Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz trzeba będzie demontować wszystkie pomniki lącznie z JPII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem molestowany psychicznie przez Jaruzelskiego i klikę w stanie wojennym, byłem wtedy dzieckiem, chcę zadośćuczynienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pmietacie Tymochowic*a? - kreatora polityków? były doradca Andrzeja Leppera i Janusza Palikota. Aresztowany został w 2017 roku. Prokurator żądał 4,5 roku więzienia - Sąd wymierzył mu 3 lata i ... zwolnił z aresztu do czasu apelacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten katabas co mu Słomka z butów wystaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieloletni doradcy Wałesy nie przepraszali... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile można grzać ten temat, pedofilia jest we wszystkich grupach, kiedy info o pedofilii wśród dziennikarzy, imamów, rabinów, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przestrzeni ostatnich 10-ciu lat skazano 1 tys. pedofilów z czego tylko 27-miu księży. Kto rozwiąże zagadkę z jakich środowisk pochodzi pozostałe 973-ch pedofilów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście, że nie ma w filmie tefauenowców żadnego głośnego nazwiska księdza, czy biskupa, bo kapelan Bolka, to był praktycznie wrak w trakcie nagrania. Ciekawe którzy z topu zostali ukryci i w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiszczakowcom byli potrzebni chorzy kapusie w strukturach KK, teraz już są do zdekonspirowania - bo służby mają FB, TT, Insta etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to była prawda z tą pedofilia w kosciele to niejeden by zrobił albo słyszał o takiej scenie jak w filmie Kler jak to ksiądz(Jakubiak) ucieka z pogrzebu przed linczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly ten kk to chlew pelen wieprzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy prokuratura zacznie aresztowania? Na co Ziobro czeka? Przecież jak na tacy ma pedofilów i biskupów którzy ich ochraniali. To jest jakaś kpina z prawa... Ale nie ma się czemu dziwić PIS Konstytucję też ma w DUP.E. W niedzielę wyborczą miejmy też ich w DUP.E.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi tych czarnych ch....w sutanach do ręki, każdy z nich odbędzie sąd Boży za życia, gwarantuje. Każdy normalny chłop lubi zar.....normalna dorosla babe, ot cala prawda o czarnej mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem molestowany psychicznie przez Jaruzelskiego i klikę w stanie wojennym, byłem wtedy dzieckiem, chcę zadośćuczynienia
 Aby tak było,to trzeba posiadać jakąś psychikę,a nie być na poziomie ameby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przestrzeni ostatnich 10-ciu lat skazano 1 tys. pedofilów z czego tylko 27-miu księży. Kto rozwiąże zagadkę z jakich środowisk pochodzi pozostałe 973-ch pedofilów?
 A Ty nadal nie rozumiesz o czym wogóle jest ten dokument. Mowa w nim o duchownych,którzy nigdy nie odpowiedzieli za swoje czyny. Te swoje statystyki,to sobie wsadź w du..e. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nic nie mówiłeś swoim rodzicom?. Myślę, że te zabawy wtedy POdobały się tobie, a teraz przydałoby się parę groszy?. Hi PO KO RY ZJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeus tacy jak ty którzy myślą tylko c***em a nie głową to potencjalni pedofile. Bo baba nie chce dać to do dzieci się dobierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam tego księdza,jak posługiwał w jednej parafii na Bronowicach.Tamtejsi księża głośno i publicznie zapowiadali,że homilię (nie mylić z homoseksualizmem) wygłosi ksiądz profesor Walerian S.....A był on zaledwie doktorem.Po pewnym czasie 2-ch księży z tamtejszej parafii obroniło doktoraty.Być może własnie promotorem był właśnie wspomniany ks.prof.Walerian.Ale do tych doktoratów nie mam nic.Może dlatego ci księża tak nadskakiwali "księdzu profesorowi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly ten kk to chlew pelen wieprzy.
 Ewa 34 w ten sposób oceniła zdecydowaną wiekszość Polaków wród których żyje. Może jest ochrzczona, może ma członków KK w rodzinie - rodziców, dziadków. Myśle, że nie wie, że caly ten KK stanowią wierni kościła, a nie tylko księża wśrod których, jak w każdej społeczności trafiają się czarne owce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba walerian słomka pochodzi z łady parafia goraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...