Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kośminek: Hektary czekają na inwestora

Utworzony przez Gość, 12 sierpnia 2010 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Gdzie te hektary? 3000 metrów kwadratowych to jest 30 arów, czyli nieco ponad ćwierć hektara. Taki prostokącik o powierzchni szkolnego boiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie te hektary? 3000 metrów kwadratowych to jest 30 arów, czyli nieco ponad ćwierć hektara. Taki prostokącik o powierzchni szkolnego boiska.
humanisci, rozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi odpowie na moje tylko grzeczne zapytanie - po co w Lublinie buduje się ciągle biurowce, kto w nich będzie pracował, po co zabudowywać wszystkie przestrzenie w mieście. Np. przy ul. Zana powstało wiele budynków, a brak jest parkingów i informacji jak w pobliże tych budynków podjechać, ja wiem, że można skorzystać z miejskiej komunikacji, ale jeśli przyjedzie się z innej dzielnicy swoim autem to jest problem. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...