Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto naprawi telefon osoby niewidomej w lublinie za symboliczną kwotę? Nokia C2-01

Utworzony przez Iw, 19 lutego 2016 r. o 17:57
Witam. Mam do Was wielką prośbę. Mam Nokię C2-01 którą dobrze poznałam - dotyk klawiatury i jej obsługa - dwa tygodnie temu przestala działać. proszę o pomoc - jestem osobą niewidomą od 30 lat a serwisy oferują naprawę od 200 z\ł może to głupota ale jestem do tego telefonu przywiązana, Mo\żna kupić nowy ale to nie jest to. proszę o pomoc. Iwona, nr. 606763223. Proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka, polityka pomyje na każdego a kiedy ktoś potrzebuje pomocy- milczycie. komentować wszyscy a jak przyjdzie co do czego - cisza ---WSTYD!!! Ja tego nie zrobię bo się na tym nie znam ale nauci, pierwsi do krytyki a jak trzeba pomóc to morda w kubeł!!! pozdro  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...