Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ksiądz gej, to i sny o gejach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ! dobre !!! Oj ,Mieciu ,Mieciu ...co ci łazi po głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Mietek to fantastyczny gość, który potrafi sie odnaleźć w "bieżących czasach"; Terlikowski - no wiadomo, lepiej nie komentować, bo szkoda czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie zwrócił uwagi na nogi Pana Jezusa, moze zamiast stóp miał kopyta. he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Życiński był homo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak to prawda że sami księża zniszczą kościół .dać im tylko odpowiednie zabawki do ręki (np klawiaturę,samochód , flaszkę i gumową ....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratem i siostrą Pana Jezusa, jak On sam powiedział są ci którzy słuchają słów Jego i chcą wypełniać wolę Ojca Niebieskiego. Do jawnogrzesznicy powiedział jasno, że nie potępia jej ale by szła i nie grzeszyła więcej. Każdy człowiek ma swoją godność dziecka Bożego i tego nie zmaże żadnym swoim grzechem. Pan Bóg nie kocha dlatego, że jest ktoś sprawiedliwym, świętym, cudzołożnikiem czy wiernym mężem. On kocha bezinteresownie i bez względu na zachowanie człowieka, bo nie potrafi nie kochać.Dlatego kocha i gejów i lesbijki i innych ludzi mających problem ze swoją seksualnością, ale nie popiera niczyich grzesznych zachowań i trwania w tym.. niestety rzeczywiście z tekstu ks. Puzewicza można wynieść takie przeświadczenie, że jednak popiera. Może intencja autora była słuszna jednak niewłaściwie przedstawiona.. nawet jeżeli sen był taki, to jednak nie jest to w oficjalnej nauce Kościoła, zatem można by się powstrzymać z tak dosłownym zobrazowaniem, tego bądź co bądź nierzetelnego źródła jakim jest sen..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawa dla tulajewa, interpelacja, komisja sledza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, a ja w aucie słuchałem codziennie Radio ER! Przełączam się na R.Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a w piątej sali byli męszczyźni z laptopami których twarde dyski były wypełnione fotografiami nagich chłopców i dziewczynek....tak też się nie mylisz to twoi bracia pedofile........a w szóstej sali byli męszczyźni zabawiajacy sie ze swoimi zwierzątkami ..... też sie nie mylisz to twoi bracia zoofile....... I obudziłem się. Drogi JEZU obiecuje więcej już nie będę palił tego świństwa !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Kurcze, a ja w aucie słuchałem codziennie Radio ER! Przełączam się na R.Maryja.
Krzyż na drogę, bałwanku Boży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy księża albo ich większość jest wynaturzona? Czy oni w ogóle są wierzący? I co piją? To takie pytania. Parafianki z towarzystw wzajemnej adoracji niech zwiększą datki na tacę na rozwój wynaturzeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież Życiński był homo.
daj mu święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w piatym siedz same grubasy i wpier...ają tluste kielbasy:).A tak na powaznie niech ten ksiadz sie podzieli zemna numerem swojego dilera ,tez chce miec takie schizy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam sen , że ks. Tuleja był muzułmaninem i po śmierci połączy się z licznymi siostrami :-) . Ludzie miewają sny i tyle . Jeśli nagłaśniacie sen tego ksiedza , to nagłośnijcie i mój. Zgorszenie przychodzi przez tych co są najbiżej ołtarza. Nie dajmy się zwariować paru dziwolągom w sutanach . Znamy co mówi Biblia na temat zachowań homoseksualnych. Szacunek dla ludzi o tych skłonnościach , ale życ z tym w czystości ciała i sumienia należy, jest to walka przez całe życie z SOBĄ, da się jak się chce, bo Królestwo jest tego warte. No chyba , że nie jest i szkoda zachodu ? Księża mają z tym zawsze problemy ... jakoś z grzechem im bardziej po drodze , zwykli ludzie widać nie mają na to czasu :-). Szkoda na paru krzykliwych szkodników nerwów ( zawsze coś po drodze wyjdzie w ich życiorysie , że im jakoś bliżej do pewnych postaw niż do tego co Bóg ukochał, doskonali bądźcie jak Ojciec wasz w NIEBIe , a nie ten dobry wujek w piekle , ale ja nie ksiądz więc już kończę , tego wstydu , aż za dość... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy się też dowiedzieć, czy o braciach pedofilach nie wspomniał Jezus, czy nie tylko ksiądz Puzewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu temacik zastępczy???? Krwawe starcia w Bułgarii. Ludzie mają dość podwyżek http://www.sfora.pl/Krwawe-starcia-w-Bulgarii-Ludzie-maja-dosc-podwyzek-a52767
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję księdzu mniej filmów oglądać, a przerzucić się na bajki to będą sny o MisiuYogi, albo o Reksiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla księdza Puzewicza, ale ksiądz bredzi. Proponuję leżeć krzyżem w kościele i nie wciskać innym takich bredni. Mieszanie Jezusa w księdza sny jest przesadą. Jednak należy przyznać, że bujną wyobraźnię ksiądz posiada. Może ksiądz książki psychologiczne pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "ksiądz" to patentowany głupek i powinien być leczony. A na pewno pozbawiony godności kapłańskich, jeżeli chce kościół zachować godność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...