Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie jednemu psu na imię burek, ale jakby fundacja miała wpisane w statucie pomoc developerom zapewne lokal by się znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie fundacji nie jest napisane kim był dr Krzysztof Żuk. A zdanie zamieszczone na stronie: "Fundacja została założona z inicjatywy i na cześć przedwcześnie zmarłego Krzysztofa Żuka - Innowatora." wg mnie to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za przerost mniemania o sobie. W sumie to działanie na szkodę miasta, bo mowa o najmie a użyczeniu za darmo. Czyli Żuk woli doić nas podatkami i utrzymywać puste lokale zamiast na nich zarabiać. Ot dr. ekonomi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadęty wiejski bufon- myśli,że jest ponad wszystko. Powinien występować jako trybunał konstytucyjny oszołom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy podobizną tego typa musicie psuć weekend ludziom czytajacym waszą gazetkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE PSY pis-u ujadają do budy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ubolewam, że ktoś używa mojego nazwiska" - bądź ja używam Jego nazwiska, zależy jak na to spojrzeć :) Jeżeli to dla p. Prezydenta jakiś problem to nazwisko zawsze może zmienić :) udanej soboty życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popularne nazwisko otwiera wszystkie drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy parking w galerii zamkowej będzie bezpłatny od stycznia? bo nie chce płacić za parkowanie na pl. zamkowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁOŃCE LUBLINA MOŻE WSZYSTKO USTAWIĆ KONKURS I ANULOWAĆ PRZETARG ? BÓG I CAR Z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIŁOŚĆ MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCEGO DO NGO JEST POWSZECHNIE ZNANA. BY ŻYŁO SIE LEPIEJ -SWOIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...