Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto będzie nową Miss Lubelszczyzny? Korona najpiękniejszej czeka [zdjęcia z castingów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2018 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Co to za koleś z cyckami??? Masakra.
Odpowiedz
Szkoda mi tych dzieci, urodą nie grzeszą. Ale panie na krześle bardzo ładne, ale bym je cym cy rym cy ram pam pam cia ram ciam ciam pa ram
Odpowiedz
koleś z cyckami.... dziewczyny bez cycków, rany co się w tym kraju porobiło.
Odpowiedz
Kto robił te zdjęcia?? To jakiś dramat! Krzywe, kiepska perspektywa i najważniejsze - fatalne, ale to fatalne światło! Dziewczyny wyglądają jak trupy. Całkowita porażka. No jak to jest profesjonalna sesja, to ja nie mam pytań. Telefonem bym lepsze zdjęcia zrobił.
Odpowiedz
Oj przewraca sie dziewczynom w glowach, chadza na golasa, slawy im sie zachciewa zdobytej nie głową tylko czymś innym, kiedys kobiety byly madrzejsze, dzieci rodziły były odpowiedzialne
Odpowiedz
Przy całym szacunku, ja tutaj miss nie dostrzegam, raczej duużo poniżej tego, co widzi się na mieście... ładne dziewczyny wiedzą, że są ładne i zostały w domu:)
Odpowiedz
Kandydatki mają chyba różowe lustra bo ja bez różowych okularów to nie mogę patrzeć na te zdjęcia. Przykre że większości z nich nikt nie uświadomił iż nie mają predyspozycji. Ja patrząc w lustro mam świadomość że modelem to ja nigdy nie będę.
Odpowiedz
Przyznać się kto sobie zwalił do rowka tej w jasnym kostiumie hehe
Odpowiedz
Dziewczyny, gdzie wasze poczucie godności? I tak w stolicy polskiej biedy nie wyrwiecie żadnego milionera, jeśli na to liczycie. Tymczasem wygra i tak ta, która ma wygrać, szkoda waszego zachodu.
Odpowiedz
One są po prostu brzydkie.Nie ma nawet jednej średniej czy dosyć ładnej.Pasztety.Kto im wmówił że maja jakiekolwiek szanse?Zainwestujcie lepiej w lustra zamiast się błażnić.Trochę więcej samokrytyki.Żenada.
Odpowiedz
Wymalowane jak kamienica na przyjazd cesarza i bardziej rozebrane niż ubrane. No i się nie wstydzą, czyli bezpruderyjne.
Odpowiedz
no to szukajcie dalej bo na tych zdjęciach to nic z potencjałem nie widać...
Odpowiedz
klacze ...
Odpowiedz
Jak już będą prezentowały swoje wdzięki na tym wybiegu, nie od rzeczy by było przedstawić cenę wywoławczą, czyli warunki które trzeba spełnić aby z owych wdzięków korzystać.
Odpowiedz
Żeby na wybory miss isć z krzywymi nogami.Kto to widział,dziewczyno do domu i trochę samokrytyki.
Odpowiedz
Bardzo fajna ta w czarnych rajstopkach... super nóżki :)
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.