Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej? Fatalny sygnał dla sąsiadów Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2018 r. o 07:57 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Nie będą się Polaki doktoryzować z banderowców. W zamian powoła się trzy instytuty myśli Lecha kaczynskiego, dwa instytuty dokonań ojca Rydzyka. Będzie lepiej. Robotę dostaną ci, co trzeba, swojaki, a nie jacyś niezależni. Dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy robotniczo - chłopskie. Wraca nowe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzut okiem na osiągnięcia IESW i widac, ze kasa szła w tytuły naukowe a nie realne korzyści. Dla państwa osiągnięć żadnych. Czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cza aby instytut wreszcie zrobił coś dla ojczyzny a nie gloryfikował okupantów i mniejszości narodowe ziające nienawiścią do Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jedzie przez Polskę jak walec! Jeśli czegoś nie może sobie podporządkować to przeznacza do likwidacji. Tak jest z Władzą Sądowniczą, ale i Muzeum II Wojny Światowej i innymi zasłużonymi instytucjami i urzędami a nawet ze stadniną koni w Janowie. Na szczęście wybory już blisko ! Bo dla tej władzy to szkoda Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt "' Mam podstawy, żeby obawiać się właśnie takiego scenariusza. ","Nie ma procedury konkursowej, w ramach której chętny mógłby się zgłosić. A u mnie nawet nie ma tej chęci." to poco ten kwik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec koryta dla lewicowych intektualistów jak Filipowic, Szostek, Wnuk, i byłych mędrców mumii (unii) wolności 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole pisowskie, wyjaśnijcie, dlaczego nowy szef Instytutu nie będzie musiał mieć żadnego wykształcenia ani znać języków, a wszystko z myślą o Ojczyźnie. Śmiało, potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkie tego typu "instytuty" (podobnie jak ten nowy - pisowski|) nigdy nie powinny powstać i dzialac a do tego za publiczne pieniadze bo to strata pieniedzy na dzialalnosc antypolska i probanderowska, proszaulisowska. Giedroyciowcy, "trojmorzanie", genetyczne rusofoby, neosanacyjne szkodniki. Niech mi ktos wymieni jeden plus dla Polski i Polakow z racji dzialania tego typu instytucji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec koryta dla lewicowych intektualistów jak Filipowic, Szostek, Wnuk, i byłych mędrców mumii (unii) wolności
 Wnuk to chyba PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. Filipowicz to profesjonalista. Świetny dydaktyk. Uwielbiany przez studentów. Przez znaczną część studentek także. To człowiek, którego słucha się z przyjemnością. Zajęcia u Niego to uczta intelektualna. Dzięki niemu IEŚW stał na wysokim poziomie. To godny następca śp. prof. Kłoczowskiego. Panie Profesorze, dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. Filipowicz jest najlepszym i najbardziej kompetentnym wykładowcą historii z jakim miałem do czynienia podczas studiów na KUL. Jego wykłady są błyskotliwe, a on sam jest obdarzony niesamowitą inteligencją. Poza tym jest przemiłym i dobrym człowiekiem. To prawdziwy zaszczyt, że mogłem uczęszczać na jego zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentem historii na KUL i aż mi się wierzyć nie chce, że ktoś sporządził taki komentarz. Do Filipowicza zasadniczo nic nie mam, ale ten komentarz na kilometr śmierdzi tym, że jakiś jego doktorant albo pracownik IEŚW napisał xD ludzie, trochę godności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...