Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pańskie oko konia tuczy. Brak nadzoru nad pracą komendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby cokolwie robić to trzeba się na tym znać.Cała procedura była z pewnością oparta na przepisach prawa zamówiń publicznych.Przeważnie w jednostkach budżetowych kierownicy jednostek nie zdają sobie sprawy z konsekwencji prawnych jakie na nich ciążą i powołują w skład komisji przetargowych osoby niekompetentne,nie przygotowane do tego,nie mające żadnej wiedzy w tej kwestii,które boją się odmówić wykonania polecenia służbowego przełożonego żeby pracy nie stracić, podpisują wszystko co im się podsunie z zamkniętymi oczami.Odpowiedzialność spoczywa tylko na kierowniku jednostki bo mógł on zgodnie z prawem wynająć do zorganizowania i przeprowadzenia przetragu specjalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak CBA(antypolityczne) zeszło na struktyry gmnne Ochotniczych Straż Pożarnych i tam sprawdziło sposób wydawania publicznych pieniedzy przez wójtów - Prezesów tych struktur Waldusia generała, zbrojnego ramienia PSL. Tam dopiero robi się przekręty z publicznych pieniądze. Inwestycje (remizy) latami realizowane i nie rozliczane. Zakupy i remonty samochodów strażackich oraz sprzętu p. poż. Lokalne organizcje i ich czołowi działacze na tych "klockach" dorobili się majątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ktoś nieżle ( DONOSI ) lub = pod........a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym kraju brak nadzpru i kontroli.Innymi słowy państwa nie ma z jednym wyjątkiem do ściągania podatków.W straży wszędzie tkwi PSL,a to organizacja cora na stołki i pazerna na pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby cokolwie robić to trzeba się na tym znać.Cała procedura była z pewnością oparta na przepisach prawa zamówiń publicznych.Przeważnie w jednostkach budżetowych kierownicy jednostek nie zdają sobie sprawy z konsekwencji prawnych jakie na nich ciążą i powołują w skład komisji przetargowych osoby niekompetentne,nie przygotowane do tego,nie mające żadnej wiedzy w tej kwestii,które boją się odmówić wykonania polecenia służbowego przełożonego żeby pracy nie stracić, podpisują wszystko co im się podsunie z zamkniętymi oczami.Odpowiedzialność spoczywa tylko na kierowniku jednostki bo mógł on zgodnie z prawem wynająć do zorganizowania i przeprowadzenia przetragu specjalistów.
  masz rację, tylko, żeby wynająć specjalistę to trzeba mieć pieniądze, a my nawet nie mamy na papier toaletowy, mydło, ręczniki jednorazowe; długopisy to już sami we własnym zakresie kupujemy, karzą nam się cieszyć, że mamy pracę, niedługo dojdzie do tego, że będziemy płacić za samo wpuszczenie nas do zakładu pracy, paranoja,. Nasza jednostka nadrzędna ciśnie nas jak może i każdy grosz zabiera nam dla siebie, no bo oni to województwo a my powiat to możemy jak nam zabraknie iść na szczaw.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w strazy to same wały kombinacje i przekręty CBA POWINNO SIĘ TEZ PRZYJRZEĆ NABOROM DO TEJ INSTYTUCJI DOSTAJĄ SIE SAMI GARBUSI SYNKOWIE STRAZAKÓW I WSZYSCY CO MAJĘ JAKIEŚ POWIĄZANIA Z PSL. WIEM BO NA WŁASNE OCZY WIDZIAŁEM JAK SIĘ DOSTAJĄ LUDZIE KTÓRZY NIE MAJĄ PRAWA JAZDY A PRZECIERZ NA KIEROWCĘ JEST WYMAGANE BO INACZEJ NIE PRZECHODZISZ DO NASTĘPNEGO ETAPU, ALBO NIE ZALICZA TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ A OKAZUJE SIĘ ZE ZOSTAJE PRZYJĘTY ,DOPISYWANIE PUNKTACJI NA SPRAWNOŚCIÓWCE LUB ZAMIANA MIEJSC W BIEGU NA1000M I WIELE TAKICH WAŁKÓW MYŚLĘ ZE WKOŃCU SIĘ ZA TO WEZMĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu kolega ma racje z tymi naborami kiedyś chciałem pracować w straży pożarnej dowiedziałem się jakie są warunki przyjęcia porobiłem wszystkie wymagane uprawnienia no i co z tego prubowałem wielokrotnie w różnych komendach fizycznie też byłem przygotowany w punktaci na wybitnie ale dostawali się ci którzy mieli się dostać a ci którzy byli przygotowani i chętni do tej pracy to ich odrzucano znam przypadek gdzie komendant 4 lata temu w Puławach przyioł człowieka na stanowisko kierowca-operator bez prawa jazdy bo taki był układ pozdrawiam CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...