Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korona Smakosza: Wybrali najlepsze restauracje w Lublinie

Utworzony przez Warszawia'k, 26 października 2012 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Biorąc pod uwagę zmysł estetyczny mieszkanców lubelszczyzny to wcale nie jestem zdziwiony ,że za najlepszy wystrój uznano buraczano-wiejski styl a'la ludowy tzn, Góralsko Izba , tak samo mógł wygrać lokal dla koneserów z tirów - Bida . Jednym słowem żenada - to najdelikatniejsze określenie werdyktu , na ale na pocieszenie - lubelacy nie martwcie się , podobne poczucie estetyki mają jeszcze mieszkańcy białostoczczyzny , tak więc nie jest źle. Zwycięzca w kategorii ,, smak potraw ,, lokal o wspaniałej nazwie Tart'yvonne też wpisuje się doskonale w tradycyjne smaki lubelszczyzny przypominające przemrożone ziemniaki prosto z pola , jednym słowem ,, bon appetit,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byliśmy i też ocenialiśmy - nasze recenzje na stronie http://pizzakebablublin.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte. Żaden z wymienionych lokali wg mnie nie zasługuje na miano najlepszej..... Parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia'k napisał:
Biorąc pod uwagę zmysł estetyczny mieszkanców lubelszczyzny to wcale nie jestem zdziwiony ,że za najlepszy wystrój uznano buraczano-wiejski styl a'la ludowy tzn, Góralsko Izba , tak samo mógł wygrać lokal dla koneserów z tirów - Bida . Jednym słowem żenada - to najdelikatniejsze określenie werdyktu , na ale na pocieszenie - lubelacy nie martwcie się , podobne poczucie estetyki mają jeszcze mieszkańcy białostoczczyzny , tak więc nie jest źle. Zwycięzca w kategorii ,, smak potraw ,, lokal o wspaniałej nazwie Tart'yvonne też wpisuje się doskonale w tradycyjne smaki lubelszczyzny przypominające przemrożone ziemniaki prosto z pola , jednym słowem ,, bon appetit,,
Czy ty widziałeś tira pod Bidą?? Po Katarzynką po drugiej stronie owszem, ale nie pod Bidą tam nie ma parkingu na takie auta "znaffco kulinarnych szlaków lubelszczyzny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pabloo napisał:
Czy ty widziałeś tira pod Bidą?? Po Katarzynką po drugiej stronie owszem, ale nie pod Bidą tam nie ma parkingu na takie auta "znaffco kulinarnych szlaków lubelszczyzny"
Oczywiście bo mam na myśli 20 letnie VW , Audi , BMW , czyli lubelski ,,sznyt,, oraz kierowców tirów parkujących pod Katarzynką a jadających syf-kuchnię w biiiiiiiiidzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czarcia Łapa" ? -a kto tam chodzi? Ceny kosmiczne -wystarczy popatrzeć na cennik dań w karcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
"Czarcia Łapa" ? -a kto tam chodzi? Ceny kosmiczne -wystarczy popatrzeć na cennik dań w karcie...
Ja tam chodze bo po pierwsze . STAC MNIE ZAPLACIC ZA DOBRE JEDZENIE i atmosfere pozbawiona takich jak Ty tanich klientow kebaba i Biedronki , po drugie : kosmiczne ceny lubelski chlopku to Ty moze widziales na gieldzie samochodowej w Elizowce sliniac sie na widok golfa II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te warszawiak, pewnie nigdzie nie chodzisz .bo wracając do swojej wawki od mamusi spod łopatek wieziesz jaja,rosół i kartofle. No cóż,ranking na buraka forum ( w dodatku buraka pastewnego ) wygrał warszawiak ! Nie ma to jak burak w korporacyjnym fordzie z kartoflami w bagażniku i żoną maciorą z przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wandzia napisał:
te warszawiak, pewnie nigdzie nie chodzisz .bo wracając do swojej wawki od mamusi spod łopatek wieziesz jaja,rosół i kartofle. No cóż,ranking na buraka forum ( w dodatku buraka pastewnego ) wygrał warszawiak ! Nie ma to jak burak w korporacyjnym fordzie z kartoflami w bagażniku i żoną maciorą z przodu.
Otoz widze ze Twoje wysnione auto to mondeo - gratuluje wyboru samochodu fryzjerow i kelnerow , ale czego mozna oczekiwac po chlopkach lubelskich , wlasnie zaczyna sie piatkowy wieczor i szykuje sie na kolacje w dobrej restauracji a pozniej dobry klub , no ale o czym ja tutaj pisze - w krainie magii - Lublinie jest tylko jedna restauracja Czarcia Lapa i nie ma zadnego porzadnego klubu na chyba ze cos dla chlopakow z zawodowek lub technikow rolniczo-mechanicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem, po co Wy dyskutujecie z tym burakiem - zlejcie gościa i tyle. "Nie dyskutuj z deb***em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem" Miłego weekendu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARZENA napisał:
Ja nie rozumiem, po co Wy dyskutujecie z tym burakiem - zlejcie gościa i tyle. "Nie dyskutuj z deb***em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem" Miłego weekendu
I to właśnie lubelski wioskowy styl , któremu w zasadzie nie ma się co dziwić , nie oczekiwałem fajerwerków intelektualnych od lubelaków - to tak jak oczekiwać dysput filozoficznych z mieszkancami białostoczczyzny lub uczciwości od Romów z Konina , Jak to mawiają amerykany ,, white thras ,, w najprzedniejszym gatunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba byś sfrustrowaym napływowcem do stolicy żeby latać po forach regionalnych( ościennych dla mazowieckiego ) gazet i nieudolnie dogadywać forumowiczom, bardzo tania prowokacja albo mega sfrustrowany człowiek, tak czy siak współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia´k napisał:
Ja tam chodze bo po pierwsze . STAC MNIE ZAPLACIC ZA DOBRE JEDZENIE i atmosfere pozbawiona takich jak Ty tanich klientow kebaba i Biedronki , po drugie : kosmiczne ceny lubelski chlopku to Ty moze widziales na gieldzie samochodowej w Elizowce sliniac sie na widok golfa II [/quote] [quote name='Warszawia´k' timestamp='1351272215' post='687477'] Ja tam chodze bo po pierwsze . STAC MNIE ZAPLACIC ZA DOBRE JEDZENIE i atmosfere pozbawiona takich jak Ty tanich klientow kebaba i Biedronki , po drugie : kosmiczne ceny lubelski chlopku to Ty moze widziales na gieldzie samochodowej w Elizowce sliniac sie na widok golfa II
akurat nie mam Golfa II i nigdy nie miałem, bo zawsze stać mnie było na coś zdecydowanie nowszego i lepszego. Obecnie jeżdżę 6-cio letnią Renówką(jakby co...) i przymierzam się w najbliższych miesiącach do zakupu nowego auta z salonu. A czemu stać mnie na nowe auto? -bo nie jadam w takich restauracjach jak "Czarcia Łapa", gdzie jest "po warszaFsku" czyli:"drogo i mało na talerzu". Ot co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzamy się w wyborem mieszkańców w kwestii obsługi - nagroda dla Insomnii. Jeśli chodzi o smak potraw - tutaj bardzo się ucieszyliśmy. TartY'vonne zasłużyło na nagrodę. Czy byli lepsi? Może i tak, ale nie wystartowali. W pozostałych kategoriach, mamy obiekcje. Ale żyjemy w czasach demokracji. Warto by zorganizować obiektywny plebiscyt, a nie taki opierający się na firmach współpracujących z Makro. My podczas Korony Smakosza odwiedziliśmy Locmotivę. Oto recenzja: http://czysmakuje.bl...a-smakosza.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie zgadzam się z wyborem, faktycznie Insomnia zasłużyła, choć ja i tak będę wierna mojej ulubionej Fatamorganie, nie znam restauracji z lepszym jedzeniem w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia'k napisał:
I to właśnie lubelski wioskowy styl , któremu w zasadzie nie ma się co dziwić , nie oczekiwałem fajerwerków intelektualnych od lubelaków - to tak jak oczekiwać dysput filozoficznych z mieszkancami białostoczczyzny lub uczciwości od Romów z Konina , Jak to mawiają amerykany ,, white thras ,, w najprzedniejszym gatunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli juz to " white trash" warszawski tumanku, spotkalem ostatnio takich jak ty warszawskich "swiatowcow" jak chcieli sie dostac do business class lounge w Frankfurt Airport ,przylecieli jakims Wizzair ubrani jak farmer z Mississippi, a zgrywali swiatowcow. Byli z Warszawy.Jak myslisz ze zjesz obiad za $100 to jestes gosc , to sie mylisz- cienki jestes dobry moze na ten zascianek zwany Warszawa. Bylem ostatnio w Polsce kilka dni i wiekszosc warszawiakow ludziomm z lublina do piet nie dorasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym brał udział w tym plebiscycie to zdecydowanie wybrałbym fatamorganę, od lat to moja ulubiona resturacja,a byłem naprawdę w wielu, wiele razy zawiodłem się na różnych lokalach.... tylko w Fatamorganie zawsze było elegancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee Warszawiak buraku jesteś ?? pewnie siedzisz gdzieś teraz pod jakimś śmietnikiem i pijesz spleśniały kompot swojej starej...  słuchaj jest promocja w Cycowie na puszkę Coli za 0,99 zł zapierdalaj bo Ci wykupią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to właśnie lubelski wioskowy styl , któremu w zasadzie nie ma się co dziwić , nie oczekiwałem fajerwerków intelektualnych od lubelaków - to tak jak oczekiwać dysput filozoficznych z mieszkancami białostoczczyzny lub uczciwości od Romów z Konina , Jak to mawiają amerykany ,, white thras ,, w najprzedniejszym gatunku
eee Warszawiak buraku jesteś ?? pewnie siedzisz gdzieś teraz pod jakimś śmietnikiem i pijesz spleśniały kompot swojej starej...  słuchaj jest promocja w Cycowie na puszkę Coli za 0,99 zł zapier***aj bo Ci wykupią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...