Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

księgowość w lublinie, które biuro polecacie?

Utworzony przez Viki, 17 stycznia 2014 r. o 11:52
a dlaczego ograniczasz się do miejsca? Żyjemy w takich czasach, że możesz mieć wszędzie. najważniejsze skupienie się na swoich wymaganiach, celach i drodze, jaką to wszystko ma iść. w moim przypadku skorzystałem z ******defacto-rzeszow.pl mimo że jestem z konina. pamiętaj, my jesteśmy najważniejsi, każdy zadba o klienta o ile ma rozsądek w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Biurze Rachunkowym MG-Finanse w końcu odetchnąłem z ulgą i mogłem spokojnie zająć się swoją firmą, nie martwiąc się o to że faktury będą nierozliczone. Naprawdę z czystym sumieniem polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Biuro rachunkowe Praktyk s.c doradcy podatkowi ,praktyka w zawodzie i wiedza na 5+, znają temat , Miła atmosfera Z czystym sumieniem polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawda, nie każde biuuro opiera się tylko  na pracownikach np w biurze Praktyk przy Krótkiej każdy wois jest sprawdzanyi analizowany  przez  doradców podatkowych . Ma tam księgi 20lat i śpię spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu prowadzenia własnej działalności miałam do czynienia już z wieloma księgowymi i biurami rachunkowymi ale żadne z nich nie równa się do usług jakie wykonuje Pan Maciej Godlewski z MG-Finanse. W swoim biurze rachunkowym prowadzi dla mnie księgowość, sporządza różnego rodzaju zeznania, deklaracje, umowy. Ogólna jakość usług pełniona przez cały zespół jest oceniana przeze mnie jak najwyżej, to prawdziwi profesjonaliści i wiedzą co robią. Takich ludzi nam potrzeba. Ogromnie polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 16.0px; font: 14.0px Arial; color: #000000; background-color: #ffffff} span.s1 {font-kerning: none} Ja mam księgowego z innego miasta, ponieważ u siebie jakoś nie miałam zaufania powierzyć dokumentacji... to małe miasteczko a ja jestem przesądna. Więc po namowach znajomej zostałam klientką Biura rachunkowego MG-Finanse Pana Macieja Godlewskiego z Gdańska. Współpracujemy razem od kilku lat i z ręką na sercu przyznaje, że nie mam się do czego przyczepić. Dokładnie tak solidnych i rzetelnych ludzi jak Pan Maciej nam potrzeba :) Gorąco polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 16.0px; font: 14.0px Arial; color: #000000; background-color: #ffffff} span.s1 {font-kerning: none} Ja mam księgowego z innego miasta, ponieważ u siebie jakoś nie miałam zaufania powierzyć dokumentacji... to małe miasteczko a ja jestem przesądna. Więc po namowach znajomej zostałam klientką Biura rachunkowego MG-Finanse Pana Macieja Godlewskiego z Gdańska. Współpracujemy razem od kilku lat i z ręką na sercu przyznaje, że nie mam się do czego przyczepić. Dokładnie tak solidnych i rzetelnych ludzi jak Pan Maciej nam potrzeba :) Gorąco polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie księgowość online, a tradycyjne i dobre biuro rachunkowe. BR Napora mogę polecić, bardzo prosto ich znaleźć w sieci. Doświadczone biuro, dokładnie znające realia polskiego systemu podatkowego itd. Można im zaufać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...