Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wjazd do Świdnika na pewno będzie bardzo ułatwiony, ale na pewno w szczytowych okresach nasilenia ruchu na rondzie będą tworzyć się gigant zatory. Powinni też pomyśleć o rozładowaniu korków na światłach na Felinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie piszą, że ta droga jest bardzo wąska i ma kilka ostrych łuków. Miały być po dwa pasy w każdą stronę - a jest po jednym. Nie wiem jak na niej miną się te dwie 40 tonowe ciężarówki Ale OK, wszystko jest lepsze od tego co było. Tylko szkoda, że nie zrobili tej drogi porządnie. Mieli dużo miejsca na szeroką drogę tylko pewnie jak zwykle funduszy nie starczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam ... gdzie jest ulica Kusocinskiego? To najwiekszy przekret wladz Swidnika ostatnich lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W projekcie są dwa pasy i tak to jest planowane, ale Świdniccy włodarze z PIS'u nie mają kasy na tą drogę. Docelowo to miało być tak, iż Budimex wybudować drogę do granic Świdnika, a miasto od granic do ronda na Al. Lotników Polskich. Niestety bram środków przez miasto spowodował, iż Budimex poszedł na rękę miastu budując całość, ale tylko z jednym pasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
A ja pytam ... gdzie jest ulica Kusocinskiego? To najwiekszy przekret wladz Swidnika ostatnich lat!
To fakt, niestety nasze cymbały z urzędów postanowiły wybudować stadion za 18 mln, a główny wjazd do świdnika od strony zamościa olały, priorytety, na stadionie będzie można zrobić wiec wyborczy żeby rozdać kiełbachę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie bałwany przestańcie powtarzać wciąż te same bzdury. Stadion po pierwsze kosztuje 18 mln ale miasto daje na niego tylko 8 mln. Na stadion pieniądze w mieście odkładane są już od 3 lat plus postarano się o dotacje zewnętrzne bez których budowa nie byłaby możliwa. Tak samo można było zrobić i z ulicą Kusocińskiego jednak ktoś w urzędzie olał ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z wiaduktem na ulicy Kunickiego ? Czy ruch po jednym pasie w każdą strone zostanie od jutra wznowiony jak pisaliście Panstwo jakiś czas temu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudowali ścieżkę rowerową a nie wyjazd-wjazd z/do miasta, gdzie dwa samochody ciężarowe będą się ledwo mijały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
Wybudowali ścieżkę rowerową a nie wyjazd-wjazd z/do miasta, gdzie dwa samochody ciężarowe będą się ledwo mijały.
To niech nie jezdza bokiem do kierunku jazdy, tylko przodem . A tak powazniej, to bedzie jeszcze dojazd przez Melgiewska oraz przez wezel Swidnik na S17. Naprawde nie ma po co narzekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Weźcie bałwany przestańcie powtarzać wciąż te same bzdury. Stadion po pierwsze kosztuje 18 mln ale miasto daje na niego tylko 8 mln. Na stadion pieniądze w mieście odkładane są już od 3 lat plus postarano się o dotacje zewnętrzne bez których budowa nie byłaby możliwa. Tak samo można było zrobić i z ulicą Kusocińskiego jednak ktoś w urzędzie olał ten temat.
to nie ma znaczenia że miasto da "tylko" 8 baniek na stadion, bo priorytet powinna mieć ul. Kusocinskiego. Tragedia i wstyd, węzeł świdnik i brak drogi dojazdowej z prawdziwego zdarzenia do miasta. To chyba największa wtopa urzędasów w ciągu ostatnich kilku lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
A ja pytam ... gdzie jest ulica Kusocinskiego? To najwiekszy przekret wladz Swidnika ostatnich lat!
ŁĄCZYMY SIĘ W BULU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No moze wreszcie Jekson beknie za Kusocinskiego i poleci na zbity .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko pamiętali o odcinku w. Dąbrowica - w. Konopnica 10 km S-19 domykający tzw. "Zachodnią Obwodnicę Lublina", muszą złożyć ZnRID (pozwolenie na budowę) przed listopadem 2013, bo jak nie to przepadnie gotowa dokumentacja (kosztująca wiele milionów), decyzja środowiskowa i znowu wszystko może trwać latami, a tereny pod ten odcinek już wykupione i nie będzie on bardzo drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jechałem droga super ale po....wuja te ekrany w których czułem się jak małpa w klatce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Właśnie jechałem droga super ale po....wuja te ekrany w których czułem się jak małpa w klatce .
Już ją otworzyli? Godzinę temu jechałem i była zamknięta...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To fakt, niestety nasze cymbały z urzędów postanowiły wybudować stadion za 18 mln, a główny wjazd do świdnika od strony zamościa olały, priorytety, na stadionie będzie można zrobić wiec wyborczy żeby rozdać kiełbachę
kiełbachy nie będzie. Ale będziemy rozdawać talony na kiełbachę, do realizacji po 2050 roku Wassz Don Aldo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tyle krzyku o tych ze Świdnika?? Jakoś nie znam nikogo miłego i uprzejmego stamtąd (co nie znaczy, że takich nie ma). Czy powinniśmy się naprawdę cieszyć, że zaleje nas fala kierowców na blachach LSW, skądinąd wygrywających wszelkie plebiscyty na najgorszych kierowców, no może poza mośkami z Garwolina. Nie wiem skąd taka buta niektórych mieszkańców tego miasta, tj. Świdnika, czyżby to kwestia kompleksów a może chodzi o coś innego? Nie mówcie tylko proszę, że to wypadkowa ich wysokiej inteligencji bo spadnę z krzesła. Najważniejsze pytanie pozostaje nadal bez odpowiedzi: dlaczego ci z rejestracjami LSW zachowują się jak największe buraki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
A ja pytam ... gdzie jest ulica Kusocinskiego? To najwiekszy przekret wladz Swidnika ostatnich lat! [/quote] [quote name='kamil' timestamp='1354261825' post='702281'] A ja pytam ... gdzie jest ulica Kusocinskiego? To najwiekszy przekret wladz Swidnika ostatnich lat!
ulica Kusocińskiego jest między ul.Piasecką a ul.Racławicką/Krępiecką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec drogowego horroru. Nowa trasa do Świdnika, jak marzenie
O naiwności!! Horror to się dopiero zacznie! Już widzę tych wiejskich miszczów, co to tylko z a p i e r d a l a ć potrafią. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hifuheiurfh~ ku[b]rcze smutne musisz mieć życie jeśli nie znasz nikogo miłego i uprzejmego... widocznie jesteś burakiem[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...