Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księża policzyli wiernych. Mieszkańcy jakich miast w Lubelskiem są najbardziej religijni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 r. o 07:04 Powrót do artykułu
******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne kodziarstwo szaleje z zazdrości, że wierni wspierają Kościół zamiast wspierać Mateusza Kijowskiego lub wydanie podręcznika historii dla dzieci wg. płk.Mazguły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga do poprzedniego wpisu - ortografia, ortografia, ortografia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby ponumerować hostie albo wprowadzić hostie ścisłego zarachowania to byłoby dokładnie wiadomo ile osób przyjmuje. Niestety samo przyjmowanie komunii nie jest jednoznaczne z religijnością. Dostępny jest cały projekt badania religijności i jest tam o wiele więcej kategorii niż uczestnictwo w rytuałach. Kościół jednak wie jakie pytania zadawać i komu, żeby dobrze wyszło. Socjolog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krasnystaw!!!! (y) Oby tak dalej! W dobrą stronę idziemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawajcie im pieniędzy, lepiej kupcie coś dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no wydawało się mi że to ja gościłem wielebnego który przyszedł do mojego domu z wizytą duszpasterską ale to mi się tylko wydawało. Ten potraktował mnie i żonę -wiem jak kogo ? zwracał się do nas bezosobowo, tak spod czoła żeby nie rzec spode łba . Zastanawiałem się co zawiniliśmy wobec takiej postawy duchownego, przyzwyczailiśmy się z żoną że jak mamy coś do kogoś to najnormalniej temu komuś o tym mówimy. Mówi się Bóg w dom gość w dom - miałem wrażenie że jak ten ksiądz wszedł do naszego domu to Pan Bóg na tę chwilę wyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...