Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam na fb stronę, seks ukryty pod sutanną, dużo tam się pisze o zbrodniach kościoła. Ludzie tam dyskutują o tym jak ta instytucja jest zdeprawowana i bezkarna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie księża zauważyli że nauczyciele to też ludzie którym nalezy się szacunek za ich ciężką pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę DW znalazł wśród czarnych autorytety moralne? Gdzie to zapisać, a może wykuć w kamieniu dla potomności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOGÓW 1109 - Niemcy biorą polskie dzieci jako żywe tarcze. Polska 2019 - nauczyciele ZNP biorą dzieci podczas finalnych egzaminów jako.... żeby wyciągnąć 1000 srebrników miesięcznie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz dobrze mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele! Ogromna rzesza ludzi w tym kraju zarabia marnie i nie strajkuje . Uważacie że podwyżki należą się tylko Wam? Odpowiedzcie sobie na te pytania: Boli Was 13 dla emerytów , którzy dostają 1000-1500 na przeżycie miesiąca? Wielu z Was niedługo nimi będzie. Boli Was 500+ dla młodych rodziców? Wielu z Was korzysta z tego świadczenia a teraz skorzysta więcej. Pojawiają się komentarze z Waszej strony,  że w biedronce ludzie zarabiają lepiej (co nie jest prawdą). A wiecie czemu wielu równie wykształconych ludzi podjęło pracę w markecie- bo nie mieli tyle szczęścia co Wy. Życzę odrobinę pokory, bo buta wielu z Was i pogarda dla innych zawodów, często fizycznych nie mieści się w kulturze europejskiej, którą powinniści reprezentować wobec młodego pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oto wielka tajemnica wiary: złoto I dolary"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ksiądz,ale odwaga i trzeźwość myślenia zasługuje na upowszechnianie.Trzeba śledzić czy czasem za kilka miesięcy nie zostanie skierowany w "nagrodę" na misje np. do RWANDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOGÓW 1109 - Niemcy biorą polskie dzieci jako żywe tarcze. Polska 2019 - nauczyciele ZNP biorą dzieci podczas finalnych egzaminów jako.... żeby wyciągnąć 1000 srebrników miesięcznie więcej.
 A w 2017 r. katolickie pisowce biorą uczciwych biednych podatników jako "zakładników" pracujących za miskę ryżu na 500 plus i obecnie na emeryture plus dla młodych zdrowych rozmnażających się próżniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel też czŁowiek i ma prawo jak inni strajkować. Ich strajk niech bedzie lekcją dla uczniow ,że niestety czasami w życiu trzeba walczyć o swoje,i sprzeciwić się nie sprawiedliwości i bezprawiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam prostatka od hańby żałosne mi Cię zawistny obrzydliwcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Apel do tego księdza co by nie przygotował w tym roku komunistów do 1 komunii. Tak w ramach protestu Broniarza. Wszystkiego najlepszego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj księża Kachnowicz, Pastwa i inni , mamy w Archidiecezji rzecznika ks. Adama. Ks. Szymański walną głupotę , że wstyd na całą Polskę - a Wy nie dolewajcie do ognia - chyba ,że wielka chęć zaistnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by księża powiedzieli, gdyby zastrajkowali organiści i kościelni? W porównaniu do nauczycieli, to za swoją pracę zarabiają ochłapy, często bez umów, składek... na półbógzapłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele na korepetycjach wyciągają drugą pensję a często nawet więcej niż pensję. Znam takich co zastanawiają się czy nie rzucić szkoły i zarabiać tylko na korkach . Ale oczywiście dla nich - jak dla lekarzy- wszystko za mało. Chcieliby zarabiać za 72 godziny miesięcznie po 7 tysięcy . A co stówa za godzinkę w szkole, to i tak mało . Przecież tylko oni w trudzie i znoju kończyli studia i za to ze wreszcie je ukończyli należy im się sowita nagroda. Prawda jest taka że nauczycielami zostają ci najmniej zdolni, których możliwości intelektualne nie pozwalają na karierę naukową lub karierę w biznesie..Nikt mi nie wmówi ze nauczycielami zostali z powołania. To powołanie widoczne było w Gorzowie gdzie klaskali temu ryczącemu bydłu , które postanowiło utrudnić dzieciom zdawania egzaminów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Klecho nauczyciel nie pracuje tylko służy a wtedy strajk to przestępstwo. Pracowałem 43 lata 25 w PRL i 18 lat w III RP. Idę na emeryturę i chcę dokumenty z zakładu pracy gdzie byłem szefem ekonomicznym i okazuje się, że mośki z UW zlikwidowali archiwa zakładowe i firma mówi mi , że dokumenty przekazała na ul. Spokojną. Do kogo nie wiedzieli. Na ul. Spokojnej było wtedy i jest teraz Urząd Wojewódzki. Tam nie wiedzieli gdzie są dokumenty płacowe ( w r 2008 ). Ztego zakładu gdzie miałem wysokie dochody zmuszono mnie do zwolnienia się SB i Dyrekcja. Bo kapusie donosili do SB, że jaki ja Solidarnościowiec. Byłem zwykłym członkiem "S". Potrącano mi co m-c składki. Ale Komuś podobało się moje stanowisko to łup goja w łeb. Rad nie rad do emerytury wziąłem wynagrodzenie z ostatnich 10 lat pracy z nowej firmy. Te ostatnie wynagrodzenie kształtowało się na poziomie 123% przeciętnego wynagrodzenia w kraju. W starym zakładzie gdzie pracowałem 20 lat przeciętne wynagrodzenie kształtowało się na poziomie 148% - tylko dokumenty gdzieś przekazano. Jeżeli Unia Wolności zrobiła taką rewolucję, że likwidowała archiwa zakładowe to firmy winne dokumenty płacowe przekazać do ZUS. Ale tego nie zrobiono. W moim przypadku mam niższą emeryturę o ca 2 tys/m-c. I to jest dla Takich jak ja osób tragedia. Uczciwie pracowałeś, płaciłeś skladki do ZUS i figę masz z tego. Ale o dochodach najlepiej wiedzą Klech i teraz produkują się na POtęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomniał mi ksiądz film o was- KLER mianowicie: "złote, a skromne". Platformiany małolacie w "sukience" załóż coś tęczowego zamiast czarnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ksiądz ile bierze od egzemplarza Gościa Niedzielnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel też czŁowiek i  ma prawo jak inni strajkować. Ich strajk niech bedzie lekcją dla uczniow ,że niestety czasami w życiu trzeba walczyć o swoje,i  sprzeciwić się nie sprawiedliwości i bezprawiu.
 niesprawiedliwości  - widać że belfer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten ks. Adam to ma nazwisko? A ty, który komentujesz masz twarz? Nazwisko? Wymienieni przez ciebie księża zabrali głos publicznie, jeden u siebie na prywatnym profilu, drugi oficjaknie jak podają - w gazecie, w której pracuje. Powierdz i ty cos sensownego i podpisz sie pod tym. Rzecznika bedzie szukał... ogarnij się. Klasyczny szkodnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...