Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk mówi o zemście PiS na Piotrze Kowalczyku za odejście z tej partii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2019 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Kiedyś ceniłem Żuka, wydawał się całkiem logicznym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się boją przy deptaku. Na korytarzach aż dudni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ceniłem Żuka, wydawał się całkiem logicznym człowiekiem
 On siebie też ceni. Kowalczyk też się ceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stuknij w ..walczyka, a owad się odezwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie Ż, ludzie już nie mogą patrzeć na to co Pan wyprawia w tym mieście. Korupcji nikt nie udowodnił bo to trudne ale prywata i kolesiostwo jest w Pana prywatnym folwarku od kilku lat i do tego nie trzeba wiedzy CBA, to po prostu widać. Zmienił się Pan bardzo na niekorzyść, zrobił się Pan nerwowy zamknięty jakby przestraszony. Za dużo Pan naobiecywał swoim ludziom ale Pan powinien przede wszystkim dbać o interes miasta i mieszkańców a nie Pana prywatnych wybranych kolegów. Historia Pana oceni i podsumuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem to może być polityczna zemsta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz się rzuci na Żuka pisowska szarańcza, opłacone trolle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ze strony mojego klienta nie ma najmniejszego zagrożenia utrudniania postępowania" Jak nie ma najmniejszego, to musi być ogromne. Areszt ma trwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Kowalczyk odszedł z ratusza aby być łącznikiem miedzy urzędnikami a inwestorami i za pomocą faktur legalizować zamawiane decyzje administracyjne ? Jak fakura to już nie łapówka ? Coś Pan bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak oczywiście to z całą pewnością "zemsta". Ja tylko mam nadzieję że jak go skarżą prawomocnym wyrokiem w ramach tej "zemsty" to pozbawią go również majątku którego dorobił się biorąc łapówki z "zemsty" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ta lipa urosła? Czy czasem nie w łysej glacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta konferencja dostarczyła mi lepszej rozrywki niż współczesne polskie kabarety. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczuk wczoraj odszedł z PiS czy przed tygodniem? Żuku, mają cię i sam nie dostrzegasz, że każde twoje zdanie cię kompromituje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co prezydent to robi. To nie jego problem i lepiej dla jego wizerunku by pozostawił sprawę prokuraturze bez komentarza. Hasło o zemście po tylu latach jest niepoważne. Wybory za 4 lata więc trudno doszukiwać się w tym polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sądy są lewackie a tylko prokuratura pisowska, więc nie powinni się bać stronniczosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kółko te same osoby dodają z tych samych ip komentarze oczerniające prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA zgromadziło materiał dowodowy w sprawie, który został już raz oceniony procesowo. Będzie ponownie oceniany procesowo i we właściwym czasie ujawniony. Proponuję, więc nie zapędzać z deklaracjami i ocenami ani w jedną ani w drugą stronę, gdyż później może być głupio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba śnię, wykształcony człowiek , wydawało by się doktor mówi że jak jest faktura i odprowadzony podatek to nie może być korupcji , uszczypnijcie mnie. Za kogo Pan ma mieszkańców ? Za idiotów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gdańsku też tak mówili, że 90 procent zniżki na mieszkanie dla prezydenta to nie korupcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz i nie dwa radni PiS na Radzie Miasta się odgrażali Kowalczykowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...