli tak to beze mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA TOTALNA LIKWIDOWAĆ NAJPOPULARNIEJSZE BILETY. a ktoś pomyślał o tych co jadą tylko 2-3 przystanki? i tak nie wykorzystają całego biletu półgodzinnego ale żeby płacić za 2 przystanki ponad 3zł to jest chore!! nikt nie będzie kasował takiego biletu jednorazowego. Wiec taki albo w ogóle nie pojedzie już autobusem albo pojedzie na gapę albo weźmie samochód. I gdzie tu zachęta do jazdy autobusem? jasne, można jeździć ale tylko na długie trasy, co przecież jest raczej rzadkością, większość dojeżdża do centrum z osiedli a na to wystarczy zazwyczaj 20-25min........ więc uważam że LIKWIDACJA NAJPOPULARNIEJSZEGO BILETU TO TOTALNA GŁUPOTA. jeśli ktoś widzi że potrzebne są godzinne bilety to można przecież dodać nie likwidując tego biletu półgodzinnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajną masz logikę myślenia. " jest najpopularniejszy to chyba jasne, że się sprawdza" . Sprawdza się bo nie ma innej alternatywy. A może 60 bardziej się sprawdzi?
  a co z chętnymi do podjechania jeden-dwa przystanki?? za dwa przystanki(góra 5min jazdy) trzeba będzie zapłacić ponad 3zł! i co? niby kupią sobie bilet godzinny żeby przejechać 2 przystanki do centrum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo bardzo głupi pomysł - i to rodzaj szantażu wobec mieszańców miasta żeby kupili coś droższego mimo iż z tego nie korzystają Jeżeli miałoby być bilety 60 minutowe to tylko pod warunkiem że liczyłaby się ralny przejazd a neiwykorzystanąc część minut z biletu mozną by przenieść na następny przejazd następnego dnia ale to raczej małorealne. Wieć w takim przypadku jest to rodzaj kradzieży i oszustwa Ratusza wobec swoich mieszkańców ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk -widzę,że popełniłem głupotę głosując na Pana...ale jak to mówią głupich nie sieją!a Panu życzę dalszych "genialnych" pomysłów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejny pomysł - jeśli chcą wprowadzać nowy bilet niech wprowadzą ale bez zabierania alternatywy która jest sprawdzona i popularna! ja wybiorę samochód, a latem rower. nie będę kupować za przejazd 4 przystanków które jadę 11min biletu godzinnego! Oj, Panie Żuku, coraz bardziej Pan zawodzi w tej kadencji. nie chcę żałować że wybierałam Pana ale sam mnie do tego zmusza :( to nie ta sama polityka  sprzed i po wyborach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30min jest za krótki, stanowczo za krótki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 min bilet się sprawdza owszem ale tylko dlatego, że nie ma żadnych innych opcji więc nie dziwi że to najpopularniejszy bilet :lol:   jakby w leclercu sprzedawali tylko jeden rodzaj chleba to też byłby najpopularniejszy  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...