Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krajowa Mapa Bezpieczeństwa: Tysiące zgłoszeń. Na co skarżymy się najczęściej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2017 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Przecież to nie działa. Zgłaszane są nieprawidłowo zaparkowane samochody, a policja czy straż miejska nic z tym nie robi. Samochody jak stały tak stoją mimo zgłoszeń. Kolejna ściema, aby policja nabiła sobie statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszanie przekroczenia prędkości? Kto to mierzy i jak? Do piszącego ten materiał - proszę o więcej rzetelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie działa..mi po 3 tyg przyszło wezwanie i rzeczywiście mieli kliknięcie czyjeś. pojechali potwierdzili i dostałem mandat. tyle dobrze że 100 a nie 300 za parkowanie przy przejsciu. ale ch. zasłużyłem choć miałem pilne szybkie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może lepiej w teren pieszo ruszyć , zamiast gapić się w monitory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie w Białej Podlaskiej na ul. Aliny Fedorowicz i osiedlach, jest mnóstwo zgłoszeń o nieprawidłowo parkujących samochodach, a byłem świadkiem jak przejeżdżający patrol nie reaguje!!!!! Znak "Strefa zamieszkania" to nie tylko parkowanie we właściwych miejscach, ale głównie daje pierwszeństwo pieszym przed samochodowemu!!!! i może uratować wiele osób przed potrąceniem a szczególnie dzieci !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.. dzięki temu nasza dzielna policja stoi w sobotę rano na nieuczeszczanych drogach z radarem w krzakach bo ktoś zglosil zagrozenie. Brawo dzielna policja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie po co dawac link do tej mapy????? ***s://mapy.geoportal.gov.pl/imaplite/kmzbpublic.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna sprawa ta mapa zagrożeń.Przez całą niedzielę na odcinku Mętów- Prawiedniki policja miała wielkie łowy. Mieszkańcy dziękują za to policjantom.Ich prace można określić jednym zdaniem: od 20 lat nie było tak cicho! Ryczących szlifierek i sqadów nie było. Auta jechały z przepisową prędkością. Który wyrywny ,to za chwilę stał i płakał.Policjanci często zmieniali miejsca. Także mruganie niewiele pomagało.Brakowało nieoznakowanego radiowozu , który łupiłby tych mrugających. Dobrze byłoby powtórzyć akcje na tygodniu od 6-8 i wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...