Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kruk: Chcemy pomnika ofiar katastrofy na placu Kaczyńskiego

Utworzony przez glejt, 15 kwietnia 2011 r. o 19:22 Powrót do artykułu
normalna napisał:
zamiast stawiać pomniki przeznaczcie te pieniądze na głodne dzieci ,one bardziej się ucieszą
Żeby nie wiem z ilu pomników zrezygnować to i tak nikt nie nadąży za Tuskiem i Rostowskim jak oni te dzieci okradają i zubożają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Ale żonglować gumowym fi***em, jak Palikot, by nie umiała
widzisz ja mam nad toba przewage bo wiem dlaczego on machal tym sztucznym ku***em. ty tego nie rozumiesz, bo jestes zbyt prostą istotą. ogranicza cie twoja sekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widzisz ja mam nad toba przewage bo wiem dlaczego on machal tym sztucznym ku***em. ty tego nie rozumiesz, bo jestes zbyt prostą istotą. ogranicza cie twoja sekta
po buduje s17, stadion w lublinie i remontuje drogi, a pis napierdziela pomniki. brawo lesne dziadki:) wasz czas mija... bajo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
Ostatnio PiS cytuje wiersze Herberta. Pozwolę sobie także zacytować wybitnego poetę: "strzeż się jednak dumy niepotrzebnej oglądaj w lustrze swa błazeńską twarz"
A mnie się wydaje, że to o tobie i całej ferajnie forumowych ujadaczy tak pisał Herbert. Mówił także: "... jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." Zgadnij, kogo tak osądził autor Pana Cogito. Może ten sąd pasuje jak ulał i do ciebie? Spójrzcie w lustro - szydercy i prześmiewcy o małych duszach i malutkich rozumkach. Ciekawe, kogo tam zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak napisał:
Kaczyzm... krzyczeli precz z komuną... będą krzyczeć precz z Kaczyńskim
Kto krzyczał-Synyszyn ? Zobacz jak ją Bozia pokarała....ona gorzej skrzeczy niż sroka. A może masz na myśli Legierskiego Szweda i Biedronia ? człowieku oni to robia za "srebrniki" Michnika i Blumsztajna ...Ci muszą uważać bo jak duch Gomułki stanie do apelu to znowu rozniesie się wielkie aj waj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do forum :kto wygra wybory czy telewizja manipuluje wiadomościami docierającymi do widza czy Polska jest niepodległa ,za kogo walczyli nasi dziadkowie mam wrażenie że mieszkam w Rosji jaka jest wasza opina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
NIE NIE i jeszcze raz NIE! czemu garstka wariatów pod przewodnictwem jeszcze większego wariata mają decydować co powstanie w tym mieście. dobrze wiedzą że taki pomnik to kontrowersje więc zbieranie podpisów wśród wiernych po mszy nie załatwi problemu. niech przeprowadzą referendum, w końcu stać ich na to! referendum pokaże czy my, mieszkańcy tego miasta chcemy pomnik Lecha czy nie! ale PiS się boi przeprowadzić referendum bo wiedzą że przerżneliby z kretesem ( choć przegrywanie to ich statutowa działalność ), dlatego grożą, podchodzą, mącą i nie głusi są na głos większości, dla nich liczy się tylko dobre samopoczucie Jarusia Mlaskacza Wolaka IV RP! ja nie chcę tego cholernego pomnika, nie chcę w moim mieście, Macierewicz wypi.......rzaj stąd ty dziadu! nie chcę oglądać twej mordy w granicach mego miasta a ty Kruk, strzel se lepiej małpkę bo nic więcej nie potrafisz zrobić! to chore że taka banda pisowczyków chce dyktować warunki większości. niech referendum rozstrzygnie losy pomnika ale nie pijana baba z chorym na umyśle śledczym IV RP
Ty PO-LIN zapomniałeś jak się "to" miasto nazywa ? Zapewniam cię że nie Jaffa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Kruk już wytrzeźwiała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widzisz ja mam nad toba przewage bo wiem dlaczego on machal tym sztucznym ku***em. ty tego nie rozumiesz, bo jestes zbyt prostą istotą. ogranicza cie twoja sekta
Nie rozumię dlaczego machał akurat gumowym fi***em (bo przecież są inne metody autoreklamy zakompleksionego posła z Biłgoraja), ale wiem w jakim celu: chciał ciebie (i tobie podobnych) wziąć na członka do PO. Wystarczająco metafizyczna interpretacja? p.s. widzę, że policja nie skonfiskowała twojej działki gandzi, bo masz niezły odlot - nic cię nie ogranicza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
To nie my " Chcemy pomnika ofiar katastrofy na placu Kaczyńskiego" tylko nachlana Krukowa wrona nawiedzona w duchu Maciarewicza! Tfffffffuuuuuuuuuuu.Na kruka urok.
Belfer ? a może mełamed i aktor z "Teatru NN ..... ......."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio Prawdomuwny napisał:
Mam pytanie do forum :kto wygra wybory czy telewizja manipuluje wiadomościami docierającymi do widza czy Polska jest niepodległa ,za kogo walczyli nasi dziadkowie mam wrażenie że mieszkam w Rosji jaka jest wasza opina
Dobrze myślisz: dzięki sepleniącemu Doniowi i analfebecie Bronkowi jesteśmy znów republiką radziecką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale my nie chcemy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
To nie my " Chcemy pomnika ofiar katastrofy na placu Kaczyńskiego" tylko nachlana Krukowa wrona nawiedzona w duchu Maciarewicza! Tfffffffuuuuuuuuuuu.Na kruka urok.
Belfer, a ty przypadkiem w TVP3 nie pracowałeś jako wydawca panoramy? Bo coś pedziem zalatuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
nie ona wypada ! jaki plac ? za co !? plac sybiraczki a nie kaczynskiego! czym on sie zasluzyl dla mojego miasta ?? i dla Polski !? jakies jaja!
A "sybiraczka czym się zasłużyła ? ja wiem - a ty ??????? Słucham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
A "sybiraczka czym się zasłużyła ? ja wiem - a ty ??????? Słucham.
Yyyy, była sybiraczkom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytania: Kto zapiął pasy w samolocie? Czy na pokładzie ktoś miał kaszel? Czy ktoś spożywał kawę, herbatę i alkohol? Kto wziął diety na wyjazd? I kto płacił za paliwo w samolocie? Czyje było to paliwo? Czy wszyscy byli wypoczęci i wcześniej wstali? Jakie było ciśnienie w kokpicie? Ile ważyły bagaże podróżnych? Mam jeszcze kilka pytań ale to później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ca tak cicho zrobiło się w tym wątku?! Wszyscy się zgadzają przez aklamację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
Ostatnio PiS cytuje wiersze Herberta. Pozwolę sobie także zacytować wybitnego poetę: "strzeż się jednak dumy niepotrzebnej oglądaj w lustrze swa błazeńską twarz"
Powinineś mieć w swoim repertuarze jeszcze coś takiego "CO NAM HAŃBA GDY TALARY MAJĄ LEPSZY KURS OD WIARY" Ja wolę od zboczonego Herberta Janka Pietrzaka i jago a także nasze "Żeby Polska,żeby Polska,żeby Polska była Polska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliciel napisał:
Mam pytania: Kto zapiął pasy w samolocie? Czy na pokładzie ktoś miał kaszel? Czy ktoś spożywał kawę, herbatę i alkohol? Kto wziął diety na wyjazd? I kto płacił za paliwo w samolocie? Czyje było to paliwo? Czy wszyscy byli wypoczęci i wcześniej wstali? Jakie było ciśnienie w kokpicie? Ile ważyły bagaże podróżnych? Mam jeszcze kilka pytań ale to później.
I jeszcze jedno pytanie ode mnie: czy leciał z nami pilot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wam się całkiem w głowach popie............. ja bym postawił: " coś tam coś tam..... " to by było najlepsze rozwiązanie dla Lublina..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...