Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościół chce milionów od miasta za przejęte ziemie

Utworzony przez ijo, 27 lutego 2013 r. o 06:09 Powrót do artykułu
Już niedługo watykańczycy obłupią nas całkiem. Oczywiście w imieniu prawa które działa wyłącznie dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może już wystarczy czarnym worom tego wszystkiego .... Przecierz wiadomo, żę to obecnie nejbogatsza nacja w Polsze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta decyzja o odszkodowaniu została podana specjalnie do publicznej wiadomosci, żeby zaszkodzić KOSCIOŁOWI!! Ale KOSCIÓL ne z takimi kundelkami dawał sobie radę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Niezbędny napisał:
a może już wystarczy czarnym worom tego wszystkiego .... Przecierz wiadomo, żę to obecnie nejbogatsza nacja w Polsze!!!!
co masz na myśli pisząc "wor"??? Jesli kojarzysz to z rosyjskim wor-złodziej, to na takie bezpodstawne zarzuty znajdzie się paragraf!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćcie lubliniacy za to co zabrał Świętemu Kościołowi wasz ziemianin , niejaki Bierut, albo zaorzcie drogi i budynki i oddajcie grunt KK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen1 napisał:
ta decyzja o odszkodowaniu została podana specjalnie do publicznej wiadomosci, żeby zaszkodzić KOSCIOŁOWI!! Ale KOSCIÓL ne z takimi kundelkami dawał sobie radę!!
Czego zaszkodzić ? Uważasz że mu się nie należy ten zwrot? Czy biskup Budzik nie może sobie kupić nowej karocy lub jakiegoś dworku?? Chyba jesteś przeciwnikiem KK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarma mafia i tyle, a pazerne to że hohoho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież KK tych ziem nie kupowa, to skąd je ma??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pazerne bydlęta!!Jeszcze im mało,podatków nie płacą,ZUSu też,sama lewa kasa,nie muszą się martwić czy starczy na opłaty,bo ku*** ZA NIC NIE.PŁACĄ!!!Chyba już zbierają zapasy bo jak Pańatwo przestanie dotować tą OrganizajePasożytów Społecznych to zobaczymy jak wyżyja z 0.5%podatku od 0.5% pobożnych owieczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen1 napisał:
ta decyzja o odszkodowaniu została podana specjalnie do publicznej wiadomosci, żeby zaszkodzić KOSCIOŁOWI!! Ale KOSCIÓL ne z takimi kundelkami dawał sobie radę!!
Wy katopisiorki i kundelki kościelne co liżą łapki i kolanka swym proboszczom, jesteście szczególnie uczuleni na prawdę o swych panach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen1 napisał:
co masz na myśli pisząc "wor"??? Jesli kojarzysz to z rosyjskim wor-złodziej, to na takie bezpodstawne zarzuty znajdzie się paragraf!!
nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz..... Wór to wór jak nie rozumiesz po Polsku to idź do szkółki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skradzione Kościołowi tereny trzeba zwrócić. Jakby mnie ktoś okradł to zażądał bym zwrotu z odsetkami a złodzieja zamknął w więzieniu. Państwo, które okradło Kościół też powinno ponieść karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się mają żądania KK w kontekście oszustw i nieprawidłowości podczas pracy tzw. "komisji kościelnej" rozliczającej zwrot polskiego majątku nardowego Watykanowi? Czy nie należy poczekać na wyjaśnienia kradzieży dokonanych przez kler podczas fałszowania dokumentów i wyłudzania nieruchomości? Może okaże się, że to KK ma zwrócic Polakom bezprawnie zagarbione parcele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik idz do roboty bo ci brzuch wisi, a nie zmuszasz do płacenia daniny bidnych proboszczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ijo napisał:
Wy katopisiorki i kundelki kościelne co liżą łapki i kolanka swym proboszczom, jesteście szczególnie uczuleni na prawdę o swych panach.
czy kościół wszedł w posiadanie tego majątku w wyniku przestępstwa? jeśli tak, to ukarać winnych, a jesli nie to oddać i przeprosić. Ja tak rozumiem państwo prawa, a czy kościół ma dużo, czy mało to nie moja sprawa, ja sąsiadowi nie zaglądam do kieszeni, bo na to nie pozwala mi moje wychowanie. Bez zmrużenia oka oddaje się majątki żydom, niemcom, murzyno, indianom i jeszcze nie wiem komu, a tym nie bo nie (bo mają dużo, bo uczą dzieci w szkole kraść i mordować, bo tak mi każe moja partia). Ech ta zazdrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy miasto przestanie w końcu przekazywać sukienkowym ziemię za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze poczekac do zakonczenia sprawy sadowej tyczacej komisji majatkowej bo to co szanowna komisja pooddawala kosciolowi bardzo czesto po zanizonej wycenie teraz trzeba by też rozliczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e komuchy ukradły, teraz trzeba zwrócić to co nakradli, niestety księżom i patriotom którzy zostali w bestalski sposób zamordowani przez czerwone ścierwo życia się już nie przywróci, hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość i wiare zmarłym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy kościół i jego agendy typu KUL zwrócą to co wzięły za darmo,Dębówka,jednostka wojskowa na Majdanku,.Tu zabrano ludziom ich dobytek,toczą się sprawy o zwrot i nagle dostają czarni.To chyba coś nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam, ze nalezy opodatkowac Kosciol. Kazda transakcje, tzn ofiare na tace, za slub, oplaty, za chrzest (ktory w innych krajach jest uwazany za sakrament i tam ksieza nie oczekuja za to zaplaty), itd. itd... Dzieci otrzymujac spadek po rodzicach tez musza placic podatek. Nieprawda? Pomimo, ze czesto razem rodzicami na to pracowali. A ksiadz powinien otrzymywac pensje. Proponuje najnizsza krajowa, bo przeciez idac do zakonu przysiegali zyc skromnie i sluzyc Bogu. "Zostawcie wszystko i idzcie za mna"..... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...