Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pozdrowienia i gratulacje dla Pana Roberta. Naprawdę człowiek z klasą i na poziomie. Gratuluje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inni biedniejsi za darmo pomagają potrzebującym a góra myśli tylko jak tu odebrać "przysłowiową kromkę chleba" tym na dole i zadbać o siebie i swoje rodziny już na kilka pokoleń, tak jak to zrobił były przywódca solidarność z lat 80, jemu z tą gromadką dzieci owszem dobrze, ale nie nam, oszukał nas bo mieliśmy być drugą Japonią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu jest nie tak napisaliście, że krew może oddać osoba w wieku od 18 do 65 lat, a 65-18=47 wychodzi na to, że człowiek może oddawać krew najwięcej przez 47 lat to jakim cudem ten Pan oddawał przez 50 lat: "który w ciągu 50 lat oddał 104 litry." ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1999 roku po 31 latach przestałem oddawać krew. Do tego czasu nazbierało się tego 139 litrów, z czego udokumentowane mam 120 (reszta :zaginęła wraz z likwidac ja starej dokumentacji a ja zagubiłem legitymacje wydane w latach 60 i 70. Mam jednak potwierdzone 119480 ml.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...