Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie tylko kwestia hałasu, ale jeszcze zasikanych i zarzyganych przez uczestników piwnej balangi miejsc w okolicach bloków przy ulicy Sowińskiego. Czy szanowni organizatorzy będą partycypowali w sprzątaniu? Wątpię. I pytanie - czy to aby nadal jest impreza studencka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ikon napisał:
To nie tylko kwestia hałasu, ale jeszcze zasikanych i zarzyganych przez uczestników piwnej balangi miejsc w okolicach bloków przy ulicy Sowińskiego. Czy szanowni organizatorzy będą partycypowali w sprzątaniu? Wątpię. I pytanie - czy to aby nadal jest impreza studencka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to dziwne, ale ja studentka UMCSu popieram protest mieszkańców, że koncerty muszą odbywać się gdzieś indziej. Nie wiem, czy jesteście w temacie, więc go trochę przybliżę. W latach 2006 i 2007 Juwenalia studentów UMCSu faktycznie odbywały się na bardzo inteligentnie wybranym miejscu przez nadzieję i szansę narodu Polskiego, czyli na parkingu przed Amorem. Rzecz w tym, że sama scena była ustawiona przed samymi oknami akademika i ducha winni mieszkańcy Amora musieli, czy chcieli tego, czy nie, wysłuchiwać koncertów, które najczęściej kończyły się o 2, 3 w nocy, a po nich zaczynały się solówki w trupa wstawionych i napalonych studentów. Warto jeszcze dodać, że akademik Amor UMCSu (jak przystało na renomowaną uczelnie ;-) jest miedzy innymi, akademikiem przeznaczonym dl niepełnosprawnych. Po prostu nic dodać, nic ujać. Na koniec mogę tylko pożyczyć osobom odpowiedzialnym za organizację juwenaliowych koncertów i tym, którzy pozwalają na urealnienie tak genialnych pomysłów - zdrowia, bo induicja mi mówi, że na rozum jest już dla nich za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...