Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronka do Miłosierdzia Bożego w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2017 r. o 22:25 Powrót do artykułu
ja byłam ale modliłam się o to aby w końcu zaczęli płacić ludziom godne wynagrodzenia i emeryturę za prace a nie płacić za pieprzenie sie i rozmnażanie po 500+ za jedno dziecko, zgroza, aby ludzi pracy traktować jak parobków, modliłam się aby pisowcom rozum wrócił na swoje miejsce tj. opuścił dolną część ciała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale czy nie można modlić się w kościele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ja byłam ale modliłam się o to aby w końcu zaczęli płacić ludziom godne wynagrodzenia i emeryturę za prace a nie płacić za pieprzenie sie i rozmnażanie po 500+ za jedno dziecko, zgroza, aby ludzi pracy traktować jak parobków, modliłam się aby pisowcom rozum wrócił na swoje miejsce tj. opuścił dolną część ciała
to tylko zmarnowałaś ten czas, bo akurat ten rząd nie kradnie jak POprzedni a wyniki gospodarcze o tym świadczą. Ale za POprzedników i rządzących Lubliniem kolesi z PO i WL to faktycznie trzeba się modlić to dużo. Za nawrócenie z obłędnej drogi zadłużania miasta i odejście od zasady "A PO nas choćby POtop" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy wyszli na place i ulice aby zaświadczyć o swoim przywiązaniu do wiary naszych ojców i pokazać, jak niezbędnym, a nawet koniecznym w życiu każdego uczciwego człowieka jest Kościół przenajświętszy i jego najlepsi synowie w osobach duszpasterzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda jak Słońce. Modlitwa nie o to, żeby uchodźcom było lepiej, lecz o to, żeby w Polsce ich nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pozazdrościli muzułmanom co się modlą na zachodzie na ulicach i placach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej krzyczy łapaj złodzeja. Właśnie ten rząd kradnie na oczach i tacy jak ty biją mu brawo. Dużo już tego można wymienić. Zakupy samolotow dla VIP nie na darmo bez przetargu wybrali drozsza ofertę, afera bilbordowa, SKOKI, chandlowanie posadami dla Misiewiczów to już są nie milony ale setki. Dobra zmiana, dyktatura ciemniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO GŁUPIEMU PO ROZUMIE JAK GO NIE UMIE USZANOWAĆ.LUDZIE ZACZNIJCIE MYŚLEĆ.TEN WASZ JEZUSEK JUŻ ZRYŁ WAM MÓZG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że modlili się by ten rząd i prezydent zniknęli. Benzyna prawie po 5 zł, oc 300 % droższe, węgiel prawie po 1000 zł, ludzi na coraz mniej stać, a oni żyją sobie jak pączki w maśle. Polska potrzebuje odnowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek wierzący zamyka się w czterech ścianach i się modli ,a czy demonstrujący modlitwy są na tyle uczciwi by ich Bóg wysłuchał?Niech sobie sami odpowiedzą,a organizatorzy niech się opamiętają,bo to zakrawa na profanację i kpine z prawdziwie wierzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to, ze robicie z wiary pośmiewisko Bóg was ukarze !!! Już nie długo pójdziecie za to do piekła i żadna modlitwa wam nie pomorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie modlili się o to by nie było nienawiści między ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie moherowi idioci !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w Unii Europejskiej, tam gdzie są muzułmanie, na głównych placach odbywają się codziennie modły, to dlaczego u nas chrześcijanie nie mogą tego robić? Bo lewakom się nie podoba? Dlaczego tak się boją modlitwy? Mnie to nie przeszkadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
purpuraci znowu nieobecni... dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dusze, które odmawiać będą tę koronkę, miłosierdzie Moje ogarnie ich w życiu, a szczególnie w śmierci godzinie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będą leżeć krzyżem na jezdniach tamując ruch. A od czego są kościoły...tam się modlić, ja nie życze sobie wychodzenia z litanią na ulicę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11 resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BORze drogi, to już zaczęli oplatać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...