Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec współpracy PO i PiS w lubelskim Ratuszu?

Utworzony przez Gość, 14 maja 2009 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Przepędzić POpaprańców z lubelskiego ratusza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w PISdu ze złodziejami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA !!!! PIS STRACI ZAUFANIE LUDZI. GDZIE TU HONOR?GDZIE LOGIKA? PIOTR K PRZEGRZAŁ PAŁKĘ NA RUSZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci z pisu to wariaty!!! ludzie skrajna prawica ze skrajną lewicą!!! i to za to, że dreher nie chciał pogrozić palcem wasylowi. Bo co to teraz by dało? w grudniu ok, ale teraz sztuka dla sztuki, przynajmniej wiemy, że nie ma w tej polityce uczciwych stanowisk. Panie dreher rób pan klub 21 i dowal pan tym pajacykom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA ZDROJKOWSKIM, DREHEREM. pANOWIE ZRÓBCIE COŚ DLA LUBLINA, NAWET Z PLATFUSAMI. aLE Z KOMUCHAMI PRECZX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ko-MUCHY na PIS- uarze oto obraz Rady Miasta Lublin. Brawo. Idę rzygać bo chamstwa nie zniesę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się nie dziwcie, sami widzicie to wyszło z ponad 2 lat rządów PO w tym mieście. Zresztą nie chce mi się z wami gadać, pojadę sobie zaraz przez nasz miejski tunel do Aquaparku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z PISU I JEST MI TERAZ WSTYD. kURCZE PIÓRO MOTYLA NOGA. NAM JUŻ ODWALIŁO TOTALNIE. OBŁUDA I HIPOKRYZJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU ZACHACZ O GÓRKI CZECHOWSKIE TAK SKUTECZNIE BLOKOWANE, ŻE NIKT JUŻ NIE WIE O CO CHODZIŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ PIS TO LIPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było tak kiepsko ale teraz będzie niebiesko-czerwona tandeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ TERAZ WIEM idee idą się walić jeśli w grę wchodzą stołki. [ size="5"]Pis z czerwonymi= sraczka intelektualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze to ostatni etap kariery tego nadętego buca Kowalczyka a następnym etapem życia bedzie jego powrót do Miejskiego Urzędu Pracy tym razem w roli petenta. mam nadzieje ze rozwałka w klubie Populistów i Socjalistów to zapowiedź upadku tej lewicowej partii co pod prawice sie podszywa. Karły Moralne czas na emerutrę i bezrooicie Z PISU POWSTALI I W PIS SIE OBRÓCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSIORY LUBLESKIE TO TAKA RASA, KTÓRA Z DIABŁEM BY WESZŁA W KOALICJĘ BYLE MIĘĆ KORYTA I KRĘCIĆ SPRAWAMI W MIEŚCIE ORAZ WŁASNYMI INTERESIKAMI KOSZTEM MIASTA!!...SKUTEK BYTNOŚCI TEJ HOŁOTY PRZEZ WIELE LAT JEST TOTALNE ZACOFANIE EKONOMICZNE MIASTA, BRAK WYKORZYSTANIA ŚRODKÓW INIJNYCH, ODPŁYW MŁODYCH LUDZI KTÓRZY NIE MAJĄ SZNAS NA ZNALEZIENIE PRACY, BRAK JAKICHKOLWIEK INWESTYCJI,MIESJC PRACY(PAMIĘTAJACIE,ZE NAJWIĘKSZA ZARAZ JAKĄ BYŁ PRUSZKOWSKI TEŻ POCOHDZIŁA Z TEJ PiSOWSKIEJ HOŁOTY!!)!!!A SLD TO TEŻ HOŁOTA DLA KTÓREJ KASA TO GŁÓWNY CEL WŁADZY NIC WIĘCEJ, PROSTYTUTKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem tylko przypomniec ze od 2,5 roku w tym mieście rzadza PO a nie PIS,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega z L napisał:
chciałem tylko przypomniec ze od 2,5 roku w tym mieście rzadza PO a nie PIS,
ZAPRASZAM NA STRONE URZĘDU MIASTA I SPRAWDZENIE STANU SOBOWEGO RADY MIASTA..PRZYPOMINAM JEST 31 RADNYCH!!OD DŁUŻSZEGO CZASU PIS MA ICH WIĘCEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wac, pan Gąbka , pan Zińczuk - przecież to trzon lubelskiego SLD -przepraszam ,teraz "niezrzeszeni".Pamiętam plakaty.wyborcze. Dobrze pamiętam. Oni weszli w pakt z PIS . Ludzie ! Flaki się przekręcają w brzuchu!!!!! W lublinie rządzi PISO-KOMUNA! Jak to się ma do głoszonych haseł przez wodza Jarosława??Ale cóż można od nich wymagać kiedy tylko jeden wódz ma teczkę sfałszowaną - tylko on jedyny uczciwy w tym kraju???!!!!Cóż dodać:Lublin to wiocha na końcu świata!!!Tu wszystko możliwe oprócz rozsądku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b][Po 8 latach PISOWSKICH -tego marazmu - cuż znaczą te dwa lata[b][/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski jest nie na rękę rym złodziejom bo jest uczciwy już teraz tak nie pokradną jak za Pruszkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jest obojętne kto rządzi miastem. Może nawet być to DIABEŁ, byleby rządził dobrze i z pozytkiem dla nas mieszkańców. A co zrobiły te "jelity" Platformy. Nic poza dobrym wrażeniem oczywiście we własnym mniemaniu.Na mieszkańcach to zrobiły takie, że ocenia się ich jako najgorszą władzę samorządowa w miescie. Niech pogonia tą zgraję w pierona. Tak trzymać Panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...