Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrola ciężarówki z Ukrainy. Inspektorzy ITD byli w szoku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2019 r. o 09:30 Powrót do artykułu
-Nie ma pan hamulców. To będzie kosztowało 2 tys. -To rób pan... w warsztacie chcieli 3500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, tylko na jednej osi po jednej stronie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mało jeszcze ci inspektorzy widzieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to nie jest wyjątek. Kiedyś to nawet do Berlina Zachodniego jak się chciało wjechać to sprawdzali stan techniczny pojazdów a hamulce i opony to była podstawa. Do RP także powinna być specjacja bramka głównie dla aut ze wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł, mój kochany, a już myślałam, że nie chodzisz do pracy tylko mnie zdradzasz! Myliłam się, wybacz! Twa Aga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czepiają się taxifi skupcie się na autach z rejestracją ukraińską. To dopiero zagrożenie a nie taxifi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego kontrole na granicy? Tak szukają skrupulatnie, że kolejki godzinami stoją a braku hamulców nie widzą??? Może interes z tego słaby, to po co widzieć? Straż Graniczna tak się przykłada, i celnicy się przykładają, i procedury mają, i unijna granica.... i złom wjechał. POGRATULOWAĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, tylko na jednej osi po jednej stronie... :)
 Właśnie. Przecież w pozostałych kołach miał dobre hamulce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeba.....c banderowców bez skrupółów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że nie zdążył nikogo zabić... Karać bez skrupułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba zacisk Daimlera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A trzeźwy kierowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć granicę i wpuścić ich do Europy za 100 lat, jak cokolwiek do niej dojrzeją. Ale co ja piszę, za 100 lat nie będzie tego pseudopaństwa o nazwie Ukraina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pogonić na bosaka śmierdzącego banderowca, a Bug niech wpław przemierza swołocz jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może by admin się wysilił i rasistowskie lub podobne komentarze poblokował ?, pewnie się nie da,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu tarcza mu wyszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpuszczać azjatyckiego bydła w jewropu ! Zabił by jeszcze ludzi banderowski pomiot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie co druga w takim stanie... . Powinni to też kontrolować na przejściu granicznym, coś nie tak to powrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...