Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krystyna Janda odebrała w Lublinie "Gong Danutki". "Sztuka uczy uczuć wyższych"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2020 r. o 08:32 Powrót do artykułu
To za walkę z kaczorem dyktatorem?Hahahhaaaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, to większa sztuka, żyć na co dzień w przekonaniu, iż na ciebie s-ają, z natury, źli ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak sie czuła jak wreczali jej nagrode?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Krystyna Janda? Na filmweb ma ocenę 7,9, za to współcześni widzowie doceniają Annę Marie Sieklucką z Lublina - ocena 8,3! Proponuję następny Gong Danutki dla Anny Marii, zresztą przecież związaną z Lublinem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jej wypowiedziach o Polsce i Polakach nie oglądam filmów z tą babą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAIKS - sami sobie, płytę wydała? Teatr - piekna rzecz, tyle, że kiedy byłem ostatnio, to sztuka irlandzka o księdzach-nihilistach, miała mi pokazać drogę, a nie artyzm. Nie poznałem się i to w auli Uczelni! JPII - . Pieniądze zabiły wiele sztuk - taki wstyd, być tam na tych zdjęciach, na szczęście nikt ze znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ta aktorka ze spalonego teatru ma jakieś uczucia oprócz "Kon-sty-tu-cja! Ki-jo-wski! KOD! KOD! KOD!"?? PS. Dajcie mi 5mln złotych dofinansowania na teatr !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam: ***s://***youtube.com/watch?v=sN6-3SU93o4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......największą frajdą jest czytanie komentarzy pod wszystkim, co dotyczy osób w naszej rzeczywistości wybitnych! Kreatorów kultury niewpisujących się w przaśno-buraczaną mentalność istot pozbawionych zdolności do refleksji nawet nad prostym przekazem literackim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ta Krystyna Janda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krystyna, dziękuję Pani za odwagę, siłę, za każde przedstawienie i tobostatnio grane w Krakowie ,"Zapiski z wygnania". Dzięki Pani ten świat jest lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie PRL jaruzela i kiszczaka , to wielu celebrytów nie miało by szans zaistnieć na obecnym rynku, np. grająca samą siebie w każdej roli… pytanie czego PRL oczekiwał w zamian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że na reformy najbardziej ostro jadą tłuste koty "kultury" beficjenci PRL np. Mann, Materna, Rodowicz,Janda,Stuhr,Olbrychski,Kowalewski,Pszoniak,Seweryn - zastanawiajace nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstkomuchy , nie ośmieszajcie się już .Bo wstyd dla waszych dzieci tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani krysiu tak marze zeby postawic na panią stolca. Wiem ze pani to wręcz uwielbia. Tak zacny czlowiek jak ja to zrobi ,bedzie dla pani wprost przyjemnoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek chyba nie tylko jest z natury zły, ale - jak widać po wielu komentarzach - beznadziejnie podły i głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Lubię bardzo Teatr Stary w Lublinie, bo prezentuje on sobą gamę możliwości, oraz historię sukcesu w wydobywaniu piękna z zapomnienia. Jednak chciałbym też aby otworzył się bardziej na klasyki Szekspira, a także na więcej niezależnych działań, produkcji testowych grup, które nie zdobyły jeszcze rozgłosu. Chciałbym kiedyś doświadczyć występów dyplomowych studentów lubelskiej PWST własnie na deskach tego Teatru, i rozpoczętych własnie tym gongiem. Gongiem naznaczonym zwykłą ludzka czułością. Tu jest potencjał, zawsze był, i dziękuję za to, że środowisko lubelskie zawsze odznacza się otwartością i myśleniem integracyjnym. Dziękuję za tą dbałość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...