Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec ze \"środami z Orange\" w Cinema City w Lublinie

Utworzony przez Gość, 28 grudnia 2011 r. o 14:01 Powrót do artykułu
kicha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmiej złodziejski interes z kodami na allegro się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tutaj mogą powstać nowe multipleksy w Lublinie : 1. Galeria handlowa FELICITY, al. Witosa 2. Galeria handlowa przy al.Kraśnickiej / ul.Gęsiej 3. Galeria handlowa ZAMEK, ul.Unii Lubelskiej 4. Galeria handlowa IKEA, al.Spółdzielczości Pracy 5. Galeria handlowa na Górkach Czechowskich (Echo Investment) 6. Galeria handlowa GALA, ul.Fabryczna (rozbudowa GALI) 7. Galeria handlowa OLIMP, al.Spółdzielczości Pracy" ... 7 ewentualnych nowych multikin w Lublinie. Papier jest cierpliwy, a makiety są tekturowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W GALI na bank nie będzie Multikina bo nie dawno podpisali już umowę z Cinema City !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
W GALI na bank nie będzie Multikina bo nie dawno podpisali już umowę z Cinema City !
tu chodzi o multipleksy a nie multikino. cienam city to tez multipleks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi strata i tak w Cinema City grają filmy na które szkoda czasu. No chyba ze ktos lubi oglądac Karolaka w co drugim polskim filmie i amerykanskie super gnioty. Dla takich ludzi to chyba koniec świata :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broker napisał:
Tez mi strata i tak w Cinema City grają filmy na które szkoda czasu. No chyba ze ktos lubi oglądac Karolaka w co drugim polskim filmie i amerykanskie super gnioty. Dla takich ludzi to chyba koniec świata :]
ja chodzę do kina tylko na superprodukcje, zobaczyc efekty specjalne. nie rozumiem ludzi chodzących do kina na dramacidła i inne smętne filmy. Rozumiem oglądać to w domu, ale w kinie, gdy wszyscy szeleszczą popcornem, pierdzą i śmierdzą? Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja chodzę do kina tylko na superprodukcje, zobaczyc efekty specjalne. nie rozumiem ludzi chodzących do kina na dramacidła i inne smętne filmy. Rozumiem oglądać to w domu, ale w kinie, gdy wszyscy szeleszczą popcornem, pierdzą i śmierdzą? Bez sensu.
Marna próba prowokacji ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny w Polsce manager skoków narciarskich z nagrodami pieniężnymi.Stwórz i prowadź swoją drużynę opartą na skoczkach narciarskich występujących w Pucharze Świata.Zdobywaj punkty,wygrywaj nagrody 2800zł www.onlinemanager.pl Zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...