Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krajobraz po Kozienaliach. "Czy ktoś to wreszcie posprząta?" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 11:52 Powrót do artykułu
A pogonic piSSowsko biedote niech sprząta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest organizatorem tego syfu ten powinien odpowiadać ?? Powinno być do rana posprzątane i szkody naprawione. Nie ma na to paragrafu ?? Z tego co wiem w innych miastach nie ma takiego spędu bydła , są koncerty płatne zamknięte. U nasz przydało by się jeszcze na ten plac koncertu przywieść stado świń i tam wypuścić. Po północy były by nie do odróżnienia od studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście wiecznie brak kasy na dbanie o ład o porządek na bieżąco. Zieleń to jakieś przypadkowe krzaczory, słabe łamiące się drzewa, zachwaszczone trawniki lub klepiska gdzie nic nie rośnie. Chodniki i ulice sprząta się od wielkiego dzwona. Naprawa chodnika, wymiana płytki, uzupełnienie braku to mega inwestycja i czeka na czasy gdy przebudowana będzie cała ulica. Bo po co starać się, naprawiać, sprzątać, walnie się wiadukt za 70 mln to będzie czym się chwalić przed narodem. A w mieście po prostu brudno. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zdjęcia porwanych rajstop, zużytych majtek i prezerwatyw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozienalia, Medykalia, Juwenalia. Fekalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy ktoś to wreszcie posprząta?" Ja chyba śnię. Zwalanie bałaganu na firmy sprzątające a nie na bydło? Przydałby się apel o sprzątanie po sobie, psach, nie wywozenie śmieci do lasu,. nie palenie śmieciami w piecach, etc. Ale to pusty apel. NIGDY nie będziemy społeczeństwem obywatelskim jak Skandynawia czy Japonia. Dziwi mnie tylko, że nad zalewem dzicz naśmieci, a później z lubością przyjeżdżają w to samo miejsce i grillują. Polacy to jakaś tam wyimaginowana wspólnota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różnią dzisiejsze wykłady na UMCS od tych sprzed 10 lat? 10 lat temu wykładowca wchodząc do auli mówił "dzień dobry", a dzisiaj "sława Ukrainie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rzadow PO była biedota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani z kamienicy też rzuca butelkami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poraz pierwszy od kilku dziesięciu lat widziałam taka szarancze młodych ludzi jestem przerazona widokiem ich powykrzywianych twarzy ka i ch z młodych dziewczęcych ust wylatywaly ja deszcz w reku papieroch butelka piwa jak szerszenie w obledzie mieszkam przy ulicy przez która przechodzily tysiące zakow? Nie wyrazam zgody na takie manifestowanie imprez dlaczego kiedy sa wybory jest zakaz sprzedaży alkoholu -przy takich okazjach gdy mlodziez glupieje żaden sklep nie powinien sprzedawac im używek-okazuje się ze nie rozumieją co wypada gdzies to zanika i to ma być przyszlosc państwa mojego kraju-cos tutaj ktoś poszedł na skroty-strach się bac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa twarz "tętniącej metropolii" pokazała się ponownie, jak zresztą praktycznie zawsze podczas imprez "kulturalnych", którymi tak chlubi się "miasto inspiracji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co komu te kozienalia??? Pijacka impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dni KULTURY studenckiej. He he, śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawią przyszli Inżynierowie , Lekarze i Menadżerowie. ( czy kultura maleje wraz z wykształceniem ?? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się dzieje z Super Zbieraczem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im wyzsze wyksztalcenie tym nizsze IQ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura studencka przez duże "K"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozienalia, Medykalia, Juwenalia. Fekalia.
 I Genitalia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wieś tańczy i śpiewa. Z jakich środowisk wyszli, tak się zachowują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym czasie przypadkiem nie było też juwenaliów? Bo to tylko kozienalia byly i tylko oni smiecili a jak nqcosdien tak to wygląda to dziennik halo nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...