Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kruk: Chcemy pomnika ofiar katastrofy na placu Kaczyńskiego

Utworzony przez glejt, 15 kwietnia 2011 r. o 19:22 Powrót do artykułu
mów za siebie czarna wrono, ja wcale nie chcę takiego pomnika! Mam już dość tego ciągłego gadania tylko o jednym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla pomnika Lecha Kaczyńskiego w Lublinie !!! http://www.facebook.com/pages/Nie-chcemy-placu-im-Lecha-Kaczy%C5%84skiego-w-Lublinie/182708935108004 http://wp.me/1ryvl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani coś tam coś tam potrafię była pijana czy tylko zmęczona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyremontujcie ekstra: jakąś ulice, ścieszkę rowerową, plac zabaw i postawcie małą tabliczkę, że to na upiętnienie tej katastrofy lotniczej bo to głupio wygląda jak w mieście bieda, bezrobocie a postawi się pomnik który bedzie tylk elementem kłótni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast stawiać pomniki przeznaczcie te pieniądze na głodne dzieci ,one bardziej się ucieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie poszliscie na wybory samorzadowe to teraz macie. pisowcy w radzie dostali większosc. zamiast rozwijac miasto beda powstawac pomniki i nowe nazwy placów.... gratulacje dla tych ktorym nie chcialo sie pojsc zaglosowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta może jeszcze zmienić ulicę, chyba wam się w głowach poprzewracało, co niby on zrobił dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Posla Macierewicza oklaskuje Wice Prezydent Sieminski, czy nie ma innych ważniejszych zajęć , jak np. czystość czy bezpieczeństwo w mieście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nachlala sie baba i pieprzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ po kielichu pomysły do głowy Pani poseł przychodzą hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macierewicz powinien postawić taki pomnik u siebie w ogródku i się do niego modlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przygotujcie sie. wrócą ze zlotu sekciarze i będą wypisywać na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk radzę ograniczyć ilość wypijanego alkoholu. Zwłaszcza podczas pracy parlamentu. Inaczej będzie pieprzyć coś tam, coś tam o kaczej du..e. Bolszewikom z pis mówimy nie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Pani Kruk radzę ograniczyć ilość wypijanego alkoholu. Zwłaszcza podczas pracy parlamentu. Inaczej będzie pieprzyć coś tam, coś tam o kaczej du..e. Bolszewikom z pis mówimy nie!!!
Wy tam CZERWONE KOMUCHY starajcie sie o przyjecie z powrotem do SOJUZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"coś tam, coś tam wie" - jak jest "narąbana" Ale nie jest to "lotny:" umysł z lubelszczyzny Móżdżek "coś tam, coś tam wie", ale w tej sprawie nie powinna zabierać głosu bo to typowy "podchwyt" wyborczy. Kru-kowa - pani do Sejmu już nie "wlezie" Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tzn. kto??? Bo ani ja ani moja rodzina nie chcemy pomnika dla Kaczyńskiego bo i niby za co??? Za to, że zginął??? A może za to, że w W-wie z przezydentam Azerbejdżanu odsłonił tablicę upamiętniającą walkę Azerów w powstaniu warszawskim. Tyle, że jak później się okazało batalion Azerów w sile 500 zółnierzy wchodził w skład dywizji SS. Wspierał bardzo nacjonalistów na wschodzie. Tych samych co teraz Banderze pomniki stawiają na Ukrainie. I tak wygladała cała prezydentura, jedna wielka pomyłka i nieudacznictwo/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak była coś tam coś tam nachlana to rozsądniej mówiła! Posłowie PiSu zajmijcie się naprawdę ważnymi sprawami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ogóle jestem w ciężkim szoku, że plac dostał 'to miano'... Podpisuję się wszystkimi kończynami - te pieniądze można wykorzystać w lepszy i sensowniejszy sposób. Pomniki niech będą ale w pamięci tych, którym na tym zależy. Nie chcę pomnika dla Kaczyńskiego w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję pomnik pijanej,narąbanej KRUK w objęciach MaciAArewicza (jak to mówił Lepper)między Ratuszem,Bramą Krakowską i ul.Królewską!Pomysł zachwycił posła Antoniego Macierewicza, który gościł w piątek w Lublinie, na zaproszenie m.in. Klubu Gazety Polskiej.Kruk dziękowała Radiu Maryja i Gazecie Polskiej za propagowanie tego pomysłu.Brawo!! Z bogiem kruk i maciarewicz!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boga nie ma i nie było--- kto takich pojeb++++++ów wybrał na przedstawicieli narodu??????? Chyba Lepper....dla jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...