Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz z Lublina jechał po pijanemu. "Wjechał mi przed maskę. Musiałem uciekać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2017 r. o 10:54 Powrót do artykułu
Utylizować czarne pijackie gów.o !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinny być decyzje kadrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz jako człowiek szuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna zaraza klamie a wy dajcie im na tace i pija za wasze tepaki... Zlikwidowac kosciol lub opodatkowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz szuja i tak się nie przyzna ale ludzi oceniać będzie. I za to nie cierpie tych pseudo moralnych stróżów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że pijanych lekarzy, samorządowców, prawników za kółkiem tak nie piętnujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piętnować każdego ochlajmorę za kierownicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryminał dla katabasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz na pewno nie kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To woła o pomstę do nieba. Nie dość, że uciekł, pan ksiądz, z miejsca wypadku, to robi sobie cyrk z nauk kościoła i ludzkiej sprawiedliwości. Zabrać dożywotnio prawo jazdy, ze dwa lata do pierdlu za jazdę po pijaku i oszukiwanie sprawiedliwości.Tych pomagierów co mu pomagali w oszustwie, też odpowiednio, zgodnie z paragrafami kościelnymi i ludzkimi ukarać. Pana księdza wydalić z kościoła. Niech nie naucza pokory, a sam robi wszystko przeciwko przykazaniom na które przysięgał. Dosyć zabitych i kalek z winy pijanych kierowców. STOP pijanym bandytom drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręci, kłamie, chleje. Oto człowiek, który ma nauczać tego czego uczył Jezus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2017/01/mam-juz-dzisiaj-zycie-wieczne-i-to-bez.html , " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do koryntian 7:23b biblia warszawska ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary i przez to wielu jest niewolnikami czy to watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków jehowy i strażnicy itd. nie potrzeba księży, papieży, marii, tzw świętych ani organizacji religijnych jak organizacja Świadków jehowy i inne. wystarczy żywy - wszechmogący jezus chrystus ... " i nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - dzieje apostolskie 4:12 ... " jezus znowu powiedział do nich: ja jestem światłością świata. kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - ewangelia jana 8:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz też człowiek wypić może .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się durniu księdza czepił, zobacz w jakim stanie "rządzi" Europą pijaczyna Junkers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ko jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.Kto nie ma w rodzinie tego problemu ? a najbardziej krzyczą ci co mają problem alkoholowy i nic z nim nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę rzucić kamieniem. Kiedy wreszcie wejdzie skandynawskie prawo? Pijanym kierowcom konfiskuje się auto lub ma zapłacić mandat w wysokości ceny nowego auta. Wówczas nie byłoby problemu z alkoholikami za kółkiem. Proste rozwiązanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można oszczerczo pomawiać księdza, osobę konsekrowaną i to w Wielkim Poście ! Ksiądz na pewno nie był pijany, pił tylko wino mszalne podczas odprawiania Mszy Świętej. Na kolana i modlić się o zmiłowanie ! I na tacę rzucić odpowienią kwotę ! Prezesie Kaczyński, Ty to widzisz i nie grzmisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczucie i wyszukiwanie domniemanych przewinień osób duchownych nabrało cech epidemii! Kiedyś będziecie w potrzebie usług tego księdza i pójdziecie z prośbą do osoby opluwanej! Zgorszenie i grzeszne pomówienia nie powinny mieć miejsca w kraju, w którym Kościół brał aktywny udział w walce z zakłamaniem, ponizaniem i komunistycznymi zbrodniami rozkułaczania oraz kradzieży majątku narodowego ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja mogę rzucić kamieniem. Kiedy wreszcie wejdzie skandynawskie prawo? Pijanym kierowcom konfiskuje się auto lub ma zapłacić mandat w wysokości ceny nowego auta. Wówczas nie byłoby problemu z alkoholikami za kółkiem. Proste rozwiązanie!
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
@Proste  roziązanie to zakazanie sprzedarzy trzeciego według WHO narkotyku-alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty nie słyszałeś, że alkohol można też w łatwy sposób uzyskać bez konieczności kupowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...