Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niedługo cała Lubelszczyzna będzie skansenem - do tego dąży PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt nie mógłby umieścić tej bandy warszawskich chamów w miejscu do którego tak bardzo pasują. Brawo dziadku reżyserze. Szkoda że młode pokolenie cię nie kojarzy z niczym. ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa... o ha.. a miałam okazję tam byś statystką.. xd mój brat zagra w tym filmi jakiegoś rycerza! ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej PSL do tego zmierza, coś ci się pomyliło!
lbn napisał:
Niedługo cała Lubelszczyzna będzie skansenem - do tego dąży PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Niedługo cała Lubelszczyzna będzie skansenem - do tego dąży PO
Będzie? Kolego, zaspałeś - już jest. Vide - wyniki wyborów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie ten film co miał w nim wystąpić ś.p. Pan Maciej Kozłowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj mialem okazje tam statystowac, co do organizacji to troche lipnie, siedzielismy tam 12,5 godziny... i dali nam 50zl... no ale warto czy nie warto to i tak fajna przygoda, Linda nprawde przesy,patyczny facet, aby hoffman troszke taki niemily, no i szyc...ajj super gosc:)... zdjecia krecilismy z drugim rezyserem naprawde super koles;p pomocnik takze. naprawde fajna zabawa aby upal przeszkadzal, no i do dzis bola mnie nogi po ok 9 h chodzeniu po kamieniach na boso:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wczoraj mialem okazje tam statystowac, co do organizacji to troche lipnie, siedzielismy tam 12,5 godziny... i dali nam 50zl... no ale warto czy nie warto to i tak fajna przygoda, Linda nprawde przesy,patyczny facet, aby hoffman troszke taki niemily, no i szyc...ajj super gosc:)... zdjecia krecilismy z drugim rezyserem naprawde super koles;p pomocnik takze. naprawde fajna zabawa aby upal przeszkadzal, no i do dzis bola mnie nogi po ok 9 h chodzeniu po kamieniach na boso:P
Cieszę się, że zarobiłeś pieniądze w uczciwy sposób i możesz o tym opowiedzieć. Zaraz znajdzie się jakaś łajza, którą pewnie będzie ci ubliżać na tym forum, Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wczoraj mialem okazje tam statystowac, co do organizacji to troche lipnie, siedzielismy tam 12,5 godziny... i dali nam 50zl... no ale warto czy nie warto to i tak fajna przygoda, Linda nprawde przesy,patyczny facet, aby hoffman troszke taki niemily, no i szyc...ajj super gosc:)... zdjecia krecilismy z drugim rezyserem naprawde super koles;p pomocnik takze. naprawde fajna zabawa aby upal przeszkadzal, no i do dzis bola mnie nogi po ok 9 h chodzeniu po kamieniach na boso:P
a jak masz na imie? bo tez tam statystowalam wczoraj;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez statystowalem dobre wspomnienia. ale praca sama w sobie niewdzięczna, bo statysta to takie filmowe popychadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...