Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krocionogi atakują lubelskie osiedla

Utworzony przez łon, 21 września 2010 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Mówiłem tyle razy - nie głosować na PIS !!!! No to teraz macie - jarkowi się wyżalcie !!!! On przegoni robactwo na pewno a jak nie to krzyż wam przed blokiem postawi i robaki odejdą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łon napisał:
Mówiłem tyle razy - nie głosować na PIS !!!! No to teraz macie - jarkowi się wyżalcie !!!! On przegoni robactwo na pewno a jak nie to krzyż wam przed blokiem postawi i robaki odejdą !!!
co za durny komentarz, ni w pięć, ni w dziewięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie "młody wykształcony z dużego miasta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To okropieństwo straszliwie gryzie. Ja wylądowałam w szpitalu, bo odczyn po ugryzieniu powiększył się, noga spuchła, a swędziało tak przez 2 tygodnie. Także uważajcie Państwo na to obrzydlistwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie tego krocionoga. Nie chce mi się szukac po internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że w bloku jest jeden ekolog-segregator odpadów biologicznym(znam takich co kompost robią na balkonie) albo jeden mieszkaniec co ma burdel w domu, i żadna dezynsekcja nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo, co roku te same zrzędzenia, "ratunku administracjo zróbcie coś z tymi czarnymi glistami". Od kiedy te krocionogi gryza? ledwo osiągają z 4 cm, to roślinożerne spokojne zwierzęta. Nie mylić skrytego i szybkiego wija drewniaka z poczciwym powolnym krocionogiem, to dwa rożne odrębne gatunki, przez laików nazywane "STONOGAMI" i zaliczane jako jedno i to samo. PS: Podejrzewam ze krocionogi gromadnie chowają się przed zimnem , miedzy właściwą ścianą budynku a styropianem ocieplającym. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu lubią moher
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z
Ostatnio edytowany 21 września 2010 r. o 16:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......a na zdjęciu blok z ulicy Głębokiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZJADŁBYM TAKIEGO ROBACZKA. MNIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smacznego -OBRZYDLIWE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Nowy Świat w Lublinie też są te okropne stworzenia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[twitter[b]]~łon [Grupa Goście Napisano dziś, 10:33 #1 Mówiłem tyle razy - nie głosować na PIS !!!! No to teraz macie - jarkowi się wyżalcie !!!! On przegoni robactwo na pewno a jak nie to krzyż wam przed blokiem postawi i robaki odejdą !!! ] Idąc Twoim tokiem rozumowania, śmiem zauważyć, że coś Ci się pomyliło - przecież to PO rządzi więc krocionogi to ich zasługa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego robactwa jest pełno wewnątrz garaży na oś piastowskim LSM. Chowają się za półkami, oponami i innym rzeczami stojącymi na podłodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z Was BRUDASY, Lubelacy. U nas w Bydgoszczy to nie do pomyślenia, w życiu (prócz książek i internetu) nie widziałem takiego robaka. Ale skoro u was taki poziom higieny jak pokazują w TV (słynny Jeszburger) to czemu się dziwić. Zacznijcie dbać o higienę, myjcie się częściej niż 1 w tygodniu, myjcie ręce kilka razy dziennie, poczytajcie troche o podstawowych zasadach higieny! WSTYD!!! Jak długo jeszcze będziecie zakałą Polski (tzw. Polska kategorii C).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś brudasem kocmołuchu i popaprańcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Muzyczna 7 SM Centrum przy wejściu do klatek schodowych jest ich dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u was w bydgoszczy szczury jak konie - ja nigdy tekich wielkich nawet w książkach nie widziałem, sprzątajcie częściej nauczcie sie higieny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bydgoszczanina... Polskę C stworzyli tacy jak Ty - którzy garną wszystko do siebie. Ludzie w Lublinie są biedni (przez działania rządu i takich jak TY-narcyzów) a nie brudni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...