Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"SOKiści oddalili się pozostawiając grupę, która poczuła się jeszcze pewniej i do końca podróży do Lublina "towarzyszyły nam rozmaite hasła skandowane przez pasażerów tego przedziału dotyczące konduktora, imigrantów itd. " teraz takie zachowanie to już będzie normalność, takich ludzi wybraliście do rządzenia nami, oni tej hołocie jeszcze przyklasną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"policja spisywała paru młodzian." kto to pisał? :D O odmianie w języku polskim to ten kapuśniak nie słyszał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jedno. Otóż liderzy tzw RUCHU NARODOWEGO organizatora Marszu Niepodległości czyli panowie Winnicki & Bosak mają już po trzydziestce a nawet nie mają dziewczyn o normalnej rodzinie nie wspominając (wiadomo: chłopak i dziewczyna normalna rodzina). Natomiast ich lider mentalny czyli Dmowski szlajał się po burdelach.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wracali tzw. patrioci z marszu narodowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jedno. Otóż liderzy tzw RUCHU NARODOWEGO organizatora Marszu Niepodległości czyli panowie Winnicki & Bosak mają już po trzydziestce a nawet nie mają dziewczyn o normalnej rodzinie nie wspominając (wiadomo: chłopak i dziewczyna normalna rodzina). Natomiast ich lider mentalny czyli Dmowski szlajał się po burdelach.... 
winnicki jest żonaty, ale moze dla ciebie to nie to samo co "mieć dziewczynę" - twoja pewnie ma wacka i to jest dla ciebie norma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracali rozumiem z pochodu NiepodległościRN,pogratulować! nie ma się co dziwić Polacy średnio na rok czytają ....1 książkę! i taki jest poziom kultury  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzywacie ludzi ze wsi od najgorszych, wsiury itp, a tu proszę, miastowe chłopaki, elita..buraczana. Na miejscu pasażerów poszłabym do pkp niech zwracają kasę za bilet! Skoro to buractwo nie płaciło, to czemu ja mam płacić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko guma i wąskie drzwi mogą rozwiązać ten problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"SOKiści oddalili się pozostawiając grupę, która poczuła się jeszcze pewniej i do końca podróży do Lublina "towarzyszyły nam rozmaite hasła skandowane przez pasażerów tego przedziału dotyczące konduktora, imigrantów itd. " teraz takie zachowanie to już będzie normalność, takich ludzi wybraliście do rządzenia nami, oni tej hołocie jeszcze przyklasną.
Dobrze powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto sebixów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra ziomek popieram ale czego sam nie zadzwoniłeś na policję jak jesteś taki prawilny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo SOKiści to stare dziadki, które uaktywniają się jak trzeba babci mandat pierdyknąć za przechodzenie przez tory, a tak w sytuacji zagrożenia telefonik i tryb "jesteście u pani"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wiadomo, że ta ekipa jechała bez biletów? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz dowód na to że nie zapłacili za bilet? to mi wygląda na wyolbrzymioną aferę przypękanego mośka co poucza innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyna Gazety Wyborczej szuka na siłę sensacji- bo mu śmieciowej umowy nie przedłużą, Ja wie kto i co mówił a nawet zna nr siedzeń to czemu sam nie reagował, Typowy mnichnikowiec konfident- donieść,przeinaczyć i wielbić lewactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP...zapowiada się dobra podróż,a wychodzi jak zwykle...DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tą bajkę wam pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejmie donoszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może chodzi o tę kobietę ,która zaginęła w pociągu relacji W-wa - Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
List pisany przez rasowego konfidenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...