Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościelna złodziejka znowu wpadła. Kradła w katedrze

Utworzony przez jan88, 16 lutego 2011 r. o 14:09 Powrót do artykułu
nie zebym bronił złodziei ale ta fotografia przypomina mi fotografie nazistów ze złapanymi żydami. policja nie jest od tego aby fotografować się z ujętymi przestępcami tylko wykonywać dyskretnie swoje obowiązki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazać tą starą pitę bez opaski na oczach i wymienić z imienia i nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tej złodziejce łapy uschną. Albo na dołku żeby jej odcieli ,bo takie szuje nie mają prawa bytu w społeczeństwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie lubie jak ktoś w kościele wyciąga ręce po moje pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny ten policjant,męski taki polubiłem go jasio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało mnie dziwi, ale zachowanie tej pani tak. Jak można okradać ludzi w kościele?! Straszne, że dla niektórych liczą się tylko pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka tam złodziejka, raczej idiotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobieta ma już na koncie podobne kradzieże w kościołach. Jesienią ub. roku została zatrzymana za 6 takich przestępstw" I co ? Została puszczona wolno ? Przecież już powinna siedzieć za 6 kradzieży. Fajnie tak kraść bez konsekwencji, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowaniu czujności podczas uroczystości pogrzebowych abp. Trzeba szczególnie uważać na osobników w koloratkach i w komeżkach (czasami ze stułą)Będą to przebierańcy udający ludzi związanych z kościołem.Należy też zwrócić uwagę,kto będzie zbierał na tacę.Też będą się podszywać i zbierać pieniądze niby dla katedry.Będą też stali z puszkami na różne cele charytatywne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajemy personalia złodziejki wykorzystującej nieuwagę modlących się .Złodziejką jest Komisja M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nie miec sumienia ,zeby obrakadac kobiety starsze ,jeszcze w dodatku w miejscu swietym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...