Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No bez żartów, mili państwo...Niby po czym tą kobitkę ktoś miałby rozpoznac? Przecież na tym nagraniu widac jedynie sylwetkę człowieka płci żeńskiej...Choc to drugie to już nie na pewno...Bo może to tylko taka "charakteryzacja"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za menda lubelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można parkować na tym chodniku?. Napewno przechodzień nie miał 1,5m wymaganego chodnika bo ograniczały to parkujące samochody. A straż miejska nie może ryszyć d..py aby porządek tam zrobić widząc łamanie przepisów przez kierowców. A tak na marginesie ta pani tochę przegieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jakby w tym momencie siedziała mi na kolanach, nie doniosłabym na nią. Chodnik jest dla pieszych, nie dla samochodów. Dobrze zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego dopiero 3 miesiące od zdarzenia takie nagranie jest publikowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmd i ja jakbyscie myśleli to byście wiedzieli ze tam parkowac mozna a przejscie dla pieszych druga strona ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmd napisał:
Nawet jakby w tym momencie siedziała mi na kolanach, nie doniosłabym na nią. Chodnik jest dla pieszych, nie dla samochodów. Dobrze zrobiła.
Racja... chodnik jest dla pieszych. Straż miejska powinna się odpowiednio zająć tym tematem. Dobrze zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tożto żona lakiernika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szła w kierunku kamery, gdzie jest dalsze nagranie? może byłoby widać ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby na jakiej podstawie tam można parkować? co to jest? miejsce parkingowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by zrobiła gdyby zadzwoniła na straż miejską, a nie niszczyła czyjąś własność. Myślcie ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu jest zakaz ruchu pieszych i prawo do parkowania na chodniku . gwoli wyjaśnienia oburzonym zaparkowanymi samochodami . Buu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie ma zakazu zatrzymywania się i postoju po lewej stronie tej jednokierunkowej ulicy to można parkować spełniając warunek pozostawienia przejścia o szerokości 1m dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pani mecenas S. z kancelarii na Okopowej. Ale to nie ona porysowała lakier, tylko kot, który nagle wyskoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu powstania strefy płatnego parkowania na tym chodniku (chodniku!) stoi zakaz poruszania się pieszych - przejście drugą stroną ulicy. Co za paranoja! Kolejna związana z SPP. Wtedy jeszcze-15 lipca, strefy nie było i nie było też zakazu poruszania sie pieszych,a zgodnie z obowiązującymi przepisami,parkujący na chodniku powinni byli pozostawić 1m chodnika. No to się pani zbulwersowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze by zrobiła gdyby zadzwoniła na straż miejską, a nie niszczyła czyjąś własność. Myślcie ludzie!
Pewnie nie raz dzwoniła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moje oko to babka ok.+-45 lat, włosy zaczesane do tyłu (widać czoło). Na oko jej zachowanie wygląda na jakąś psycholkę więc może poszukać jej wśród osób zamieszkujących okolicę z żóltymi papierami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wiem skąd powstała rysa na moim samochodzie, jak tam parkowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście rozumiem że dyżurny przy kamerze przyłożył się do pracy, i z pewnością nie skierował kamery w drugą stronę. przecież średnio rozwniętny umysłowo człowiek ( w policji mało takich, ale zawsze...) od razu zauważy że coś jest nie tak i powinien obserwować kobitę, wezwać patrol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkkjkj napisał:
oczywiście rozumiem że dyżurny przy kamerze przyłożył się do pracy, i z pewnością nie skierował kamery w drugą stronę. przecież średnio rozwniętny umysłowo człowiek ( w policji mało takich, ale zawsze...) od razu zauważy że coś jest nie tak i powinien obserwować kobitę, wezwać patrol.
taaaaaa i jeszcze pewnie ten dyżurny za pomocą swoich pozostałych 79 par rąk i 79 par oczu obsewował i sterował jednocześnie pozostałemi 79 kamerami miejskiemi ))) przecież ta kamera pracuje w automacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...