Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koń i krowy z gospodarstwa p.Tadeusza K.z Cycowa wygladały 100x lepiej i zabrano za 500zl. pan Tadeusz chodzi i płacze.Straż ochrony działa jak chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak zdecydowanie wyglądały lepiej :/ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=346566762060375&set=a.346562495394135.111911.160854910631562&type=3&theater a ta zła straż zabrała zwierzęta zupełnie bez powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In order to add something new style to your collection, the Cheap Coach handbags for clearance which have famous for all over the world for many years, should be right items for you. Coach Purses is one of versatile handbag styles. The ideal embodiment of the fusion of style and consummate art function has gone into Coach Factory Bags at clearance Coach Factory Online that give you uniqueness and comfort in stylish.Everyone does want to have this style of Coach Factory Sale because of its unique design on coach outlet. The latest brand new authentic Coach Handbags Outlet on sale at Coach Factory Online stores are made of high quality material and absolutely craftsmanship which result in lightweight and flexible feature. It has said that the [spam] clearance at Coach Wristlet Purses are world-class classic bags with chevron pattern of the canvas texture, leather details.So Coach Outlet on sale are very convenient for daily life which can be worn either by your side or tucked under your arm.You will get unexpected stunning of Coach Purses Outlet sale for cheap with free shipping! You can close the Coach Puerses for sale with a zip-top closure with detachable shoulder strap. Welcome to buy clearance coach for ###### sale online if you want to get the best price for your dream [spam] store on discount Coach Outlet Store .The most well-known designers and advertising is flying high inside the fashion world. Don't you think so?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ posiadanie konia nobilituje w niektórych kręgach należy podać pełne nazwisko spryciarza, któremu fundujemy utrzymanie i leczenie konia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak Fortunat w LKJ męczy się od kilku ładnych lat, straż była wieleeee razy i nic z tym nie zrobiła =/ koń był w jeszcze gorszym stajnie niż Linuron, a ci biernie patrzyli i tylko upomnienia dawali. a że koń żył na samym sianie w totalnie za małych ilościach i przez pół roku lub dłużej nie wychodził to już straży za bardzo nie interesowało =/ teraz jest ciut lepiej, bo się nim zajmują ochotnicy, ale i tak wygląda masakrycznie =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
teraz jest ciut lepiej, bo się nim zajmują ochotnicy, ale i tak wygląda masakrycznie =/
No chyba jednak wygląda dużo lepiej niż "ciut lepiej" - proponuje docenić owych ochotników, członków LKJ, którzy od roku zajmują się dzień w dzień nie swoim koniem. Przejęcie na siebie obowiązków właściciela okazało się prostsze niż przejęcie konia. Właściwie Straż stwierdziła, że się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wziąć poprawkę na to, że Fortunat ma już ponad 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, ze Straż zajmuje się jedynie wychudzonym koniem... a nie poważnymi przypadkami, koń od lat młodości ma problemy z nogami, a jego stan obecny ze zdjęć nie wydaje się być masakrą ( wejdzmy na facebooka tam jest mnóstwo zdjęć koni w bardzo poważnych stanach i tam możemy mówić o wielkim zaniedbaniu i torturowaniu). A dziewczyna, która wypowiada się w filmiku już od dawna walczyła i oskarżała właściciela o zaniedbywanie konia. Jej misją od kilku lat jest wydobycie od własciciela paszportu... A Afera przez nią obecnie spowodowana jest pointą na posiadanie go u sibie czyż nie??? Sprawa ucichnie kon bedzie u (wykolczykowanej) Anastazji a i czy Straż ma siedzibę w Wojciechowie????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fredzia napisał:
dziwne, ze Straż zajmuje się jedynie wychudzonym koniem... a nie poważnymi przypadkami, koń od lat młodości ma problemy z nogami, a jego stan obecny ze zdjęć nie wydaje się być masakrą ( wejdzmy na facebooka tam jest mnóstwo zdjęć koni w bardzo poważnych stanach i tam możemy mówić o wielkim zaniedbaniu i torturowaniu). A dziewczyna, która wypowiada się w filmiku już od dawna walczyła i oskarżała właściciela o zaniedbywanie konia. Jej misją od kilku lat jest wydobycie od własciciela paszportu... A Afera przez nią obecnie spowodowana jest pointą na posiadanie go u sibie czyż nie??? Sprawa ucichnie kon bedzie u (wykolczykowanej) Anastazji a i czy Straż ma siedzibę w Wojciechowie????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Fredziu! Tak sie sklada,ze jestem mama owej ,,wykolczykowanej Anastazji",jak Ja nazywasz i to ja wdrozylam w Nia szeroko pojeta empatie ,milosc do naszych braci mniejszych oraz konsekwencje w walce z szeroko pojeta glupota ludzka...To Ona od dawien dawna toczy boje na wielu frontach w imie poprawy losu zwierzat maltretowanych,niechcianych,wyrzucanych oraz zabijanych ... To Ona dziala aktywnie we francuskiej fundacji ratujacej katowane psy z Moldawii i Rumunii.To Ona jest adoptantka trzech psow sparalizowanych na skutek maltretowania(psy straumatyzowane do granic mozliwosci,z nietrzymaniem moczu i innymi dolegliwosciami zdrowotnymi).To Ona jest aktywnym benewolem najwiekszego schroniska dla bezdomnych zwierzat w okregu Ile-de-France.To Ona pokochala Linurona takiego-jakim jest...z jego kontuzjami,wrzodami,szeroko pojetymi defektami medycznymi uniemozliwiajacymi kontynuowanie jazdy wyczynowej,a nawet rekreacyjnej w niektorych momentach... To Ona wydostala go z Kliniki,w ktorej zostal porzucony na dlugie miesiace...To Ona przez dlugi czas,wraz ze mna,starala sie o przerwanie jego gehenny(z propozycja wykupu wlacznie)... Przyklady mozna mnozyc,lecz nie to mam na celu...Prosze jedynie,szanowna Fredziu,o zaniechanie rzucania niezrozmialych dla mnie insynuacji pod adresem mojej Corki...Twe pobudki sa rowniez dla mnie niezrozmiale i takie niech pozostana...Zycze Ci jedynie choc w polowie tak wielkiego zaangazowania w walke o prawa zwierzat,jakie prezentuje Anastazja... A fakt,czy jest Ona ,,wykolczykowana" i w jakich miejscach..;to chyba nie jest przedmiotem przedstawianej tutaj sprawy oraz zupelnie nie moze rzutowac na wartosciowanie czlowieka...Takie prawo daje nam nasza konstytucja,szanujaca prawo kazdego czlowieka do odrebnosci religijnych,etnicznych czy kulturowych...Wiec stwierdzenie ,,ta wykolczykowana Anastazja" wprost prosi sie o puente prawna... Z powazaniem Soltys Renata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktpkolwiek z was ma ochote i mozliwosci do trzymania koni Macieja Klonowskiego - bardzo prosze o kontakt -wydam je natychmiast - nie mam kontaktu z wlascicielem, nalezaloby powiadomic zwiazek hodowcow koni arabskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa wyrwicz napisał:
Jesli ktpkolwiek z was ma ochote i mozliwosci do trzymania koni Macieja Klonowskiego - bardzo prosze o kontakt -wydam je natychmiast - nie mam kontaktu z wlascicielem, nalezaloby powiadomic zwiazek hodowcow koni arabskich.
Ależ raczej nie. Przerabialiśmy Pana K. parę lat temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
Ależ raczej nie. Przerabialiśmy Pana K. parę lat temu...
W dalszym ciagu podtrzymuje oferte - WYDAM konie osobie ktora chce utrzymywac konie M.K ktore sa w dalszym ciagu u mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
Ależ raczej nie. Przerabialiśmy Pana K. parę lat temu...
W dalszym ciagu podtrzymuje oferte - WYDAM konie osobie ktora chce utrzymywac konie M.K ktore sa w dalszym ciagu u mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata napisał:
Szanowna Fredziu! Tak sie sklada,ze jestem mama owej ,,wykolczykowanej Anastazji",jak Ja nazywasz i to ja wdrozylam w Nia szeroko pojeta empatie ,milosc do naszych braci mniejszych oraz konsekwencje w walce z szeroko pojeta glupota ludzka...To Ona od dawien dawna toczy boje na wielu frontach w imie poprawy losu zwierzat maltretowanych,niechcianych,wyrzucanych oraz zabijanych ... To Ona dziala aktywnie we francuskiej fundacji ratujacej katowane psy z Moldawii i Rumunii.To Ona jest adoptantka trzech psow sparalizowanych na skutek maltretowania(psy straumatyzowane do granic mozliwosci,z nietrzymaniem moczu i innymi dolegliwosciami zdrowotnymi).To Ona jest aktywnym benewolem najwiekszego schroniska dla bezdomnych zwierzat w okregu Ile-de-France.To Ona pokochala Linurona takiego-jakim jest...z jego kontuzjami,wrzodami,szeroko pojetymi defektami medycznymi uniemozliwiajacymi kontynuowanie jazdy wyczynowej,a nawet rekreacyjnej w niektorych momentach... To Ona wydostala go z Kliniki,w ktorej zostal porzucony na dlugie miesiace...To Ona przez dlugi czas,wraz ze mna,starala sie o przerwanie jego gehenny(z propozycja wykupu wlacznie)... Przyklady mozna mnozyc,lecz nie to mam na celu...Prosze jedynie,szanowna Fredziu,o zaniechanie rzucania niezrozmialych dla mnie insynuacji pod adresem mojej Corki...Twe pobudki sa rowniez dla mnie niezrozmiale i takie niech pozostana...Zycze Ci jedynie choc w polowie tak wielkiego zaangazowania w walke o prawa zwierzat,jakie prezentuje Anastazja... A fakt,czy jest Ona ,,wykolczykowana" i w jakich miejscach..;to chyba nie jest przedmiotem przedstawianej tutaj sprawy oraz zupelnie nie moze rzutowac na wartosciowanie czlowieka...Takie prawo daje nam nasza konstytucja,szanujaca prawo kazdego czlowieka do odrebnosci religijnych,etnicznych czy kulturowych...Wiec stwierdzenie ,,ta wykolczykowana Anastazja" wprost prosi sie o puente prawna... Z powazaniem Soltys Renata
Witam Pania, w pełni popieram Pani wypowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renata napisał:
WŁASCICIEL ma więcej koni ktrore sa na jego nazwisko ale ich nie utrzymuje. SPRAWA nie ucichnie niestety..... bo nie chodzi o tego jednego konia ,ale wiecej - ktore zostaly porzucone a raczej podrzucone jak kukułcze jajka......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
Ależ raczej nie. Przerabialiśmy Pana K. parę lat temu...
Pana M.K przerabialo wiele osób przez wiele lat - a raczej On przerabial te osoby - pozostawienie koni bez opieki, finansowania, licząc na swoiste wyłudzenie - inaczej tego nie mozna nazwać - jest przestępstwem..... wydam konie ktore są pod moją opieką ,a należące do M.K w każdej chwili o ile ktololwiek zadeklaruje im godne warunki ..... w czerwcu je zlicytuję i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maciej Klonowski założył Hodowle w Radomiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi autorze postu, co do Fortunata, nie wiem czy Ci wiadomo, lecz jest to kon w bardzo podeszlym wieku, ma ponad 25 lat (!) , ma niesprawne pluca, a co za tym idzie jego ruch i kondycja sa bardzo ograniczone. Sytuacja Fortunata jak i Jupitera, nie przedstawiala i nie przedstawia sie w zlym swietle, sa odpowiednio zywione, maja dobra opieke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest z Tym MK?????? Ma konie nie daleko mnie cztery siwe kobyłki jakies 2-3 miesiące temu sie pojawił z nikąd ma wielkie plany itp ale czy naprawde aż tak mu nie można ufać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...