Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
500zł - to nawet mnie stać. TESCO zabierze premię pracownikom z działu świeża żywność i wyjdą na swoim, ba nawet będą zaroieni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego sanepid nie kontroluje e.Leclerc przy Zana: ryby w basenie pływają do góry brzuchami-pan z obsługi głupio odpowiedział mi ze ta ryby sobie odpoczywają, każdy rodzaj mięsa psuje się w ciągu doby od zakupu, już nie wspomnę iż często jest sprzedawane cuchnące mięso, stoisko rybno -nabiałowym cuchnie na odległość a szczególnie teraz w sezonie świątecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od miesiaca robimy w Tesco cala rodzina zakupy, "polujac" na zapowiadane w gazetkach Tesco ceny promocyjne niektorych artykulow. NIESTETY. ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI NIE UDAJE SIE KUPIC, BO..PO PROSTU W OGOLE ICH NIE MA ! NP. GESI PO NIECO PONAD 11 zl /kg W OGOLE NIE BYLO !( OD PIERWSZEGO , DO OSTATNIEGO DNIA PTROMOCJI PO KLIKA x DZIENNIEK KTOS Z NAS BYL, WYKONALISMY KILKADZIESIT TELEFONOW ...i nic ! ZA TO DUMNIE, NAD LADA Z MROZONKAMI, WISIALA CEN Z NAPISEM PROMOCJA... PO TYGODNIU OD KONCA TEJ NIE-PROMOCJI, LITOSCIWIE ZDJELAM OSOBISCIE TEN SZYLDZIK... TO SAMO Z OLEJEM W OPAK 3 LITROWYCH - MIAL BYC PRZEZ DLUGI OKRES, ALE OKAZALO SIE, ZE PIERWSZEGO DNIA RANO STALY TYLKO 3 PUSTE PUDELKA PO NIM. CZLOWIEK ROZWAZACY TOWAR DOWIADYWAL SIE NA ZAPLECZU - OKAZALO SIE, ZE OLEJU NIE BEDZIE. CZY TO PRACOWNICY WYKUPILI TE NIELICZNE BUTELKI ? TO SAMO Z KROLIKAMI po 19,90zl/kg. NIE BYLO ! SA ZA TO PO PONAD 25zl/kg. TO SAMO Z "PSTRAGIEM LOSOSIOWYM" W DWUKROTNEJ (!!!!) PROMOCJI - NIE BYLO ANI RAZU !! I TAK Z KILKUNASTOMA INNYMI PRODUKTAMI, REKLAMOWANYMI W "GAZETKACH DLA NAIWNYCH". MIESZKAMY DOSC BLISKO, ALE CO Z TYMI, KTORZY TLUKA SIE W KORKACH PO 10 i WIECEJ km PO TE PRODUKTU? CWANI HANDLOWCY WIEDZA, ZE SPORA ICH CZESC KUPI TO, CO JEST, BO I DOJAZD DROGI, I CZASU SZKODA. A BIEDNIEJSI - GRYZA PALCE ZE ZLOSCI I WRACAJA ZAWIEDZENI. NIE WIEM, CO STALO SIE OSTATNIO Z Tesco - W Obsludze Klienta NIC NIE WIEDZA, TO SAMO NA STPISKACH, CZY W MAGAZYNACH, OSOBY Z PERSONELU SPOTKANE NA TERENIE SKLEPU TEZ NIC NIE WIEDZA. TOTALNY BALAGAN. CZY ZMIENIONO OSTATNIO KIEROWNICTWO SKLEPU ? W OGOLE NIE DAJA SOBIE RADY Z PROWADZENIEM TEJ PLACOWKI. TRUDNO, ZMIENIMY SKLEP NA INNY... SADZE, ZE TO SAMO ZROBIA INNI NABICI W BUTELKE KLIENCI - BO TO NIEUCZCIWE POSTEPOWANIE Tesco NA PEWNO BEDZIE UKARANE PRZEZ SPORA CZESC KLIENTOW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo lubie robic zakupy w Olimpie- Delikatesy Alma. Towar zawsze jest tam swiezy jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo zeby ekspedientka odmowila mi pokazania towaru ktory mnie interesuje lub poproszenia osoby z tego dzialu.A ceny sa prawie takie same jak w E.Leclerc Real Tesco czy inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspektorom z PIH polecam E'Leclerc przy Turystycznej.....ceny na półkach odbiegają od tych,które nalicza klientom kasa.Dodatkowo,kiedy zwróci się uwagę, do tamtejszego biura obsługi klienta to ci mają pretensję,że klient nie sprawdza uprzednio cen pod czytnikiem.Albo ja jestem idiotą albo ktoś i to za moje pieniądze robi ze mnie idiotę. Tam na każdym kroku czuć brak profesjonalizmu handlowego. Ot taki przykład przy kasie "DO PIĘCIU ARTYKUŁÓW" nie ma ani jednego klienta ,przy innych jest po kilku. Miałem siedem ...podchodzę i wykładam -blondynka około 40-tki odmawia mi podliczenia. Pytam dlaczego skoro stoi bezczynnie ? "Bo wolę odpocząć- a co".(i ironiczny uśmiech). Kiedyś współczułem im kiedy skarżyli się,że mało zarabiają ,dzisiaj już nie,bo najzwyczajniej nie ma im za co płacić w myśl zasady -jaka praca taka płaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zlej kadry kierowniczej jak jest obecnie w tesco to jeszcze nie bylo .pchaja sie na stanowiska osoby niekompetentne.poprostu skoligacone ze soba .pensja niemala a robic nie maja co bo sie nie znaja,a pozniej obrywaja pracownicy najnizszego szczebla.kasjerki przewalaja tony towaru ,a i tak nikt im za to nie powie dziekuje ,tylko ,ze ciagle zamalo pracuja.o premii to pracownicy moga zapomniec ,bo takowej niema w tesco ,bo to tez dla wybranych.kierownicy ,za wyzywanie sie na pracownikach dostana premie ,a pracownik co najwyzej nagane od personalnej .natomiast jako jedyny market pracuje w wigilie do godz.17.00 niebardzo wiadomo poco jak w tej chwili niema czym handlowac .czas wymienic cala kadre kierownicza ,bo jak tak dalej pojdzie to tesco lublin pojdzie z torbami pomimi ,ze obecnie ma niemale obroty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500zl kary kpina ! Co to za kara ? 50 000 albo 500 000 zl to jest kara dla takiego molocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wk napisał:
500zl kary kpina ! Co to za kara ? 50 000 albo 500 000 zl to jest kara dla takiego molocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...