Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus w najbardziej obleganym wydziale Urzędu Miasta Lublin

Utworzony przez Głupota poraża , 15 października 2020 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Dziś byłem przerejestrować samochód. Numerek upolowałem dwa tygodni temu, tyle musiałem czekać. Teoretycznie jest możliwość zrobienia tego przez internet przez profil zaufany. Jest wyszczególnione co należy wysłać, jakie scany itp. Dodam, że w moim przypadku, samochód miałem w leasingu teraz go wykupiłem, więc rejestracja zostaje tylko zmienia się dowód. Zadzwoniłem potwierdzić czy można to zrobić przez net. Okazuje się, że nie bo i tak muszę wszystkie dokumenty przynieść osobiście nawet jak wyśle skany wcześniej. Czekałem na tą chwilę 2 tygodnie. Dostawszy sikę do urzędu prosza mnie o tablice, mówię że nie mam bo zostają stare, Pani mówi, że musza nakleić naklejkę, mówię, że moe to zrobić sam. Nie nie można, dymałem, przez pół miasta po tablice, złamałem ramkę bo nie mogłem wyjąć. przyjechałem Pani nakleiła naklejkę. Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłem przerejestrować samochód. Numerek upolowałem dwa tygodni temu, tyle musiałem czekać. Teoretycznie jest możliwość zrobienia tego przez internet przez profil zaufany. Jest wyszczególnione co należy wysłać, jakie scany itp. Dodam, że w moim przypadku, samochód miałem w leasingu teraz go wykupiłem, więc rejestracja zostaje tylko zmienia się dowód. Zadzwoniłem potwierdzić czy można to zrobić przez  net. Okazuje się, że nie bo i tak muszę wszystkie dokumenty przynieść osobiście nawet jak wyśle skany wcześniej. Czekałem na tą chwilę 2 tygodnie. Dostawszy sikę do urzędu prosza mnie o tablice, mówię że nie mam bo zostają stare, Pani mówi, że musza nakleić naklejkę, mówię, że moe to zrobić sam. Nie nie można, dymałem, przez pół miasta po tablice, złamałem ramkę bo nie mogłem wyjąć. przyjechałem Pani nakleiła naklejkę. Ręce opadają.
 Oczywiście że przy takim przerejestrowaniu musisz mieć tablice. Wystarczyło poczytać wcześniej. Białe tablice rejestracyjne są traktowane jak dokument, a naklejka jest znakiem legalizacyjnym i od zawsze tak było - że naklejane są w urządzie. Nie musisz mieć tablic ze sobą, jedynie jak wymieniasz sam dowód rejestracyjny, ale musisz mieć też wtedy ze sobą kartę pojazdu o ile została wydana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłem przerejestrować samochód. Numerek upolowałem dwa tygodni temu, tyle musiałem czekać. Teoretycznie jest możliwość zrobienia tego przez internet przez profil zaufany. Jest wyszczególnione co należy wysłać, jakie scany itp. Dodam, że w moim przypadku, samochód miałem w leasingu teraz go wykupiłem, więc rejestracja zostaje tylko zmienia się dowód. Zadzwoniłem potwierdzić czy można to zrobić przez  net. Okazuje się, że nie bo i tak muszę wszystkie dokumenty przynieść osobiście nawet jak wyśle skany wcześniej. Czekałem na tą chwilę 2 tygodnie. Dostawszy sikę do urzędu prosza mnie o tablice, mówię że nie mam bo zostają stare, Pani mówi, że musza nakleić naklejkę, mówię, że moe to zrobić sam. Nie nie można, dymałem, przez pół miasta po tablice, złamałem ramkę bo nie mogłem wyjąć. przyjechałem Pani nakleiła naklejkę. Ręce opadają.
 Głupota faktycznie poraża. Ale twoja. A do tego przekonałeś się, że niewiedza boli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...