Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradli tony miedzi z nowych latarni. Policjanci już ich zatrzymali

Utworzony przez rozbawiony podatnik..., 6 września 2013 r. o 11:23 Powrót do artykułu
"Sprawcom grozi do 10 lat więzienia."...a ja z uporem maniaka pisze, ze sprawcom gowno grozi! prokurator na pewno znajdzie jakies powody do nadzwyczajnego zlagodzenia kary i skonczy sie na 6 m-ca w zawieszeniu oraz po 1000 zl grzywny. Pijakowi za kierownica nic nie grozi, bandycie napadajacym na ulicy nic nie grozi, kieszonkowcowi nic nie grozi...ale nie zaplac 10 zl podatku, to Cie zlicytuja! I wcalem nie musisz dzialac z zamiarem oszukania fiskusa, a po prostu czegos niedoliczysz...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zarzucik za spowodowanie zagrożenia życia lub zdrowia osób przejeżdżających tą ulicą? Naprawdę niski jest poziom inwencji prawnokarnej naszych prokuratorów :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kraść ? to  jak tusku żyć? do czego doprowadziłeś naszą ukochaną ojczyznę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kraść ? to  jak tusku żyć? do czego doprowadziłeś naszą ukochaną ojczyznę ?
Oczywiscie wszystko mozna usprawiedliwic. nawet fakt, ze jakis nieudacznik po prostu jest zlodziejem. Straty na 200 tys. pln, ktore i Ty rowniez musisz pokryc! W polsce nigdy dotad nie zylo sie tak dobrze, jak wlasnie teraz. Ludzie zlej woli nie portafia tego przyznac. Oczywiscie dysproporcje sa horrendalne, ale wynika to z faktu, ze nie wszyscy wykazuja sie dostatecznym zaangazowaniem i kreatywnoscia. Normalny stan w kraju kapitalistycznym. Kazdy ubolewa i nazeka, ale policz tylko, ile aut, ile komputerow, ile telefonow kom. z najwyzszej polki jest w posiadaniu Polakow! Nie ma rownosci ekonomicznej, ale i spodziewac sie tego nie nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kraść ? to  jak tusku żyć? do czego doprowadziłeś naszą ukochaną ojczyznę ?
  T U S K  - T eraz   U słyszycie   S ame   K łamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik skupu złomu powinien usłyszeć zarzuty o współudział! Miedź na złomach w większości jest kradziona, a cena zlłomu nie ma się nic do wartości przewodu. Okradają nie tylko miasto ale i prywatnych ludzi w trakcie budowy. Oby sprawców spotkała zasłużona kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie wszystko mozna usprawiedliwic. nawet fakt, ze jakis nieudacznik po prostu jest zlodziejem. Straty na 200 tys. pln, ktore i Ty rowniez musisz pokryc! W polsce nigdy dotad nie zylo sie tak dobrze, jak wlasnie teraz. Ludzie zlej woli nie portafia tego przyznac. Oczywiscie dysproporcje sa horrendalne, ale wynika to z faktu, ze nie wszyscy wykazuja sie dostatecznym zaangazowaniem i kreatywnoscia. Normalny stan w kraju kapitalistycznym. Kazdy ubolewa i nazeka, ale policz tylko, ile aut, ile komputerow, ile telefonow kom. z najwyzszej polki jest w posiadaniu Polakow! Nie ma rownosci ekonomicznej, ale i spodziewac sie tego nie nalezy.
Piszesz i mówisz o złodziejach którzy za pieniądze swoich podatników w dobie OGROMNEGO kryzysu kupują stołki ,fotele,krzesła po 30 tyś za sztukę,kupują sobie służbowe garnitury po 15 tyś,sukienki dla swoich małżonek,a szczytem są już podpaski dla nich też za naszą kasę bo ich niby na TO nie stać,bo zbyt mało jeszcze zarabiają.Kto TO będzie karał i kiedykolwiek ścigał !!!! tusk musi ODEJŚĆ !!!!  bez dwóch zdań !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni z nimi zrobić tak jak w tym filmie: http://retrix.pl/JakZalatwicZlodzieja.avi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz i mówisz o złodziejach którzy za pieniądze swoich podatników w dobie OGROMNEGO kryzysu kupują stołki ,fotele,krzesła po 30 tyś za sztukę,kupują sobie służbowe garnitury po 15 tyś,sukienki dla swoich małżonek,a szczytem są już podpaski dla nich też za naszą kasę bo ich niby na TO nie stać,bo zbyt mało jeszcze zarabiają.Kto TO będzie karał i kiedykolwiek ścigał !!!! tusk musi ODEJŚĆ !!!!  bez dwóch zdań !!!!
Masz absolutną rację. Kaczyński ponoć podpasek nie kupował! A tak juz bez emocji, to reprezentujący nas Polaków premier wraz z małżonką nie powinien ubierać się w „Lumpexie”!. Czy innym przybytku. Dobry garnitur kosztuje w granicach 6-7 tys. To ja moge w takim chodzic.Premier zaś powinien mieć super dobry! Nie chciałabym, aby przedstawiciel mojego rządu wyglądał, jak lump! Nie przemawia za mną żadna zawiść, a jedynie zdrowy rozsadek. Nie mam powodów do kompleksów, ale i staram się patrzeć obiektywnie. Nasz premier tak, jak i cala rada ministrów należy do jednych z najgorzej opłacanych rządów w Europie. Odrzuć uprzedzenia i popatrz na to realnie….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz absolutną rację. Kaczyński ponoć podpasek nie kupował! A tak juz bez emocji, to reprezentujący nas Polaków premier wraz z małżonką nie powinien ubierać się w „Lumpexie”!. Czy innym przybytku. Dobry garnitur kosztuje w granicach 6-7 tys. To ja moge w takim chodzic.Premier zaś powinien mieć super dobry! Nie chciałabym, aby przedstawiciel mojego rządu wyglądał, jak lump! Nie przemawia za mną żadna zawiść, a jedynie zdrowy rozsadek. Nie mam powodów do kompleksów, ale i staram się patrzeć obiektywnie. Nasz premier tak, jak i cala rada ministrów należy do jednych z najgorzej opłacanych rządów w Europie. Odrzuć uprzedzenia i popatrz na to realnie….
To co BUCA,komucha jednego z drugim wg.ciebie nie stać???? a te krzesła do MSZ po 30 to co Qurwa,jak by na tańszych siedział komuch jeden z drugim to czyraków na du pie dostanie lub hemoroidów ??? tusk musi odejść !!! Nie przyrównuj tych pajaców do średniej europejskiej,będzie można dopiero wtedy o tym mówić gdy najniższe wynagrodzenie w UE będzie tyle samo w Polsce wynosić co w tych krajach,a polski polityk choć trochę będzie dorównywał tamtym  i wtedy pozwolimy na ubieranie się za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz absolutną rację. Kaczyński ponoć podpasek nie kupował! A tak juz bez emocji, to reprezentujący nas Polaków premier wraz z małżonką nie powinien ubierać się w „Lumpexie”!. Czy innym przybytku. Dobry garnitur kosztuje w granicach 6-7 tys. To ja moge w takim chodzic.Premier zaś powinien mieć super dobry! Nie chciałabym, aby przedstawiciel mojego rządu wyglądał, jak lump! Nie przemawia za mną żadna zawiść, a jedynie zdrowy rozsadek. Nie mam powodów do kompleksów, ale i staram się patrzeć obiektywnie. Nasz premier tak, jak i cala rada ministrów należy do jednych z najgorzej opłacanych rządów w Europie. Odrzuć uprzedzenia i popatrz na to realnie….
Zgadzam się z tobą co do garnituru,Premier POwinien mieć garnitur, taki z JAJEM jak komorowski. bu.ha.ha.ha Banda komucho-konfidentow, OJCZYZNA nigdy z nich nie została oczyszczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupili podatnicy gajowemu garnitur za 25 patoli z ogólnej ściepy narodowej i już w pierwszy dzień się jajami upierd olił jak dziecko,nic się nie szanuja a pysk i krawat wiecznie w rosole upierd olony a NARÓD co ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym wprowadził bardzo prosty system kar za takie przewinienia: za pierwszą kradzież 100 batów na gołe ciało w miejscu publicznym; za drugie przewinienie 200 batów. A za trzecie przewinienie do wyboru: szubienica lub ścięcie głowy -również w miejscu publicznym. No i było by niemalże 100% pewne, że przestępczość w Polsce solidnie by zmalała... No więc po co te więzienia potrzebne i utrzymywanie ich z naszych(podatników) pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać 10 lat więzienia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik skupu złomu powinien usłyszeć zarzuty o współudział! Miedź na złomach w większości jest kradziona, a cena zlłomu nie ma się nic do wartości przewodu. Okradają nie tylko miasto ale i prywatnych ludzi w trakcie budowy. Oby sprawców spotkała zasłużona kara.
nic o zyciu czlowieku nie wiesz, to po co sie wypowiadasz?!?!?! zajmij sie swoja d**ą zamiast jakies glupie komentarze dodawac!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E co się w***acie też jestem z grygowej i też jestem złodziejem uwalcie się na pizdy i zamknijce mordy. SPOŁECZNIAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...