Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to prawda. na oddziale z niemowletami ponizej 1 miesiaca personel traktuje rodzicow jak zlo konieczne. (prawie jak bydlo). nie mozna spac na wlasnej karimacie tylko na krzeslach zz metalowymi oparciemi dla lokci. a wiekszosc z porozcinanym kroczem po porodzie. a najgorzzej jest z kultura personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cayganie zwykle koczują stadami, a potem na podłodze urządzają biesiadę, rodzice, którzy nie maja zwyczaju mycia się tez lubią zalegać na salkach 3 osobowych, gdzie pod łóżkiem nie ma już wolnego miejsca, a tatusowie i wujkowie za darmo chętnie sypiają na salkach z młodymi dziewczętami, z chłopcami śpią zwykle koneserzy. Ciesze się,że po filmie Sekielskiego Premier wpuści koneserów na noc na sale dziecięce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura!!! Na patologii noworodków i niemowlaków nie ma takich luksusow ( a przynajmniej nie było) moze cos sie zmieniło od 2012rok??? To dwa najgorsze oddziały w tym szpitalu. Wredna oddziałowa, nie mili lekarze i pielęgniarki ( kilka wyjątków było) spanie na twardych szkolnych krzesłach..porażka!! Nigdy więcej! Cały szpital pozostawia wiele do życzenia! Na pewno nie jest przyjazny pacjentowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zenek, tatuś Brajanka otrzyma za darmo łóżko na sali z małymi chłopczykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy bo czegoś nie rozumiem? Przestępcy mają w więzieniu wszystko za darmo a jak ktoś pracuje uczciwie, płaci podatki to miejsce przy chorym dziecku za kasę aha i jeszcze jak dziecku bajkę w telewizji chcesz włączyć to płać. Więc pytam czy to jest równe traktowanie obywateli? To jest niezgodne z konstytucją. Powinna polecieć lawina pozwów przeciwko państwu. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to k....za różnica czy tatuś to Pan Zenek A synek Brajanek? Dziecko to dziecko A rodzi ma prawo przy nim być 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to k....za różnica czy tatuś to Pan Zenek A synek Brajanek? Dziecko to dziecko A rodzi ma prawo przy nim być
 A czy ma prawo spać na sali, na której śpi mój synek, którego z uwagi na stan mojego zdrowia nie mogę pilnować w nocy? A jeżeli tato Brajanka lubi chłopców? Coś takiego już się zdarzyło w Kołobrzegu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie prześpię się w domu, nienawidzę szpitali*. Rozumiem, że personel zapewni mojemu dziecku należytą opiekę. *tak to jest mowa nienawiści, ale takie są fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzec i lipec 2017 r... oddział niemowląt - dziecko z orzeczeniem z niepełnosprawnosci- po 7 dni na szkolnym krześle... i Ci lekarze pożal się Boże!!! Pielęgniarki nie lepsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam większość komentarzy. Poprostu tragedia ciekawe co by zrobili jak by nas zabraklo-rodzicow. Nie było by czasu na kawki i obiadki albo nasze dzieci by głosy potracily przez płacz. Na przyszłość drodzy rodzice hamskie i nie ludzkie traktowanie nas przez lekarzy czy pielęgniarki nie może zostać zamiecione pod dywan, odrazy oficjalne skargi na piśmie z potwierdzeniem albo TV inaczej się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem, pieniędzy w NFZ nie przybędzie, zatem koszty wyżywienia rodziców chorych dzieci będą pokrywane pieniędzmi przeznaczonymi... No właśnie - kosztem czego? Zmniejszeniem funduszy na remont? Gorszą jakością jedzenia dla pacjentów (jakby mogłoby być gorsze)? Gdzieś musi ubyć kasy, oby nie pogorszyła się jakość leczenia typu: wprowadzenie tańszych, przestarzałych terapii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu 2018 roku na oddziale patologi niemowląt nikt nie miał takich luksusów. Dodatkowo można było mieć tyljo jedna torbę dla dziecka i matki... masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na patologii w marcu tego roku. Pielęgniarki bardzo miłe( z jednym wyjątkiem ;)) Pani doktor opiekująca się naszą salą bardzo pomocna. W Na sali na 3 łóżeczka 2 fotele plus leżanka z WOŚPu. Naprawdę nie ma tragedii. Wiadomo to szpital a nie hotel. 10lat temu było dużo gorzej :\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pani pisze takie komentarze, to proszę chociaż nie podpisywać się że   słowem "pielęgniarka". Bo tylko dla naszego zawodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tyle co pamietam to nawet bez śpiącego na karimacie rodzica w tych 'przestronnych ' salach lubelskiego szpitala dostęp do łóżka jest tylko z 2 stron... Ciasnota i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...